Keystone logo
© BIMM University
LBIC London Brunel International College

LBIC London Brunel International College

LBIC London Brunel International College

مقدمه

خوش آمدید به کالج بین المللی برونل لندن

ما متعهدیم که به شما در دستیابی به مدرک معتبر در کالج بین المللی برونل لندن در یک دانشگاه مبتنی بر محوطه پرداخته و محیطی امن، دوستانه و مثبت را ارائه دهیم.

کاوش طیف گسترده ای از جنبه های استخدام در حالی که بهبود چشم انداز حرفه خود را در لندن Brunel بین المللی کالج و قدم بعدی برای طراحی آینده خود را.

Pathway شما به مدرک دانشگاه برونل لندن است

لندن Brunel International College (LBIC) Pathway شما برای تحصیل در دانشگاه برونل لندن است. LBIC بخشی از گروه Navitas جهانی است، ارائه دهنده آموزش بین المللی شناخته شده با دانش و منابع کارکنان در بیش از 120 کالج و دانشگاه در سراسر جهان است.

LBIC با افتخار بسیاری از فارغ التحصیلان خود را که درجه های Brunel را تکمیل کرده اند افتخار می کنند و در برخی از شرکت های برتر جهان به حرفه های موفق پیوستند. در حال حاضر ما منتظر ارائه آموزش عالی با کیفیت بالا هستیم که به شما در دستیابی به اهداف حرفه ای و اهداف شخصی کمک می کند.

112642_LBIC01.png

چرا به Pathways در LBIC درس می خوانید

٪ از افتخارات به فارغ التحصیلان LBIC در مقایسه با فارغ التحصیلان غیر LBIC

گروه

LBIC Pathway شما برای دانشگاه برونل لندن است

LBIC به شما ابزارهایی را که لازم است در مطالعات شما موفق باشد، فراهم می کند. خدمات با کیفیت بالا به شما این امکان را می دهد که پتانسیل کامل خود را به دست آورید و کارکنان پشتیبانی آموزشی دانش آموزان و متخصصان ما با هر قدمی از راه شما خواهند بود.

دسترسی کامل به امکانات Brunel

دانشجویان LBIC از روز اول دانشجویان Brunel هستند. این بدان معنی است که شما دسترسی کامل به تمام امکانات این دانشگاه فوق العاده را دارید:

 • کتابخانه 24/7
 • مرکز توسعه حرفه ای
 • آزمایشگاه های کامپیوتر
 • باشگاه های ورزشی و جوامع
 • رستوران ها و کافی نت ها در پردیس
 • کلوپ شبانه
 • مرکز هنر
 • مرکز شغلی

از امکانات تدریس و یادگیری از جمله یک کتابخانه گسترده؛ خدمات حرفه ای اختصاص داده شده و بالا آزمایشگاه های رایانه ای؛ به باشگاه های ورزشی و جوامع؛ از طریق تعداد زیادی از امکانات اجتماعی مانند رستوران ها، کافه ها و کلاب شبانه، دانشجویان LBIC به این همه دسترسی دارند.

محیط یادگیری حمایتی

به عنوان یک دانش آموز LBIC، شما از کلاس های کوچکتر و جلسات آموزش یک به یک لذت خواهید برد. این به شما این امکان را می دهد که شکاف بین تحصیلات گذشته و برونل را به موفقیت برسانید و مهارت ها، دانش و تخصص خود را به شما ارائه دهید تا بتوانید در تحصیلات دانشگاهی خود پیشرفت کنید و در نهایت با یک مدرک لیسانس یا مدرک بین المللی از دانشگاه برونل فارغ التحصیل شوید.

مطالعه ماژول های معتبر

دوره های آموزشی و ماژول های LBIC در همکاری با کارکنان دانشگاهی طراحی شده است، بدین معنی است که از روز اول شما دانش و مهارت های خود را به دست خواهید آورد که وقتی شما تحصیلات خود را در LBIC کامل کرده اید و به دانشگاه برونل در لندن پیشرفت خواهید بخشید.

محیط چند فرهنگی

LBIC دارای دانش آموزان از کشورهای در سراسر جهان است، همه یادگیری و همکاری با یکدیگر، و تجربه و ارتباطات آینده که این فراهم می کند نباید دست کم گرفت. LBIC فعالانه تضمین می کند که تنوع در میان دانش آموزان آن، به این معنی است که شما همیشه کسی را پیدا خواهید کرد که در مورد خانه یادآوری شود، در حالی که حصول اطمینان از اینکه شما در یک تجربه واقعا بین المللی و واقعا دانشگاه بریتانیا قرار دارید.

Naasom Azevedo / Unsplash

Amigos em campus universitário

مکان ها

 • Uxbridge

  Brunel University Kingston Lane, UB8 3PH, Uxbridge

سوالات