Keystone logo
Les Roches

Les Roches

Les Roches

مقدمه

بعدی: زندگی پس از MBA در مدیریت مهمان نوازی04-اکتبر -21 ، دوشنبه ، 13:00-14:00 CESTبعدی: زندگی پس از PGD در مدیریت مهمان نوازی05-اکتبر -21 ، سه شنبه ، 13:00-14:00 CESTزندگی پس از کارشناسی ارشد بازاریابی و مدیریت گردشگری لوکس06-اکتبر -21 ، چهارشنبه ، 13:00-14:00 CESTزندگی پس از کارشناسی ارشد در مدیریت هتلداری بین المللی07-اکتبر -21 ، پنجشنبه ، 13:00-14:00 CESTزندگی پس از کارشناسی ارشد در مدیریت هتل بین المللی08-اکتبر -21 ، جمعه ، ساعت 13:00-14:00 CESTروز باز مجازی - برنامه های UG15-اکتبر -21 ، جمعه ، ساعت 13:00-14:30 CESTروز باز مجازی - برنامه های PG22-اکتبر -21 ، جمعه ، ساعت 13:00-14:30 CEST

چه کسی هستیم ، چه می کنیم

سه دانشگاه بین المللی ، بیش از صد ملیت که با ما تحصیل می کنند - وقتی می گوییم "آموزش جهانی مهمان نوازی" منظور ما واقعاً است.

این که آیا شما به دنبال برنامه های کارشناسی یا کارشناسی ارشد هستید ، Les Roches با پیچیدگی نوآوری و کارآفرینی ، سختگیری تحصیلی را ارائه می دهد.

دانشگاه های ما محیط های منحصر به فردی جمع و جور و مراقبتی هستند ، در حالی که تعهد ما به سبک سوئیسی ، یادگیری عملی و کلاس های کوچک به این معنی است که شما از هر دقیقه از وقت مطالعه خود نهایت استفاده را خواهید کرد.

و هنگامی که فارغ التحصیل می شوید ، تقاضا برای شما ایجاد می شود: 94٪ دانشجویان جویای کار ما پس از فارغ التحصیلی یک یا چند پیشنهاد شغلی دارند.

Les Roches متعهد است دانشجویان ما را برای یک حرفه برتر در صنعت مهمان نوازی جهانی آماده کند.

چشم انداز

رهبران چشم انداز در آموزش مهمان نوازی جهانی ، بدون ترس دنیای فردا را شکل می دهند.

مأموریت

کاتالیز کردن یک جامعه یادگیری جهان وطنی برای توسعه رهبران آینده در بخش مهمان نوازی جهانی ، با توانایی و اطمینان در شکل دادن به آینده پایدار

ویژگی های پردیس

پردیس Crans-Montana

دانشگاه پرچمدار ما که در کوه های آلپ سوئیس زیبا و نزدیک به پیست اسکی کرانس مونتانا معروف است ، سنت و نوآوری پیشرفته را در هم آمیخته است.

Les Roches Crans-Montana یک محیط آموزش مهمان‌نوازی پیشرفته است.

شما می توانید به طور کامل در امکانات یادگیری عملی ما غرق شوید ، که شامل آشپزخانه و بار در حال کار ، به علاوه یک منطقه برای نمایش بخش اتاق است.

محیط های مدرن آموزشی از تحصیلات آکادمیک شما پشتیبانی می کنند. همچنین می توانید مهارت های کارآفرینی خود را در آزمایشگاه نوآوری و استودیوی رسانه های دیجیتال به سطح بعدی برسانید.

این دانشگاه دارای پنج رستوران و دو بار است که طیف گسترده ای از وعده های غذایی سالم و نوشیدنی های خوشمزه را ارائه می دهد.

دانش آموزان ما همچنین با قرار دادن رویدادهای برجسته خود یاد می گیرند. شب فرهنگی ، اجلاس آینده مهمان نوازی ، نمایشگاه جهانی Wines ، شب میکروفن باز ، Les Roches Got Talent ، جشنواره محیط زیست تنها برخی از این مواردی است که مشتاقانه در انتظار آن هستیم.

پردیس ماربلا

ماربلا به عنوان یک استراحتگاه لوکس مشهور در جهان ، یک کلاس مهمان نوازی است. محوطه دانشگاه ما یک محیط یادگیری آفتابی و با فناوری پیشرفته است که با داشتن یک استعداد مدیترانه ای همراه است.

Les Roches Marbella دارای چهار آشپزخانه آموزش حرفه ای ، به علاوه یک بار نمایش ، دفتر جلو ، دفتر خانه داری و اتاق هتل است.

از امکانات دانشگاهی می توان به کلاس مجهز به فناوری اپل ، آزمایشگاه Mac ، به علاوه سالن اجتماعات با ظرفیت 158 نفر با قابلیت اتصال به زمان واقعی به Les Roches Crans-Montana اشاره کرد.

کتابخانه مدارس دارای کارکنان حرفه ای شامل بیش از 6000 کتاب و نشریه حرفه ای است ، در حالی که دانش آموزان همچنین می توانند به یک کتابخانه آنلاین با بیش از 135000 کتاب الکترونیکی ، به علاوه هزاران نشریه آنلاین و مقالات علمی دسترسی پیدا کنند.

غذای خوب و سالم چیزی است که ما در Les Roches Marbella بسیار جدی می گیریم. پردیس دارای چهار رستوران است که از غذاخوری به سبک بوفه تا غذاخوری «الاکارته» را شامل می شود.

علاوه بر این، همه دانش‌آموزان ما به باشگاه راکت Manolo Santana در مجاورت دسترسی دارند - دارای زمین تنیس، سالن بدنسازی، و استخر.

پردیس شانگهای

آموزش مهمان نوازی سوئیس در دانشگاه شانگهای ما با آسیای هیجان انگیز دیدار می کند. Les Roches Jin Jiang امکانات و فناوری درجه یک را در محیط دانشگاه ارائه می دهد.

دانشگاه مدرن و گسترده ما یک فضای پیشرفته برای یادگیری را فراهم می کند ، فضای کافی برای دانش آموزان برای همکاری و کسب تجربه عملی.

دانش آموزان به کلاس های درس مجهز به تخته های سفید تعاملی برد SMART ، آزمایشگاه رایانه ، آشپزخانه نمایشی ، محوطه نمایش اتاق و سالن اجتماعات دسترسی دارند. کتابخانه دانشگاه شامل مجموعه گسترده ای از کتابها ، مجلات حرفه ای و مطالب دیداری و شنیداری است ، در حالی که دانشجویان همچنین می توانند به هزاران مجله و نشریه آنلاین برای تحقیق دسترسی پیدا کنند.

به عنوان یک مدرسه مهمان نوازی ، ما به طور طبیعی غذا را جدی می گیریم. دانشجویان می توانند از وعده های غذایی خوشمزه و سالم در پنج مکان غذاخوری در دانشگاه ، که شامل انواع غذاهای چینی و بین المللی است ، لذت ببرند.

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  • Crans-Montana

   Route des Moulinettes 2, Crans-Montana 3975 Randogne, Switzerland, , Crans-Montana

  • Marbella

   Carr. Istán, Km. 1, 29602 Marbella, Málaga, Spain, , Marbella

   • Shanghai

    Shanghai Normal University Feng Xian Campus, 100 Hai Si Road, Shanghai 201418 P.R. China, , Shanghai

    سوالات