Keystone logo
Kurume Institute Of Technology

Kurume Institute Of Technology

Kurume Institute Of Technology

مقدمه

Kurume Institute Of Technology در سال 1966 با روحیه پرورش افراد بسیار ماهر و دلسوز صنعت تاسیس شد. این موسسه چشم اندازهایی را در مورد رشد استعدادها در هر دانش آموز منفرد ، پرورش متخصصان صنعتی تولید با چشم انداز جهانی و تبدیل شدن به یک موسسه مورد اعتماد جامعه صنعتی محلی دارد.

ما در KIT همه دانش آموزان را تشویق می کنیم که در درس هایشان فعال باشند. با فراهم آوردن یک فضای غنی یادگیری فعال ، آموزش با تلاش مشترک دانشجویان و اعضای هیئت علمی ما حاصل می شود. من شما را تشویق می کنم که خود را درگیر یادگیری فعال باشید.

توانایی های همه دانش آموزان بیش از آن است که از آن آگاه هستند. امیدوارم با تحصیل در KIT و زندگی در جامعه ما بتوانید به توانایی ها و توانایی های بالقوه خود پی ببرید. شما به عنوان یک شرکت کننده فعال در یادگیری خود ، با کسب مهارت های مورد نیاز در محیطی با فناوری های همیشه در حال تغییر و ساختارهای بازار ، درک عمیق تری از توانایی های خود خواهید یافت.

Kurume Institute Of Technology پنجاهمین سالگرد تأسیس ما را در آوریل 2015 با تکمیل ساختمان جدید 9 طبقه Techno-Future جشن گرفت. ما این ساختمان را مرحله ای برای کمک به هر یک از دانش آموزان خود در تحقق بخشیدن به آرزوهای خود می دانیم. مجهز به آخرین فن آوری ، به طور مداوم به روز می شود تا اطمینان حاصل شود که ما هم در آینده و هم در آینده یک محیط تحقیقاتی و آموزشی پیشرفته از نظر فنی برای دانشجویان و کارمندان فراهم می کنیم.

از این مرحله به بعد ، ما در KIT قصد داریم به توسعه یک محیط آموزشی ادامه دهیم که در آن دانشجویان و اساتید بتوانند یکدیگر را تحریک کنند. ما در تلاشیم که هدف خود را برای تولید فارغ التحصیلانی که به جوامع محلی و بین المللی کمک می کنند ، تلاش کنیم تا به ما بپیوندید. من شما را تشویق می کنم که انتظارات زیادی از موسسه ما داشته باشید و به نوبه خود انتظارات زیادی از شما خواهیم داشت.

مکان ها

  • Kurume

    Kurume, ژاپن

    سوالات