Keystone logo
Korea Polytechnic University

Korea Polytechnic University

Korea Polytechnic University

مقدمه

دانشگاه پیشرو که در حال ارتقاء اکوسیستم هوشمند برای صنایع تولیدی است که از نظر استراتژیک در مرکز هوشمند Siheung و Ansan واقع شده است ، Korea Polytechnic University در زمینه همکاری بین صنعت و دانشگاه تخصص دارد و از خوشه های صنعتی پیشرفته در خارج از کشور الگو گرفته است. KPU هنوز یک دانشگاه جوان است ، اما این موسسه با پرورش متخصصان مهندسی بیشتر از سایر دانشگاه ها ، به توسعه صنایع کشور کمک کرده است. KPU با اجرای یک برنامه درسی سفارشی که نیازهای صنعت را منعکس می کند ، فرهنگ دانشگاهی را پرورش داده است که در آن صنعت و دانشگاه با در آغوش گرفتن یکدیگر همزیستی می کنند.

علاوه بر این ، KPU به عنوان یکی از دانشگاه های پیشرو که سیستم شرکت های همکار را راه اندازی و گسترش داده است ، دارای بزرگترین شبکه شرکت ها در کشور است که حدود 4200 شرکت به عنوان شریک خود دارد. KPU همچنین اولین کسی بود که سیستم خانه مهندسی را انجام داد ، که در آن دانشجویان مقطع کارشناسی فرصت همکاری با اعضای هیئت علمی در پروژه های تحقیق و توسعه خود با شرکت ها را دارند ، رویکردی نوآورانه در آموزش مهندسی. از اولین کلاس فارغ التحصیلی سال 2002 تا کنون ، تلاش های KPU جایگاه خود را به عنوان یک موسسه برتر در زمینه توسعه حرفه ای تضمین کرده است و طرز فکر صنعت آن برای بسیاری از دانشگاه های کره و خارج از کشور تبدیل به یک نمونه شده است.

علاوه بر این ، KPU کمک های دولتی متعددی دریافت کرده است: رهبران جامعه محور در زمینه همکاری صنعت و دانشگاه (LINC+) از وزارت آموزش و پرورش ، آموزش مهندسان صنعت تولید هوشمند از وزارت تجارت ، صنعت و انرژی و پروژه بسته اولیه و اولیه از وزارت اشتغال و کار. این مدرسه همچنین در ارزیابی های دانشگاهی که توسط رسانه های بزرگ کره ای انجام شده است ، نمرات عالی را دریافت کرده است و نقاط قوت خود را به ملت ثابت می کند.

الگوی صنعت جهانی با انقلاب صنعتی چهارم و افزایش فناوری های مرتبط با هوش مصنوعی ، اینترنت اشیا ، فناوری چاپ سه بعدی و موارد مشابه به سرعت در حال تغییر است. در پاسخ ، KPU قصد دارد با همکاری شرکت های Siheung و Ansan Smart Hub ، شبکه همکاری صنعتی و دانشگاهی موجود دانشگاه را ارتقا دهد تا فناوری های خود را ابداع کرده و هوشمند شود. Korea Polytechnic University به طور مداوم پیش می رود تا چالش تبدیل شدن به یک رهبر برای ترویج یک اکوسیستم هوشمند برای صنعت تولید و همچنین پرورش استعدادها برای آینده را آغاز کند.

مکان ها

  • Dongdaemun-gu

    Dongdaemun-gu, کره جنوبی

    سوالات