Keystone logo
Kumamoto University

Kumamoto University

Kumamoto University

مقدمه

Kumamoto University ( KU ) ، یک دانشگاه تحقیقاتی فعال در سطح جهان و ریشه در جوامع محلی ، شعاری را اتخاذ کرده است که نمادهای خصوصیات منحصر به فرد دانشگاه است و کیفیت اساسی آن را بیان می کند: " KU Spirit".

چشم انداز

Kumamoto University قصد دارد با پرورش افراد باهوش ، اخلاقی و ماهر ، ضمن تلاش برای ایجاد ، به ارث بردن و توسعه دانش ، به دنبال روح قانون اساسی آموزش و پرورش و قانون آموزش مدارس ، به جامعه و جامعه جهانی کمک کند.

اهداف آموزش

به منظور پرورش افراد منحصر به فرد و خلاق ، این دانشگاه آموزش جامع و مبتنی بر فلسفه ای پایدار را دنبال می کند که توسط همه گروه های کارشناسی و مدارس تحصیلات تکمیلی دنبال می شود.

گروه های کارشناسی ما با کمک یک آموزش گسترده ، توانایی های ارتباطات بین المللی ، سازگاری با عصر اطلاعات و تفکر و عمل مستقل را در دانش آموزان ایجاد می کنند.

مدارس تحصیلات تکمیلی ما علاوه بر بینش عمیق نسبت به نوع بشر و طبیعت ، بر اساس آموزش دوره کارشناسی که دانشجویان ما دریافت می کنند ، کارگران بسیار متخصصی را با توانایی استدلال جامع ، دانش فنی و مهارت های شناخته شده بین المللی پرورش می دهند.

این دانشگاه به عنوان م institutionسسه ای که برای عموم آزاد است مکانی را ارائه می دهد که افراد می توانند در آن آموزش های مادام العمر داشته باشند.

مکان ها

  • Kumamoto

    Kumamoto, ژاپن

    سوالات