Keystone logo
Limak - Austrian Business School

Limak - Austrian Business School

Limak - Austrian Business School

مقدمه

مدرسه بازرگانی LIMAK اتریش در سال 1989 در همکاری با کسب و کار، صنعت، بخش عمومی و دانشگاه یوهانس کپلر لینز تاسیس شد و قدیمی ترین مدرسه کسب و کار در اتریش و یکی از قدیمی ترین در مرکز اروپا است. ایده اصلی این بود که یک دوره آموزشی نیمه وقت بین المللی گرا و توسعه مدیران برای شرکت ها و موسسات را با ایجاد موسسه آموزش عالی در لینز ایجاد کند.

آنچه که به عنوان یک پروژه ابتکاری و شجاع به عنوان آکادمی مدیریت لینز در سال 1989 آغاز شد، تبدیل به یکی از مشهورترین موسسات در مرکز اروپا شده است. نقاط عطف در تاریخچه مدرسه کسب و کار اقیانوس آرام.

در طول سال ها، LIMAK یک شبکه عمدتا انتخابی منحصر به فرد از دانشگاه های شناخته شده بین المللی مانند دانشکده بازرگانی ریچارد آیوی در کانادا و دانشگاه تسینگو پکن در چین و دانشکده بین المللی آن را توسعه داده است.

LIMAK امروزه با مجموعه ای جامع از مبانی مدیریت و برنامه های تخصصی کوتاه (IN.TENSIVE دوره های گواهینامه) تا برنامه های جامع MBA (مدیریت MBA و MBA) به شرایط خاص شرکت (LIMAK IN.SPIRE Management Development) مشخص می شود. گروه های هدف فراتر از اتریش و اتریش هستند و حداقل شامل کشورهای آلمانی زبان و کشورهای همسایه اروپای مرکزی می شود.

2013

در اواسط سال 2013، برنامه های تازه طراحی شده و توسعه یافته LIMAK برای اولین بار راه اندازی خواهد شد. علاوه بر Executive MBA MBA، آن را نیز ارائه می دهد هفت مدرک مدیریت تخصصی برای صنایع مختلف و زمینه های مسئولیت.

2009

لیماک مدرسه بازرگانی دانشگاه یوهان کپلر فعالیت های خود را گسترش می دهد. همراه با دانشگاه یوهانس کپلر لینز (JKU) و دانشگاه های علوم کاربردی بالا اتریش (FH)، او یک موسسه جدید تحت نام مارک تجاری LIMAK اتریش کسب و کار مدرسه تاسیس کرد. این سه سازمان به نیروها پیوستند.

2008

LIMAK یک رویکرد جدید یکپارچه برای طراحی تکمیل مدیریت (LIMAK IN.SPIRE) طراحی کرده است که از این پس با موفقیت در پروژه های LIMAK با شرکت ها مورد استفاده قرار گرفت.

2007

LIMAK مدرسه کسب و کار دانشگاه یوهان کپلر یک برنامه کاملا اجرایی MBA را توسعه داد که در کشورهای آلمانی زبان منحصر به فرد است به شرکت های چند ملیتی در بخش B2B متکی است.

2005

دانشگاه LIMAK و دانشگاه یوهانس کپلر همواره با هم رشد می کنند. LIMAK اکنون رسمی "دانشکده کسب و کار دانشگاه یوهان کپلر" است.

2003

LIMAK اولین برنامه اجرایی اجرایی شرکت برای یک کنسرسیوم شناخته شده اتریشی شرکت را توسعه داد.

1990

اولین برنامه مدیریت عمومی در این منطقه آغاز شد و چند سال بعد اولین همکاری شناخته شده با دانشگاه آمریکایی (دانشگاه اموری / دانشکده تجارت گیزوتا) بود. در اواسط دهه نود، LIMAK اولین برنامه مدیریت نوآوری در کشورهای آلمانی زبان را راه اندازی کرد دانشکده مدیریت Rotman از دانشگاه تورنتو در رشته MBA پیگیری شد.

مکان ها

 • Linz

  Bergschlößlgasse 1

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات