Keystone logo
KU Leuven: Faculty of Theology and Religious Studies

KU Leuven: Faculty of Theology and Religious Studies

KU Leuven: Faculty of Theology and Religious Studies

مقدمه

به صفحه اصلی دانشکدۀ الهیات و مطالعات دینی خوش آمدید

دانشکده ما یکی از قدیمی ترین دانشکده های دینی در جهان است. از سال 1432، دانشکده زندگی دانشجویان بی شماری را که اکنون در سراسر جهان کار می کنند و زندگی می کنند، لمس کرده است. دانشکدۀ الهیات و مطالعات مذهبی خود را در تقاطع آکادمی، کلیسا و فرهنگ و جامعه کنونی، با جایگاه ویژه ای برای سنت کاتولیک، در نظر می گیرد. تحقیق و تدریس در دانشکده همواره با رفتار دقیق گذشته، تعهد عمیق نسبت به حال حاضر و اعتقاد امیدوارانه به آینده ای بهتر، مشخص می شود.

این چیزی بیش از این در حال حاضر نیست. گروهی متشکل از استادان و محققان تلاش می کنند تا همه دانش آموزان (بین المللی یا غیره) را به گونه ای آموزش دهند که آنها را برای هر کار حرفه ای آینده در حوزه های بسیاری که برنامه های ما دسترسی به آنها را فراهم می کند آماده کند. امکانات حرفه ای متنوع هستند: کار فارغ التحصیلان ما در آموزش و پرورش، پژوهش، مراقبت از مراقبت از خود، سازمان های اجتماعی، و غیره. کار آنها واقعا تفاوت می کند. به همین دلیل است که دانشکده قصد دارد با مطالعه ی الهیات مسیحی در گفتگو با سایر ادیان جهان و دیگر علوم انسانی ادامه دهد. الهیات مدرن باید علاقه مند به فرهنگ هایی باشد که ادیان از هم جدا هستند. در مورد دیگر ادیان جهان، توجه ویژه به ادیان کتاب - اسلام و یهودیت - مورد توجه قرار گرفته است.

هیئت علمی علاقه مند به مشارکت و متمایز بودن جامعه دانشجویان، استادان، و اعضای هیات علمی است. این یک محیط پر جنب و جوش برای تحقیق، آموزش، و خدمات الهیاتی است که دانشکده پذیرش و قدردانی بین المللی را دریافت می کند. دانشکده ما هر ساله دانشجویان بین المللی جدید را می پذیرد تا در برنامه کامل انگلیسی که توسط دانشکده ی ما ارائه می شود شرکت کنند. با تشکر از تنوع غنی در پس زمینه و میراث این دانش آموزان عطر و طعم خود را به تعدادی از عقاید و عقیده در حال تحریک است.

این دانش آموزان و بسیاری دیگر از محققان خارجی از این واقعیت است که دانشکده ما یکی از ثروتمندترین و بزرگترین کتابخانه های معرفتی در جهان است. دانشکده ما در قلب شهر واقع شده است و محل خوبی برای کنفرانس ها و سمپوزیوم های بسیاری است که توسط همکاران ما برگزار می شود.

صفحات وب فاکسانسیون ما برای ارائه اطلاعات عمیق و همچنین اطلاعاتی در مورد دانشکده و تاریخ آن، تاریخی که ما افتخار می کنیم، بسیار افتخار می کنیم، بنابراین افتخار می کنیم که امروز ما سخت تلاش می کنیم تا سنت را برای ترکیب تحقیقات جامع، آموزش عالی و خدمات معنی دار در پروژه ای که دانشکده الهیات و مطالعات مذهبی نامیده می شود.

می آید در KU LEUVEN مطالعه کنید

به دانشگاه Katholieke Leuven، یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا خوش آمدید. ما آموزش های با کیفیت بالا را بر اساس تحقیقات علمی بین المللی پیشرفته و امکانات عالی و گسترده دانشجویان ارائه می دهیم. لوئن یک شهر تاریخی زیبا است، اما آن چیزی که با زندگی شلوغ و در ریتم دانشجویی زندگی می کند.

KU Leven در بلژیک واقع در قلب اروپای غربی، مرکز آموزش برای نزدیک به شش قرن بوده است. امروزه این بزرگترین دانشگاه بلژیک است و در سال 1425 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین و مشهورترین دانشگاه های اروپا است. KU Leuven به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی اروپایی پیشرو و یکی از بنیانگذاران اتحادیۀ دانشگاه های اروپایی تحقیقاتی (LERU)، طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی را ارائه می دهد که همگی توسط تحقیقات با کیفیت بالا، نوآورانه و بین رشته ای پشتیبانی می شوند.

از زمان تأسیس آن، KU Leven در شهر ایفا شده است که نامش را به اشتراک می گذارد. لوئن یک شهر دانشجویی دلپذیر، امن و شلوغ است، که در آن تاریخ قرون متمادی با علم پیشرفته روبرو است. این دانشگاه همچنین در 11 دانشگاه بلژیکی، از جمله بروکسل، گنت و آنتورپ در مدارس تحصیل می کند.

بیانیه مأموریت

KU Leuven مأموریت خود را با ارائه تحقیقات و آموزش عالی بین رشته ای با امضای کاتولیک انجام می دهد.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

  • Leuven

    Sint-Michielsstraat 4, 3000, Leuven

سوالات