Keystone logo
L'Ecole de Guerre Economique

L'Ecole de Guerre Economique

L'Ecole de Guerre Economique

مقدمه

یادگیری تفکر متفاوت است

شرکت ها با یک جهان بحران حرکت می کنند که مسئله توسعه به طور کامل با مفهوم رویارویی ارتباط دارد. این دوگانگی نیازمند شرکت هایی است تا نوع جدیدی از مهارت ها را تحقیق کنند. این علت بودن Ecole de Guerre Economique از زمان ایجاد آن در سال 1997 است.

تدریس در Ecole de Guerre Economique (EGE) با 4 ارزش اصلی بیان می شود:

بهینه سازی تحقیق اطلاعات، شناسایی بهترین منابع کارشناسان، تجزیه و تحلیل وضعیت پیچیده و ایجاد دانش مفید برای تصمیم گیرندگان.

کالج Guerec Economique تنها شکل گیری در هوش تجاری است که پانل های مختلفی از تمرینات میدانی ارائه می دهد که در استراتژی مشتری یکپارچه شده اند. در طول سال تحصیلی، دانش آموزان ما باید در مورد منطق فزاینده مشکلات را با موارد خاص کنار بگذارند.

برنامه تخصصی حرفه ای MercurIE ، که برای تدریس مکتب ما اهمیت دارد، طولانی ترین دوره تحصیل است و بیش از هفت ماه است. این شروع عملیات ضروری است برای دانش آموزان ما برای قرار دادن خود به طور موثر در بازار کار. شرکت های مشتری MercurIE یکی از بهترین مؤسسات برای استخدام هستند.

EGE همچنین مدرسه ای است که نوآوری در زمینه جنگ اطلاعاتی شناخته شده است. ابعاد شناختی در حال رشد مسائل تجاری، مقدمه ای بر اطلاعات و عملکردهای نفوذ است. با در نظر داشت، Ecole de Guerre Economique دانش آموزان خود را برای استفاده کارآمد از فن آوری های اطلاعاتی، یادگیری شبکه های اجتماعی و تغییرات اینترنت آماده می کند.

مکان ها

  • Paris

    Rue de Grenelle,196, 75007, Paris

    برنامه ها

      سوالات