Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Lamar University

Lamar University

Lamar University

مقدمه

Lamar University - ما کاردینالز هستیم!

خانه خود را در Lamar University کنید

Lamar University در نزدیکی هوستون در بومانت، تگزاس، در نزدیکی بیش از 15،000 دانش آموز است و یکی از سریع ترین دانشکده ها و دانشگاه های تگزاس است و عضو دانشگاه سیستم دانشگاه ایالتی تگزاس است. LU بیش از 100 برنامه تحصیلی را ارائه می دهد که منجر به رشته های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می شود. محوطه دانشگاه 292 هکتار در بومانت حدود 90 مایلی شرق هوستون و حدود 25 مایلی غرب لوئیزیانا است.

دانشگاهیان

این دانشگاه در سطح ملی برای کیفیت برنامه درسی اصلی و تنوع دانشجویان آن در مقایسه با دانشگاه های دیگر نزدیک هوستون به رسمیت شناخته شده است. اندازه کوچک کلاس Lamar و نسبت دانشجویان به مقطع پایین دانش آموزان می توانند روابط معنی داری با دانش آموزان متخصص ایجاد کنند که واقعا در مورد موفقیت هایشان مراقبت می کنند.

دانشگاه علوم پزشکی با تاکید بر یادگیری در تمام سطوح، پیشرفت تحصیلی را با تاکید بر فرصت های تحصیل در مقطع کارشناسی و حمایت از برنامه عالی افتتاح، تأکید می کند. این دانشگاه توسط کمیسیون کالج های کالج ها و مدارس جنوبی تأیید شده است. چندین کالج و برنامه های LU دارای گواهینامه های تخصصی خاصی هستند که کیفیت و تخصص آنها را می شناسند.

امکانات دانشگاهی

محوطه دانشگاه لوو فراهم می سازد امکانات زندگی برای تحصیل و برای اوقات فراغت. بیش از 2500 دانش آموز در محوطه دانشگاه، فقط یک ساعت و نیم از هوستون، در سالن های مدرن و مجلل، به عنوان کاردینال روستای شناخته می شوند که دارای اتاق خواب های خصوصی و محوطه های زیبا و ملایم است. همه دانشجویان Lamar University دسترسی به سالن ناهارخوری لذیذ و مرکز ورزشی تفریحی شیلا عمری را در اختیار دارند، امکانات نمایشگاه با دیوار بلند بالائی 43 پا، تمام آخرین تجهیزات تمرینی و مجموعه ای از ورزش های داخلی.

زندگی دانشگاهی

در خارج از کلاس، دانشجویان Lamar University مهارت های رهبری و دوستی های طول عمر در بیش از 100 باشگاه و سازمان های دانشگاهی را توسعه می دهند. دانش آموزان از طریق بریتانیا و وابستگی های ملی، انجمن های حرفه ای، گروه های فرهنگی، باشگاه های مذهبی و سازمان های خدماتی تاثیر می گذارند. نزدیکی Lamar University به هوستون فرصت منحصر به فردی برای نزدیک شدن به شهر ارائه می دهد اما به اندازه کافی دور از دسترس است.

ورزشکاری

دانشجویان Lamar University در بیش از دوازده نفره NCAA I مردان و زنان ورزش از کاردینالز خوشحال هستند. تیم های کاردینالز در رقابت در کنفرانس جنوب غربی، سابقه برنده شدن در مسابقات قهرمانی در ورزش را شامل می شود که شامل بسکتبال، والیبال، گلف و کشور متقابل مردان و زنان است. برنامه بیس بال، به رهبری مربی جادوگر افسانه ای جیم جیلیگان، چندین مجله اصلی را تولید کرده است. برنامه فوتبال جدید LU موجب تحریک هیجان در محوطه دانشگاه با جمعیت فروش و دانشجویان درگیر در گروه راهپیمایی، چلغله، تیم رقص و همه سرگرم کننده از روز بازی در روز است.

بیانیه اعتباربخشی

بیانیه اعتباربخشی

Lamar University توسط کمیسیون کالج ها و دانشکده ها در کالج جنوبی برای اعطای مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ثبت شده است. برای درج سوالات در مورد اعتباربخشی Lamar University با کمیسیون کالج در 1866 جنوبی لان، Decatur، Georgia 30033-4097 تماس بگیرید یا با شماره 404-679-4500 تماس بگیرید.

سیاست غیر تبعیض آمیز

Lamar University یک فرصت برابر، موسسه آموزشی تأیید کننده و کارفرما است. Lamar University به علت نژاد، رنگ، مذهب، جنسیت، سن، ناتوانی، منشاء ملی، وضعیت سربازی، گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی، در برابر هر گونه کارمند یا متقاضی اشتغال، تبعیت نمی کند، مطابق با اطمینان از مطابقت با بند هفتم قانون حقوق مدنی 1964؛ اجرایی 11246 به عنوان صادر و اصلاح شده؛ Title IX اصلاحات آموزشی در سال 1972 با اصلاح؛ بخش 504 قانون توانبخشی 1973.

قانون عمومی اطلاعات تگزاس

طبق قانون دولت تگزاس، فصل 552، Lamar University با تمام مقررات مربوط به انتشار اطلاعات عمومی درخواست شده مطابقت دارد. همه اطلاعات دولت در دسترس عموم قرار دارد، هرچند استثنائات خاصی برای افشای اطلاعات استفاده می شود. Lamar University فورا اطلاعات درخواست شده را که طبق قانون، قانون اساسی، قانونی یا تصمیم قضایی یا اطلاعاتی که معافیت از افشاء به دنبال آن نیست، محرمانه منتشر می کند.

بیانیه مأموریت

Lamar University با درگیر شدن و توانمند سازی دانش آموزان با مهارت ها و دانش برای پیشرفت در زندگی شخصی و زمینه های انتخابی تلاش تلاش می کند. Lamar University به عنوان یک نهاد ارائه دهنده دکترا، از نظر دانشگاهیان با کیفیت بالا، برنامه درسی نوین، دانشجویان مختلف دانشجویی، دسترسی، موفقیت دانش آموزان و فعالیت های علمی پیشرو در کمک به تبدیل جوامع جنوب شرقی تگزاس و فراتر از آن، بین المللی است.

لحظه شما اینجا است

شما هر لحظه از زندگی خود شکل می گیرید و این باعث می شود شما منحصر به فرد شوید. در Lamar University ، آموزش و پرورش مبتنی بر نیازهای فردی شما است تا ابزارهایی برای موفقیت در مدرسه فارغ التحصیلی و حرفه شما به شما بدهد. با توجه به تجارب یادگیری شخصی برای هر دانش آموز و مجموعه ای از فرصت های دستی، LU شمارش زمان خود را افزایش می دهد. بیشتر از لحظات خود را در Lamar University .

مکان ها

  • Beaumont

    Lamar University 4400 MLK Blvd., 77710, Beaumont

سوالات