Keystone logo
Kingsborough Community College

Kingsborough Community College

Kingsborough Community College

مقدمه

Kingsborough Community College در سال 1963 به عنوان بخشی از دانشگاه شهر نیویورک (CUNY) تاسیس شد و همچنان به وظیفه خود در زمینه ارائه هنرهای لیبرال و آموزش شغلی [و] ارتقا learning یادگیری و توسعه دانش آموزان و همچنین تقویت و خدمت به انواع مختلف خود متعهد است. انجمن. Kingsborough ترکیبی از بهترین مواردی است که یک کالج می تواند ارائه دهد. موقعیت آرام آن در ساحل یک مکان عالی برای فعالیت های دانشگاهی بازتابنده است ، با این وجود مشارکت فعال دانشکده در جامعه فرصت های هیجان انگیزی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا به یک شرکت کننده مولد در یک بخش در حال رشد و حیات تبدیل شوند.

Kingsborough توسط برنامه تعالی کالج موسسه Aspen به عنوان یکی از کالج های برجسته جامعه در کشور انتخاب شده است. این کشور همچنین به دلیل استفاده خلاقانه و م ofثر از جوامع یادگیری ، برای تعداد زیادی مدرک اعطا شده ، برای درصد بالای فارغ التحصیلانی که تحصیلات خود را ادامه می دهند و همچنین برنامه های ابتکاری که هزاران دانشجوی غیر سنتی را به سمت خود جذب می کند ، به رسمیت شناخته شده است. دانشگاه آن هر ساله

Kingsborough به جمعیت بسیار متنوعی از حدود 14000 دانشجو خدمت می کند و به طور مداوم در میان کالج های برجسته جامعه در کشور در مقاطع کاردانی به دانشجویان اقلیت رتبه بندی می شود. تقریباً 70٪ دانشجویان Kingsborough در رشته های علوم لیبرال یا برنامه علوم ثبت نام کرده اند. بقیه در برنامه های تخصصی تر ، شغلی گرا مانند تجارت ، ارتباطات ، عدالت کیفری ، هنرهای آشپزی ، پرستاری و مشاغل بهداشتی متحدین ، فناوری اطلاعات ، روزنامه نگاری ، فناوری دریایی ، گردشگری و مهمان نوازی و هنرهای تجسمی دنبال می شوند. همچنین یکی از جامع ترین برنامه های آموزش مداوم در بزرگسالان و بزرگسالان در شهر نیویورک را حفظ می کند.

این کالج از بسیاری از برنامه های پشتیبانی خود که باعث موفقیت دانش آموزان می شود ، افتخار می کند. به همه دانشجویان مشاوره فردی ، شخصی و تحصیلی ارائه می شود. کارگاه های آموزشی برای بهبود مهارت های اساسی و برنامه ریزی و جایگزینی شغلی. دانشجویان از دسترسی اعضای هیئت علمی و مدیران Kingsborough لذت می برند.

کینگزبورو حضور عمده ای در منطقه شلوغ بروکلین دارد و برای ایجاد انتقال بی وقفه به دانشگاه با دهها مدرسه در سطح منطقه ای همکاری کرده است. Kingsborough همچنین فعالیتهای زیادی را در طول سال برای تأمین نیازهای حرفه ای ، تفریحی و فرهنگی جامعه از جمله سخنرانی ، کنسرت ، نمایشگاه های هنری و نمایش های تئاتر پشتیبانی می کند.

مکان ها

 • Brooklyn

  Oriental Boulevard,2001, 11235, Brooklyn

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات