Keystone logo
© 2023 © Kristiania University College
Kristiania University

Kristiania University

Kristiania University

مقدمه

کالج Kristiania University یکی از قدیمی ترین موسسات آموزش عالی خصوصی در نروژ است. Kristiania در اسلو واقع شده است و بنیادی است که هدف آن تدریس و تحقیق است. تمام مازاد مالی برای تقویت محیط تحصیلی و آموزشی استفاده می شود. Kristiania برنامه های تحصیلی و دوره هایی را در سطوح مختلف تحصیلی ارائه می دهد که برای افراد با شرایط، توانایی ها و فرصت های مختلف سازگار است. Kristiania کاندیداهایی را آموزش خواهد داد که تخصص جامعه را هم برای بخش دولتی و هم برای بخش خصوصی فراهم کنند.

Kristiania بنیادی است که هدفش تدریس و تحقیق است. تمام مازاد مالی برای تقویت محیط آموزشی و آموزشی کالج استفاده می شود.

Kristiania تحقیقات و آموزش را در مدارس حرفه ای، لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا در مدیریت، سازمان، بازاریابی، ارتباطات، انفورماتیک، علوم بهداشتی، نوآوری و هنر ارائه می دهد. کریستیانیا با بیش از 18000 دانش آموز Kristiania Kristiania مدرسه حرفه ای نروژ است.

ماموریت Kristiania کمک به توسعه اجتماعی و اقتصادی نروژ از طریق توسعه و انتشار دانش مبتنی بر مشکل و کاربردی، با همکاری نزدیک با زندگی کاری، بر اساس بهترین‌ها در تحقیقات و کارهای هنری است. برای انجام این ماموریت به کارآمدترین شکل ممکن، Kristiania در تلاش است تا به عنوان اولین دانشگاه مستقل نروژ معتبر شود.

پذیرش ها

برای چندین مورد از مطالعات ما، باید علاوه بر درخواست خود، یک آزمون ورودی نیز ارسال کنید. برای برخی از مطالعات، شما همچنین باید یک فرم خودارزیابی ارسال کنید، و برخی باید در آزمون‌های آزمایشی یا آزمون‌های آزمایشی شرکت کنند.

الزامات ویزا

تابعیت شما تعیین می کند که برای تحصیل در نروژ به چه نوع ویزا یا مجوز تحصیلی نیاز دارید. اگر در مورد درخواست ویزا و مجوز تحصیل شک دارید، با نزدیکترین سفارت/کنسولگری نروژ تماس بگیرید یا با اداره مهاجرت نروژ (UDI) تماس بگیرید.

 • شهروندان کشورهای شمال اروپا
  اتباع کشورهای شمال اروپا (سوئد، فنلاند، دانمارک، ایسلند، جزایر فارو، گرینلند و آلند) که قصد دارند بیش از شش ماه در نروژ زندگی کنند، باید برای بررسی هویت و ارائه گواهینامه به اداره مالیات (Skatteetaten) مراجعه کنند. اطلاع از تغییر آدرس حداکثر 8 روز پس از ورود شما به نروژ. شما باید از قبل در وب سایت آنها قرار ملاقات رزرو کنید.
 • شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا / EEA
  شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا برای ورود به نروژ نیازی به ویزا ندارند، اما باید اقامت خود را در مرکز خدمات کارگران خارجی (SUA) ظرف 3 ماه پس از ورود به نروژ ثبت کنند. شما باید از قبل در پورتال برنامه UDI یک قرار ملاقات رزرو کنید.

  شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا که قصد دارند برای مدتی کمتر از 90 روز در نروژ بمانند، نیازی به ثبت نام اقامت خود ندارند.
 • شهروندان کشورهای غیر اتحادیه اروپا / EEA
  شهروندان کشورهای غیر اتحادیه اروپا / EEA باید برای مجوز تحصیل برای تحصیل در نروژ درخواست دهند.
 • هنگام درخواست برای برنامه کارشناسی ارشد در کالج Kristiania University ، شهروندان غیر اتحادیه اروپا / EEA باید توانایی مالی خود را مستند کنند. این را می توان با یکی از موارد زیر مستند کرد:
  • صورت حساب بانکی رسمی اخیر به نام خودتان
  • نامه ای که تأیید می کند که شما واجد شرایط دریافت بورسیه تحصیلی / وام دانشجویی از کشور خود هستید
  • ضمانت نامه حامی و صورتحساب بانکی رسمی اخیر اسپانسر


مبلغ مورد نیاز برای یک سال تحصیلی شهریه و هزینه زندگی یک سال تحصیلی می باشد. مبلغ ممکن است به هر ارزی ثبت شود.

این بعداً بخشی ضروری از درخواست مجوز تحصیل خواهد بود. بلافاصله پس از دریافت پذیرش، از دانشجویان کارشناسی ارشد بین المللی درخواست می شود که این مبلغ را به حساب سپرده دانشجویی که در کالج Kristiania University نگهداری می شود، واریز کنند.

بلافاصله پس از دریافت پذیرش، شهروندان غیر اتحادیه اروپا / EEA باید برای مجوز تحصیل درخواست دهند. اطلاعات بیشتر در مورد مجوز تحصیل در وب سایت UDI موجود است. لطفاً توجه داشته باشید که روند درخواست مجوز تحصیل ممکن است 7-8 هفته طول بکشد.

به عنوان بخشی از درخواست مجوز تحصیل، این مبلغ باید به حساب بانکی نروژ واریز شود زیرا UDI برای تحصیل در نروژ به ضمانت مالی نیاز دارد. امکان افتتاح حساب بانکی در نروژ قبل از ورود وجود ندارد. بنابراین کالج Kristiania University دارای حسابی است که می توان مبلغ مورد نیاز را در آن واریز کرد. جزئیات نحوه انتقال وجه پس از دریافت پذیرش در دسترس خواهد بود.

معمولاً باید ظرف 7 روز پس از ورود خود به نروژ شخصاً در اداره مهاجرت محلی ثبت نام کنید. با توجه به قوانین همه گیر و قرنطینه مداوم، پلیس در این مهلت ها انعطاف پذیرتر است. شما باید از قبل از طریق پورتال برنامه UDI یک قرار ملاقات بگیرید. توجه داشته باشید که قبل از اتمام زمان قرنطینه، اجازه ورود به اداره پلیس را ندارید.

پس از ثبت نام پلیس، کارت اقامت و شماره شناسایی نروژی را از طریق پست دریافت خواهید کرد. مجوز اقامت معمولا یک سال اعتبار دارد و باید برای سال دوم تحصیل تمدید شود. هنگامی که مجوز تحصیل در نروژ به شما داده می شود، به طور خودکار اجازه کار تا 20 ساعت در هفته و تمام وقت در تعطیلات عادی را نیز به شما داده می شود.

هنگامی که شماره شناسایی نروژی خود را دریافت کردید، می توانید حساب بانکی خود را در نروژ باز کنید و کالج Kristiania University پول سپرده شما را به حساب شما واریز می کند. پس از افتتاح حساب بانکی نروژی، پول به شما بازگردانده می شود. برای اینکه بتوانیم مبلغ سپرده شما را بازپرداخت کنیم، باید شخصاً با یک نامه امضا شده با اطلاعات حساب بانکی خود به بخش مالی ما مراجعه کنید. نامه باید شامل شماره شناسه دانشجویی، نام کامل، آدرس و شماره حساب باشد. اگر مجوز تحصیل شما اعطا نشود یا قبل از مهلت تعیین شده در قرارداد دانشجویی انصراف دهید، وجوهی که واریز کرده اید به شما بازپرداخت می شود.

مکان ها

 • Oslo

  Kirkegata 24.26, Oslo, 0107, Oslo

سوالات