Keystone logo
Lurleen B Wallace Community College

Lurleen B Wallace Community College

Lurleen B Wallace Community College

مقدمه

پیام رئیس جمهور

دکتر هربرت HJ ریدل

تشکر از شما برای منافع خود را در Lurleen B. والاس کالج و به وب سایت ما خوش آمدید. ما در یکی از 1195 کالج های محلی جامع در ایالات متحده، که آموزش 46٪ از تمام دانشجویان مقطع کارشناسی در کشور و جایزه 555000 در مقطع کاردانی و 295.000 گواهی در هر سال. LBW یکی از 26 کالج عضو آلاباما کالج سیستم، یک منبع پیشرو برای ارائه آموزش عالی و توسعه اقتصادی در کشور ما است.

LBW توسط دانشکده های حرفه ای برجسته، صالح، و مراقبت متمایز. برنامه های مربوط به مطالعه برای دنیای واقعی. و رهبری در جوامع ما برای افزایش کیفیت زندگی از طریق ارائه آموزشی و فرهنگی خدمت می کنند. دانشجویان ما از فضای دانشگاهی نزدیک به خانه، باشگاه دانشجویان متعدد و سازمان ها، و رویدادهای خاص، مانند خانم LBWCC جشنوارههای، روز واپسین، آبی و سفید روز، برنامه های مونتاژ و اجرای ویژه در رابطه با هنر کاوینگتون برگزار بهره مند شورای. LBW در دو و میدانی بین در ملی تاریخ و کالج ورزشی انجمن (NJCAA) در مردان و زنان بسکتبال، بیس بال، سافت بال و شرکت می کند.

دانشگاه ما در اندلس، گرین ویل، و سلوفان، مرکز Luverne ما، ارائه تا به روز و ساختمان های جذاب با محوطه سازی زیبا. هر دانشگاه دارای یک مرکز کنفرانس مدرن، در دسترس برای کالج و جامعه وقایع. هر دو مک آرتور و اندلس پردیسهای داشته مسیرهای پیاده روی / تناسب اندام، با دومی نیز با ارائه یک مرکز مجهز تناسب اندام، زمین تنیس روشن، زمین گلف ایوانز بارنز، و شهر اندلس رویایی پارک.

من از شما دعوت به کشف بسیاری از فرصت های Lurleen B. والاس کالج ارائه کرده است و صمیمانه امیدواریم که که ما می توانیم تبدیل به بخشی از آینده خود را، فقط به عنوان LBW شده است بخشی از آینده بسیاری از رهبران جامعه ما از سال 1965 بوده است. امروز بیش از هر زمان، موفقیت این منبع مهم جامعه برای رشد آینده و رفاه جوامع ما ضروری است.

مکان ها

  • Andalusia

    1000 Dannelly Boulevard, P.O. Drawer 1418, AL 36420, Andalusia

    سوالات