Keystone logo
Liaoning University of Technology

Liaoning University of Technology

Liaoning University of Technology

مقدمه

Liaoning University of Technology (LUT) در سال 1951 تاسیس شد و دانشگاهی عالی است. این یک دانشگاه چند منظوره با مهندسی به عنوان تخصص آن، و همچنین ارائه آموزش در علوم، علوم لیبرال، اقتصاد و مطالعات مدیریت است. در حال حاضر بیش از 18،000 مدرک کارشناسی و 578 مدرک کارشناسی ارشد را اداره می کند.

LUT دارای 21 دانشکده و دانشکده است. چهل و هفت کارشناسی کارشناسی و چهل و چهار کارشناسی ارشد در مقطع کارشناسی ارشد، شامل 7 مدرک کارشناسی ارشد و 37 مقطع کارشناسی ارشد دوم شامل 9 رشته مجاز دانشکده مهندسی مجاز، 13 کالج تخصصی عالی است. LUT دارای 3 آزمایشگاه کلیدی کلیدی، آزمایشگاه های کلیدی استان، 5 آزمایشگاه های مرکزی و محلی مشترک از رشته های غالب و 2 مرکز تحقیقاتی استانی است.

LUT یک تیم از 1، 278 کارمند دارد. در میان 780 معلم تمام وقت، 148 استاد، 300 استاد دانشکده، یکی از رهبران دوره شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش استان، 57 نفر از رهبران دوره های دانشگاهی، رهبران دانشگاهی و معلمان اصلی جوان است. استادان ما سابقه انجام تحقیقات علمی قوی را ثابت کرده اند. در پنج سال گذشته، بیش از 500 پروژه تحقیقاتی علمی را تکمیل کرده اند؛ و 25 مدرک در سطح استانی دریافت کرده اند و بیش از 4،000 رشته تحصیلی را منتشر کرده اند که 110 مورد آن در سه جستجوی مهم بین المللی ثبت شده است.

با توجه به مطالبات مورد نیاز در بازار جهانی در حال تغییر، LUT بر بهبود درک کلی دانش آموزان از جهان در اطراف آنها و بهبود توانایی های خلاق و عملی دانش آموزان تمرکز دارد. فارغ التحصیلان عالی LUT از همه حرفه ها استقبال می شوند و در سال های اخیر میزان اشتغال بیش از 98 درصد بوده است.

دانشکده آموزش بین المللی LUT مسئول همکاری بین المللی، استخدام و مدیریت دانشجویان بین المللی است. LUT از سال 1985 بورس و همکاری بین المللی را انجام داده است. در سال های اخیر، دانشگاه برنامه های تبادل بیشتر با بیش از 20 دانشگاه خارجی ایجاد کرده است. LUT دانش آموزان را به ایالات متحده آمریکا، آلمان، انگلستان، کره، سنگاپور، ژاپن و استرالیا می فرستد. دانشجویان بین المللی می توانند گواهینامه های فارغ التحصیلی و مدرک لیسانس و همچنین مدرک کارشناسی ارشد را دریافت کنند. تا کنون، ما دانشجویان ایالات متحده، کره، ژاپن، اسلوونی و پاکستان داشته ایم. مرکز آموزش چینی ما درس های رایگان چینی را برای همه دانش آموزان درجه یک ارائه می دهد. به منظور دانش آموزان دانش گسترده تر در مورد فرهنگ چینی، ما نیز کلاس هایی مانند کونگ فو، خوشنویسی و ابزارهای سنتی چینی را ترتیب می دهیم.

دانشگاه LUT یکی از "واحد های باغی" در لیائونینگ است. اقامت دانشجویی راحت، منظم، پر از فضای فرهنگی و مناسب برای خرید و مسافرت است. کافه تریا در محوطه دانشگاه سبک های مختلف غذا را خدمت می کنند و از دانشجویان و کارکنان ما بسیار لذت می برند.

پس از تلاش 65 ساله، LUT یک سنت دانشگاهی منحصر به فرد ایجاد کرده و ثروت معنوی ارزشمند را به وجود آورده است. امروزه، همه معلمان و اعضای LUT ، دانشگاهی ما را با اصلاحات و توسعه با قدرت و استقالل خود برای ایجاد یک دانشگاه درجه یک والیتی شناخته شده کل ملت و شرکت در توسعه ملی و محلی جامعه ما، تقویت می کنند.

مکان ها

  • Jinzhou

    Hankou St, Guta Qu, Jinzhou Shi, Liaoning Sheng, , Jinzhou

    سوالات