Keystone logo
© Kyoto University Of Advanced Science
Kyoto University Of Advanced Science

Kyoto University Of Advanced Science

Kyoto University Of Advanced Science

مقدمه

Kyoto University Of Advanced Science (KUAS) می تواند به تاریخ 50 ساله خود به عنوان یک موسسه آموزشی خصوصی معتبر در قلب دانشگاهی ژاپن نگاه کند. برای برداشتن گام بعدی و چالش در مقیاس جهانی، KUAS با هدف ارائه منابع آکادمیک خود در عرصه بین المللی، از یک مدیر ارشد اجرایی درجه یک یک شرکت موفق جهانی مستقر در کیوتو به عنوان رئیس دعوت کرد. ایجاد یک برنامه مهندسی نوآورانه به زبان انگلیسی یکی از نمونه های اصلی این تلاش ها است، زیرا KUAS به تقویت تعهد خود برای قرار گرفتن در اوج آموزش مدرن ادامه می دهد.

اصول بنیانگذاری

 • KUAS به دنبال تولید فارغ التحصیلان برجسته است که بتوانند مشکلات آینده را شناسایی و حل کنند.
 • KUAS به دنبال تصور آینده ای روشن تر برای جامعه و انجام تحقیقات آکادمیک پیشرفته است که منجر به تحقق این چشم انداز می شود.
 • با تولید فارغ التحصیلان عالی و تحقیقات، KUAS نقش پیشرو در کمک به جامعه، هم امروز و هم در قرون آینده خواهد داشت.

عملی کردن اصول بنیادین ما

 • کارشناسان و رهبرانی که به جامعه فردا کمک خواهند کرد، در دنیایی از ارزش های متنوع کار خواهند کرد.
 • Kyoto University Of Advanced Science متعهد به آموزش و پژوهش است که ابتکار عمل را در حل مسائل جهانی با نگاه به آینده، شناسایی مسائل جدیدی که ممکن است به وجود بیاید، و ادغام آنها با موضوعات آموزشی معاصر به عهده می گیرد.
 • در KUAS، ما به دنبال تولید افرادی پویا و توانا خواهیم بود که بتوانند چالش مشکلات پیچیده و چندوجهی را با ترکیب ذهنیت مترقی، سازگاری، و اخلاق در سطح جهانی با دانش تخصصی، تفکر خلاق و آینده نگری در کنار یک رویکرد گسترده و جامع بپذیرند. پایه دانش

"ایجاد پارادایم های جدید در جامعه جهانی ما" - Masafumi Maeda، رئیس KUAS

Kyoto University Of Advanced Science خوش آمدید. تحت نام جدید ما، دانشگاه ما در حال تبدیل شدن به یک دانشگاه جامع است، اما دانشگاهی که بر دانشکده مهندسی واقعا منحصر به فرد ما متمرکز است. ما این بخش را در پاسخ به نیازهای جهانی تأسیس کرده‌ایم: تکامل روبات‌ها و ماشین‌های خودکار، و همچنین هواپیماهای بدون سرنشین و وسایل نقلیه الکتریکی، اصلاحات اجتماعی را با سرعتی سریع به همراه خواهد داشت. بنابراین، ما وقف دانشگاهی هستیم که مهارت‌های دانشی را که دنیای مدرن ما می‌خواهد ایجاد می‌کند. اگر علاقه مند هستید که نوع جدیدی از دانشگاه را با هم ایجاد کنیم، منتظر شما هستیم.

آمار

KUAS در اعداد

 • 50 - KUAS پنجاهمین سالگرد خود را در سال 2019 با نام مدرسه کاملاً جدید جشن گرفت.
 • 2 - ما دو خانه داریم. پردیس Uzumasa در غرب کیوتو و پردیس Kameoka در شهر Kameoka.
 • 1 - KUAS میزبان اولین دانشکده مهندسی تمام انگلیسی چند رشته ای در ژاپن است.
 • 50-50 - یکی از دیدگاه های ما برای دانشکده فنی: 50٪ دانشجویان بین المللی، 50٪ دانشجویان دختر.
 • 10000+ - تعداد دانشجویان بین المللی در کیوتو. یک شهر واقعا جهانی!
 • 35٪ - 35٪ از اساتید دانشکده مهندسی KUAS از خارج از کشور هستند.
 • 264365 متر مربع - مساحت کل دو پردیس ما.
 • 2020 - KUAS دانشکده مهندسی جدید خود را با ساختمان دانشکده کاملاً جدید خود راه اندازی کرد.
 • 10% - تقریباً از هر 10 نفر در شهر کیوتو یک نفر دانشجوی دانشگاه است. این نرخ بالاترین میزان در ژاپن است!

  آمار فارغ التحصیلان

  ویژگی های پردیس

  پردیس اوزوماسا و ساختمان مهندسی جنوبی

  پردیس Uzumasa در یک منطقه نسبتا آرام در غرب شهر کیوتو واقع شده است. برای یک دوچرخه سواری خوب و کوتاه در تمام فصول این شهر فاصله بسیار خوبی با مرکز شهر دارد و در صورت بارندگی همیشه مترو یا اتوبوس وجود دارد.

  پردیس Uzumasa از چهار ساختمان بزرگ تشکیل شده است. ساختمان مهندسی جنوبی جدیدترین ساختمان از چهار ساختمان است و در سال 2019 به طور خاص برای دانشکده مهندسی جدید ما تکمیل شد. برای تحقق چشم انداز خود برای یک دانشکده مهندسی واقعاً مدرن، ما به یک خانه عالی نیاز داشتیم. به اساتید محترم ما اجازه داده شد که رویکردی عملی در برنامه ریزی و هماهنگی داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که ساختمان دارای تمام ماشین آلات و تجهیزات لازم برای تحقیقات پیشرفته خود است. علاوه بر این، ساختمان جنوبی با در نظر گرفتن باز بودن طراحی شده است. پلان طبقه دارای یک موزه برای به نمایش گذاشتن پروژه های دانشجویان و تحقیقات استادان و یک طبقه بزرگ و مشترک یادگیری است. هر استاد آزمایشگاه ها و دفاتر خود را در داخل ساختمان خواهد داشت. با این حال، این فضاهای باز امکان تعامل بیشتر بین اساتید، دانشجویان، آزمایشگاه ها و زمینه های تحقیقاتی را فراهم می کند. علاوه بر این، دانشگاه امیدوار است که این امکانات را با فرهنگی منحصر به فرد در بخش فناوری کیوتو غنی کند. به طور سنتی، شرکت‌ها در کیوتو برای کارمندان خود در مجاورت شرکت‌های خود خوابگاه می‌سازند، و ساختمان جنوبی ما نیز دارای یک خوابگاه دانشجویی مهندسی بین‌المللی با 80 اتاق است.

  پردیس Uzumasa دارای امکانات متعدد دیگری است که برجسته ترین آنها ساختمان غربی جدید ما است. ساختمان غربی که در سال 2019 درست قبل از ساختمان جنوبی تکمیل شد، دارای کلاس های درس کاملاً جدید، دفاتر پشتیبانی شغلی و کارآموزی، و مناطق زیادی برای استراحت دانشجویان است. مناطق اشتراکی شامل آتریوم ها، محوطه های پاسیو با دید کامل از محوطه دانشگاه و یک سالن اجتماعات بزرگ است.

  پردیس کامئوکا

  پردیس Kameoka حدود 30 دقیقه از پردیس Uzumasa واقع شده است و KUAS یک سرویس اتوبوس برای جابجایی همه دانش آموزان بین دانشگاه ها ارائه می دهد. پردیس کامئوکا یک دره بزرگ را اشغال می کند که در کنار آن کوه ها قرار گرفته است و محیطی عالی برای دور شدن از شلوغی شهر است. پردیس 232000 متر مربعی دارای 16 ساختمان و همچنین زمین های ورزشی متعدد (بیس بال، فوتبال، گلف)، یک سالن بدنسازی و امکانات در فضای باز است که به دانشکده علوم زیست محیطی اختصاص داده شده است. دانشجویان مهندسی می توانند از امکانات ورزشی Kameoka به عنوان بخشی از دوره های تربیت بدنی خود استفاده کنند!

  امکانات

  Kyoto University Of Advanced Science دارای سه کتابخانه است که نه تنها مجموعه کتاب های چشمگیر ما را در خود جای داده است، بلکه محیط های مطالعاتی متنوعی را نیز برای دانش آموزان فراهم می کند.

  برای کمک به دانش آموزان در سلامت جسم و روح، علاوه بر امکانات ورزشی در پردیس Kameoka، پردیس Uzumasa ما دارای یک اتاق ورزش و استودیوی یوگا است.

  یکی از پایه های اصلی هر دانشگاه ژاپنی کافه تریا مدرسه است که در آن غذاهای متنوعی با قیمت های بسیار مناسب پیدا خواهید کرد. KUAS از این امر مستثنی نیست و منوی کافه تریا که به طور منظم به روز می شود در بین دانشجویان بین المللی ما بسیار محبوب است.

   مکان ها

   • Kyoto

    Uzumasa Campus 18 Gotanda-cho, Yamanouchi, Ukyo-ku, Kyoto, Japan, 615-8577, , Kyoto

   برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات