Keystone logo
Korea University Business School

Korea University Business School

Korea University Business School

مقدمه

Korea University Business School (KUBS) - اولین و بهترین مدرسه کسب و کار در کره است.

KUBS با اشاره به سالگرد 100 ساله خود در ماه مه 2005، توسعه و نوآوری آموزش مدیریت در کره را هدایت کرده است و بدین ترتیب، بدون شک بهترین مدرسه کسب و کار در کشور است. فارغ التحصیلان KUBS در حال حاضر بزرگترین تعداد از مدیران ارشد کسب و کار و حسابداران گواهی (CPAs) را، که یکی از نشانه های عالی آموزش مدرسه در نظریه ها و شیوه های مدیریت هستند، حساب می کند.

به دنبال آینده سال های آینده، KUBS در حال حاضر مصمم است با یک دیدگاه جدید در جهت تبدیل شدن به مدرسه کسب و کار برتر آسیا حرکت کند. با توجه به این دیدگاه، ما به غنی سازی تجربه دانش آموزانمان در محیط مدیریت مدرن در سراسر جهان اختصاص داده ایم. برنامه های KUBS برای رسیدن به جهان، تبادل دانشجویان و دانش پژوهان را با دانشگاه ها در سراسر جهان برجسته می کند و همچنین مطالعات دست اول در بازار جهانی را تشویق می کند.

هر سال صدها نفر از دانشجویان KUBS و بین المللی از یک مجموعه غنی از برنامه های تبادل بین المللی KUBS در بالای فرصت های کارآموزی جهانی بهره مند می شوند و غنی سازی دانش خود را از بازار جهانی می کنند. بازدید از دانشجویان و استادان بین المللی نیز از مشوق های مختلف KUBS، از جمله بورس تحصیلی، هزینه های زندگی و برنامه های کارآموزی در شرکت های چند ملیتی مستقر در کره، سود می برند.

دانشکده برجسته KUBS، برنامه درسی، برنامه ها و مراکز تحقیقاتی، فرصت های فراوانی را برای رشته های مختلف و تجربیات برای دانش آموزان KUBS به دانشجویان جهان و دانش آموزان بین المللی ارائه می دهد. دانش آموزان KUBS که از میان دانش پژوهان نخبه جهان انتخاب شده اند، در کنار برنامه های مختلف کارشناسی و فارغ التحصیل خود، راه را برای دانش آموزان برای پیروی از اهداف جهانی هموار می کنند. KUBS همچنین مجهز به امکانات پیشرفته تدریس و تحقیقاتی، از جمله LG-POSCO Hall، ادعا می کند که پیشرفته ترین امکانات ارتباطی آموزشی در جهان است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Seoul

    Korea University Business School Anam-dong, Seongbuk-gu,

    سوالات