Keystone logo
© ©Lucerne School of Business
Lucerne School of Business – Management Programs

Lucerne School of Business – Management Programs

Lucerne School of Business – Management Programs

مقدمه

درباره ما

مرکز تعالی آموزش عالی مدیریت

ما کاملاً وقف آموزش و نوآوری هستیم - برای مردم، برای شرکت ها و موسسات، برای سوئیس مرکزی و برای جهان.

مدرسه تجاری لوسرن مرکز برتر سوئیس مرکزی در زمینه های مهم اقتصادی و اجتماعی تجارت و اقتصاد منطقه ای، بانکداری و مالی، ارتباطات و بازاریابی، و همچنین گردشگری و تحرک است. برنامه های لیسانس و فوق لیسانس خواستار، عملا مرتبط و مبتنی بر تحقیق که ما ارائه می دهیم، در پیدا کردن کارمندان واجد شرایط برای شرکت ها، مؤسسات عمومی و سازمان های غیرانتفاعی مؤثر است. مجموعه برنامه‌های آموزش مداوم و اجرایی گسترده ما را به بزرگترین ارائه‌دهنده آموزش مداوم در میان مدارس بازرگانی سوئیس در دانشگاه‌های علوم کاربردی تبدیل می‌کند. ما متعهد هستیم که پروژه های تحقیق و توسعه خود را در گفتگو بین تحقیق، تجارت و جامعه تثبیت کنیم. مشتریان از تمام بخش‌های جامعه از دانش گسترده و تجربه مدیریت پروژه عظیم کارشناسان ما بهره می‌برند. شبکه‌های ملی و بین‌المللی گسترده ما که در لوسرن و زوگ-روتکروز در سوئیس مرکزی مستقر هستند، Pathways را به جهان ارائه می‌کنند. حدود 350 کارمند برای دانشکده بازرگانی لوسرن کار می کنند که همگی دارای سطوح بالایی از تحقیقات و مهارت های آکادمیک و همچنین تخصص عملی گسترده هستند. در حال حاضر، حدود 2200 دانشجو از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ما بهره می برند. در سال گذشته، حدود 2200 نفر در برنامه های آموزش مداوم و اجرایی CAS، DAS و MAS شرکت کردند که 4800 نفر در یک دوره یا سمینار تخصصی شرکت کردند.

مدرسه تجاری لوسرن برنامه های مالی و املاک و مستغلات را بیشتر ارائه می دهد

ماموریت ما

مشارکت
مدرسه کسب و کار لوسرن افراد و سازمان ها را به ویژه در سوئیس مرکزی و همچنین در سطح ملی و بین المللی توسعه می دهد. خدمات آن با نیازهای فعلی و آتی شرکای خود از جوامع تجاری و تحقیقاتی و همچنین جامعه به طور کلی هماهنگ است.

فعالیت
دستور مدرسه شامل برنامه های درجه، آموزش مداوم و اجرایی، و خدمات تحقیقاتی و مشاوره می شود. مدرک تحصیلی و برنامه های آموزش مداوم و اجرایی آن مدارک حرفه ای را ارائه می دهد و مبتنی بر تحقیق است. تحقیقات آن کاربردی گرا، رقابتی و آزاد برای آزمایش است. خدمات آن متناسب با بازار، پیاده سازی محور و مبتنی بر تحقیقات است.

مردم
دانشجویان و کارمندان از یادگیری و کار در دانشگاه قدردانی می کنند. اهداف بلندپروازانه به لطف همکاری عملی در و بین واحدهایی با اندازه قابل مدیریت برآورده می شوند. دانش آموزان و کارکنان به عنوان یک تیم مسئولانه عمل می کنند. آنها کنجکاو، دقیق و خود اندیش هستند.

کیفیت: دستور العملی برای موفقیت

معیار ارائه آموزشی ما بازار کار است: بیش از 95 درصد از دانشجویان ما پس از فارغ التحصیلی به سرعت مشغول به کار هستند. 70 درصد حتی مستقیماً به سمت‌های سطح اجرایی می‌روند. ما موفقیت برنامه‌های آموزش مداوم و اجرایی خود را با رضایت دانش‌آموزان و تأثیر آن بر مشاغل حرفه‌ای آنها می‌سنجیم. به همین ترتیب، کیفیت تحقیق ما در برابر پذیرش آن توسط جامعه پژوهشی و ارتباط آن با شرکت‌ها، مؤسسات و انجمن‌های تجاری سنجیده می‌شود.

ویژگی های پردیس

یک سازمان، دو پردیس، چهار موسسه

مدرسه تجارت لوسرن در لوسرن و روتکروز به آموزش و پژوهش می پردازد. پردیس‌های آن در مرکز قرار دارند و حمل‌ونقل عمومی به خوبی خدمات رسانی می‌کنند.

  اعتیار سنجی ها

  AACSB معتبر شناخته شد

  مکان ها

  • Lucerne

   Zentralstrasse 9 P.O. Box 2940 CH- 6002 Lucerne, 6002, Lucerne

   • Risch-Rotkreuz

    Suurstoffi,1, 6343, Risch-Rotkreuz

    سوالات