Keystone logo
Loma Linda University School of Public Health

Loma Linda University School of Public Health

Loma Linda University School of Public Health

مقدمه

Loma Linda University School of Public Health دانشجویان خود را برای پاداش دادن به مشاغل بهداشت عمومی در یک سیستم مراقبت بهداشتی که به طور فزاینده ای در حال تغییر است ، آماده می کند. ما 12 برنامه مدرک بهداشت عمومی را در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهیم. دانشکده بهداشت عمومی نیز مدارک MPH و DrPH را بصورت آنلاین ارائه می دهد.

ما تجربیات یادگیری را برای هر نسل ایجاد می کنیم. ما کشف علمی را به عمل تبدیل می کنیم ، سلامتی را بهبود می بخشیم ، امید را گسترش می دهیم و تمامیت همسایگی خود را برای شما ارتقا می دهیم.

ما تحت ذهنیت خلاقیت مداوم و کاوش در اندیشه شکوفا می شویم. ما اصرار داریم که برای موفقیت در سلامت عمومی ، و باید در رشته های مختلف کار کنیم. نوآوری مسئولانه نیاز به انعطاف پذیری و ارزیابی دارد. این رشد را تضمین می کند و تأثیر ایده های جدید را تعیین می کند. ما مایل هستیم ریسک های حساب شده را بپذیریم و بهترین ایده های خود را به جلو حرکت دهیم. در هر سطح از عملکرد خود ، ما در تلاشیم تا نحوه ثبت نام دانش آموزان خود را در کلاس ها برای تعیین مناطق جدید مطالعه بهبود بخشیم. در واقع ، نوآوری ما یکی از راه های مرتبط ماندن است.

مکان ها

  • Loma Linda

    Circle Drive,24951, 92354, Loma Linda

    برنامه ها

    سوالات