Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Loyola University New Orleans College of Music and Fine Arts

Loyola University New Orleans College of Music and Fine Arts

Loyola University New Orleans College of Music and Fine Arts

مقدمه

کالج موسیقی و رسانه لویولا به عنوان مرکز برجسته مطالعه هنرهای نمایشی و تجسمی در بین تمام کالج ها و دانشگاه های یسوعیان در سراسر ایالات متحده خدمت می کند و نقش تاریخی موسیقی و هنرها را در کلیسای کاتولیک روم به رسمیت می شناسد.

کالج ما دانشجویان را برای مشاغل هنری ، یا سایر زمینه ها آماده می کند ، به گونه ای که ایده های حقیقت ، خدمت و عدالت یسوعیان را منعکس می کند و فعالیت های دانشگاه ، منطقه و کشور را برای نشان دادن تعهد دانشگاه به هنر فراهم می کند.

دانشکده موسیقی طیف گسترده ای از برنامه ها را شامل برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در اجرای موسیقی (آوازی ، ساز و صفحه کلید) ، برنامه هایی در آموزش موسیقی و سومین برنامه قدیمی موسیقی درمانی در ایالات متحده ارائه می دهد.

برنامه های Loyola در بخش مطالعات فیلم و صنایع موسیقی (شامل یک لیسانس علوم و یک گزینه لیسانس موسیقی) و برنامه اپرای ما - که مسلماً بهترین در کل منطقه ساحل خلیج فارس است - برجسته هستند.

در گروه هنر ، کالج مدرک BA و BFA را در Studio Studio ارائه می دهد.

بخش هنرهای رقص و تئاتر ، لیسانس هنرهای تئاتر ، لیسانس هنرهای تئاتر و تئاتر موزیکال و لیسانس هنرهای تئاتر را با یک خردسال در مدیریت بازرگانی ارائه می دهد.

گروه طراحی یک طرح کارشناسی و یک لیسانس طراحی تعاملی ارائه می دهد.

این کالج از روابط ویژه ای با چندین سازمان مهم فرهنگی ، به ویژه ارکستر سمفونیک لوئیزیانا و اپرای نیواورلئان برخوردار است که بسیاری از هنرمندان آنها نیز برای ما تدریس می کنند.

مکان ها

  • New Orleans

    Saint Charles Avenue,6363, 70118, New Orleans

    برنامه ها

    سوالات