Keystone logo
Kyoto University - Graduate School Of Global Environmental Studies

Kyoto University - Graduate School Of Global Environmental Studies

Kyoto University - Graduate School Of Global Environmental Studies

مقدمه

دانشکده تحصیلات تکمیلی مطالعات جهانی محیط زیست (GSGES) در آوریل 2002 برای رسیدگی به مشکلات فوری زیست محیطی قرن 21 تأسیس شد. هدف اصلی ما کمک به ایجاد پایداری زیست محیطی جهانی به عنوان زمینه جدیدی از مطالعه دانشگاهی است که اخلاقیات ، علوم و فناوری و علوم انسانی و اجتماعی را گرد هم آورده است. ما از طریق برنامه های آموزشی و تحقیقاتی خود به دنبال پرورش نسل جدیدی از پزشکان حرفه ای هستیم.

کمک به ما برای تحقق این هدف ، یک دانشکده چند رشته ای و بین المللی از رشته هایی است که شامل علوم و مهندسی ، کشاورزی ، حقوق ، اقتصاد و علوم انسانی است. دانشکده تحصیلات تکمیلی به دنبال 1) دستیابی به بحث و همکاری عمیق بین اعضای هیئت علمی ، 2) آموزش محققان و پزشکان سطح بالا است که می توانند راه حل های جامعی برای مشکلات زیست محیطی پیدا کنند و 3) پشتیبانی از آموزش و تحقیقات از طریق انواع چارچوب های نوآورانه برنامه ها.

ابتکارات تحقیقاتی پیشگامانه ما شامل پروژه های چند رشته ای با همکاری دولت های محلی مختلف در ژاپن و همچنین همکاری علمی بین المللی گسترده با دانشگاه ها و محققان در کشورهایی مانند ویتنام ، چین ، تایلند ، اندونزی ، مالزی ، فیجی و فرانسه است.

برنامه آموزشی ما متخصصان و رهبران برجسته مدیریت محیط زیست را آموزش می دهد. سخنرانی های اصلی به زبان انگلیسی انجام می شود و همه دانشجویان در دوره کارشناسی ارشد فرصت شرکت در کارهای میدانی و همچنین یک دوره کارآموزی سه ماهه را دارند. دو پروژه جدید - "برنامه مبتکران محیط زیست (EIP) - پرورش رهبران زیست محیطی در سراسر منطقه آسه آن" و "دروازه ژاپن: برنامه های جهانی برنامه برتر جهانی کیوتو (JGP)" برای تحقق بخشیدن به بین المللی سازی آموزش و تحقیق و ایجاد برنامه های بین المللی درجه دو / مشترک.

607 فارغ التحصیل دوره کارشناسی ارشد و 196 فارغ التحصیل دوره دکترا که امروز به طور فعال در جامعه کار می کنند ، نشان دهنده نتایج تلاش ما تا به امروز است. ما افتخار می کنیم که تعداد زیادی از دانشجویان با استعداد را که اکنون در دانشگاه ها ، م institutionsسسات تحقیقاتی ، ادارات دولتی ، شرکت های خصوصی و NPO در سراسر ژاپن و خارج از کشور نقش فعالی دارند ، آموزش داده ایم.

مکان ها

  • Kyoto

    Kyoto, ژاپن

    سوالات