Keystone logo
© Carrianna Field
Lens - Fotografía

Lens - Fotografía

Lens - Fotografía

مقدمه

از زمان ایجاد آن در ماه ژانویه 2011، دانشکده هنرهای تجسمی LENS خود را به عنوان جوانترین و سریعترین مدرسه در اسپانیا رشد داده است. موفقیت آن نهفته در تعهد به کیفیت برنامه های آموزش دیده، بر اساس آموزش، حرفه ای و کیفیت انسان از کارکنان آموزش خود.

LENS یک پروژه آموزش ویدیویی نوآورانه است که ارائه می دهد آموزش مقرون به صرفه بدون به خطر انداختن بالاترین کیفیت. به زودی به عنوان یک مدرسه عکاسی به زودی برنامه خود را برای تبدیل شدن به یک مدرسه هنرهای تجسمی گسترش داد، که به عنوان ابزارهایی شناخته شده است که بر روی خلاقیت به منظور ارتقاء شناخت دنیای اطراف ما، بدون انزوای افق تحول شخصی و جمعی، درک شده است.

مدرسه هنرهای تجسمی LENS دوره های عکاسی، دوره های ویدئویی، دوره های طراحی و کارگاه های آخر هفته را در این زمینه ها و در سطوح مختلف ارائه می دهد: شروع، متوسطه و پیشرفته. تسلط بر ابزارهای فنی، یادگیری راهی برای نگاه کردن به خود و جستجو برای یک زبان شخصی، سه نقطه عطف مسیری است که برای همه وجود دارد.

دوره های حرفه ای دانشجویان را قادر می سازد تا حرفه ای را با توجه به واقعیت محیط در محل کار و جایگزین های موجود برای حرفه ای های جدید به کار گیرند.

کارشناسی ارشد عکاسی پروژه های نویسنده و حرفه ای ترین برنامه آموزشی عکاسی در صحنه ملی است.

سیستم یادگیری مبتنی بر گروه های کوچک و توجه شخصی است. نیازها و نگرانی دانش آموزان نقطه شروع برای ساختن شهروندان انتقادی، آگاه و خلاق است.

بیا به LENS بروید و ببینید که این همه ممکن است: چرا ما دوست داریم و ما در مورد هنرهای تجسمی پرشور هستیم.

مکان ها

  • Madrid

    Lens - Fotografía Ronda de Toledo 16, Espacio 308-310, 28005 , Madrid

    سوالات