Keystone logo
Kindai University

Kindai University

Kindai University

مقدمه

Kindai University در سال 1949 با هدف توسعه فارغ التحصیلان "دلسوز ، قابل اعتماد و قابل احترام" تاسیس شد. اصول بنیادی ما "یادگیری برای دنیای واقعی" و "پرورش هوش فکری و احساسی" است. این دانشگاه از ادغام دانشکده فنی اوزاکا ، که در سال 1925 تأسیس شد ، و دانشگاه علم و مهندسی اوزاکا ، که در 1943 تأسیس شد ، تشکیل شد. فلسفه بنیانگذار ما ، کوئیچی سکو "القای آموزه ها در کسانی که مشتاق یادگیری هستند" در هسته اصلی ما قرار دارد. و هدف ما این است که دانش آموزان را با استفاده از آموزه ها و تحقیقات انجام شده در دانشگاه خود - در زمینه های گسترده ای از پزشکی گرفته تا هنر و ادبیات و حتی یادگیری مکاتبه ، به افرادی که به جامعه کمک می کنند ، تربیت کنم.

جهان در حال حاضر دوران تحول بزرگی را پشت سر می گذارد. ژاپن باید اولین حرکت دهنده باشد و جامعه 5.0 را با اجرای نوآوری های تکنولوژیکی صنعت 4.0 در همه اقشار و صنایع و حل انواع مسائل اجتماعی به واقعیت تبدیل کند. ما باید با استفاده از هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء در زمینه های مختلف ، فن آوری های نوآورانه ای را توسعه دهیم تا پیشرفت اقتصادی و اجتماعی را تشویق کنیم. Kindai University پروژه های متعدد همکاری صنعت و دانشگاه را بر عهده می گیرد. دانش آموزان و کارکنان آموزشی دور هم جمع می شوند تا دانش و مهارت های تخصصی را در زمینه های مختلف ترکیب کنند - نمونه ای از "یادگیری برای دنیای واقعی".

Kindai University با تأسیس دانشکده مطالعات بین المللی به جهانی شدن پاسخ می دهد. ما با بیش از 250 دانشگاه خارج از کشور توافقنامه همکاری داریم و تعداد دانشجویان تبادل ما در محوطه دانشگاه در حال افزایش است. علاوه بر برنامه های تبادل دانشجو ، ما تحقیقات مشترک را با موسسات خارج از کشور ترویج خواهیم داد و به عنوان یک دانشگاه در سطح جهانی ، امکانات خود را برای توسعه یک محیط آموزشی و تحقیقاتی که کادر آموزشی و دانشجویان خارج از کشور را جذب می کند ، بهبود می بخشیم.

با توجه به صدمین سالگرد تأسیس Kindai University در سال 2025 ، ما پروژه های بزرگ ساختمانی خود را در پردیس اصلی در اوزاکای شرقی انجام می دهیم. مرکز علمی جدید ما "تئاتر آکادمیک" ، که در آوریل 2017 افتتاح شد ، دارای امکاناتی است که بر خلاف عرف سنتی است-دارای یک تئاتر کتابخانه متمایز با تقریباً 70،000 کتاب شامل حدود 22000 کمیک ، و چندین اتاق 24 ساعته مجهز به طور کامل و خودآموزی ، از جمله طراحی شده است که فقط برای زنان مناسب باشد.

در آینده ، ما همچنان به اصول بنیادی خود وفادار خواهیم ماند ، زیرا محیطی بهتر برای یادگیری و انجام تحقیقات ایجاد می کنیم - و همه کارکنان ما تمام تلاش خود را برای اطمینان از دستیابی به پتانسیل متنوع دانش آموزان انجام خواهند داد.

مکان ها

  • Higashiosaka

    Higashiosaka, ژاپن

    برنامه ها

    سوالات