Keystone logo
Laureate International Universities Chile

Laureate International Universities Chile

Laureate International Universities Chile

مقدمه

در سال 1999 ، ما با یک دانشگاه واحد و یک چشم انداز جسورانه شروع به تغییر جهان با گسترش دسترسی به آموزش و پرورش به مناطق سنتی کم برخوردار جهان کردیم. ما با این اعتقاد هدایت شدیم که وقتی دانشجویان ما موفق می شوند ، کشورها پیشرفت می کنند و جوامع سود می برند.

از آن زمان ، Laureate از یک دانشگاه واحد به یک شبکه بین المللی موسسات و مشارکتهای پیشرفته که متعهد به گسترش دسترسی به آموزش عالی و فرصتهای یادگیری متمایز هستند ، گسترش یافته است. در حالی که بسیاری از عملیات فیزیکی امروز ما در آمریکای لاتین است ، مشارکت ها ، برنامه های آنلاین و سایر سیستم های یادگیری به دانشجویان ما این امکان را می دهد تا شهروندان جهانی شوند.

با گذشت زمان ، ما طیف وسیعی از محصولات و ابتکارات را توسعه داده ایم که مزایای منحصر به فرد عضویت در شبکه ما را تشکیل می دهد. به عنوان مثال ، ما دارای یک پردیس و یک دانشکده توسط Laureate هستیم - سیستم عامل های یکپارچه مبتنی بر وب که به دانشجویان و اعضای هیئت علمی از هر موسسه ای در شبکه Laureate امکان دسترسی به منابع را برای کمک به آنها در کسب مهارت ، یادگیری جهانی و فرصت های توسعه ، و برای ارتباط با همسالان از سراسر جهان.

ما همچنین برای گسترش فرصت های یادگیری در صنایع مورد تقاضا و بسیار متقاضی ، با رهبران صنعت همکاری کرده ایم. ما با خدمات وب آمازون همکاری کردیم و به آکادمی AWS پیوستیم ، که به شما در پاسخگویی به افزایش تقاضای اشتغال متخصصان رایانش ابری کمک می کند. همکاری نوآورانه ما با IBM به ما این امکان را داده است که برنامه درسی پیشرفته علوم داده را که برای دانشجویان در سراسر جهان در دسترس است ، تدوین کنیم.

در سال 2015 ، ما به یک شرکت B Certified B و Public Benefit Corporation (PBC) تبدیل شدیم و مأموریت خود را در ساختار قانونی و اصول عملیاتی خود جاسازی کردیم. تا به امروز ، ما یکی از بزرگترین گروه های B و PBC در جهان هستیم و تنها PBC هستیم که به طور عمومی در هر بورس اوراق بهادار در جهان معامله می شویم.

در حالی که شبکه ما به تکامل خود ادامه می دهد ، یک موضوع همچنان ثابت مانده است: اعتقاد ما به قدرت آموزش برای تغییر زندگی.

مکان ها

  • Valparaíso

    Valparaíso, شیلی

    سوالات