Keystone logo
Kimmage Development Studies Centre

Kimmage Development Studies Centre

Kimmage Development Studies Centre

مقدمه

دربارهی ما

برای 40 سال، Kimmage DSC آموزش و پرورش و آموزش برای پزشکان و توسعه کار در طیف وسیعی از مشاغل از بیش از 65 کشور تسهیل کرده است. ما یک شهرت قوی در مطالعات توسعه در ایرلند و در خارج از کشور و ارائه یک محیط یادگیری بین فرهنگی و مبتنی بر تجربه. اخلاق از Kimmage DSC در یک روش تدریس مبتنی بر یادگیری مشارکتی و تفکر انتقادی است که به دنبال توانمند سازی شرکت کنندگان در دوره با مهارت ها و دانش برای کار توسعه ضروری امروز گنجانده شده است.

چشم انداز و ماموریت ما

چشم انداز Kimmage DSC جهان از برابری، احترام و عدالت برای همه است. ماموریت ما این است که به ترویج تفکر انتقادی و اقدام برای عدالت، برابری و ریشه کن کردن فقر در جهان است. هدف ما این کار را از طریق تسهیل آموزش و پرورش و آموزش پزشکان فردی و گروه های کاری برای تغییر اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در جامعه و در تمام پزشکان را قادر می سازد به کار موثر برای توسعه جامع از همه.

چرا Kimmage؟

ما یک آموزش و پرورش و مرکز آموزش خلاق، انتقادی و پویا برای توسعه است. پیشنهاد ما یک برنامه یادگیری مشارکتی است که، یادگیرنده محور، مهارت های مبتنی بر، عملی و مرتبط است. ما تقریبا 40 سال تدریس تجربه و آموزش در توسعه است. ما ارائه یک تجربه مکمل به دانش آموزان، و بالاتر از دانشگاهی است. ما با ارائه فضا برای تفکر انتقادی، گفت و گو، تحقیقات و ظرفیت سازی برای توسعه فوتبال پایه مردم و جوامع. ما در شکاف بین دستاندرکاران توسعه پل شمالی و جنوبی، بین جامعه دانشگاهی و مدنی، بین آموزش و پرورش و بزرگسالان آموزش عالی، و بین سازمان های غیر دولتی و بخش مبلغ. ما با ارائه گزینه های یادگیری انعطاف پذیر، از جمله آموزش از راه دور، مطالعه زمان و به رسمیت شناختن بخشی از یادگیری های قبلی است. ما با ارائه به روز رسانی حرفه ای و / یا سنگ پله برای یک حرفه ای در توسعه است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رویکرد Kimmage و برای گوش دادن به دیدگاه برخی از دانش آموزان ما را بررسی کنید فیلم کوتاه ما:

برنامه علمی

برنامه های آکادمیک در ارائه منعکس کننده ترکیبی از روش های آموزشی رسمی و غیر رسمی و غیر رسمی در مقطع کارشناسی (BA) و تحصیلات تکمیلی سطح (MA و ارسال دیپلم)، اجرای با گزینه به مطالعه بر روی تمام وقت و یا به صورت پاره وقت. ماژول از کارشناسی ارشد در مطالعات توسعه را از طریق انعطاف پذیر و آموزش از راه دور (FDL) حالت جدیدی از تحویل می باشد در حال حاضر به دانش آموزان در دسترس است.

تمام دوره ها شناخته شده بین المللی و با کیفیت و مدارک ایرلند (QQI) معتبر است. علاوه بر این، از سپتامبر سال 2013، ما در حال ارائه مدرک لیسانس سطح 8 در توسعه بین المللی با همکاری دانشگاه ایرلند ملی، منوث (NUIM). جزئیات کامل از این برنامه و چگونه به درخواست را می توان در وب سایت NUIM با کلیک کردن در اینجا یافت نشد

خدمات توسعه ظرفیت

علاوه بر برنامه های علمی ما، ما ارائه ظرفیت خدمات توسعه اختصاص داده شده به ارتقاء حرفه ای از پرسنل توسعه بین المللی ایرلندی و مبتنی بر خارج از کشور. این خدمات توسعه ظرفیت به عنوان مشاوره و حمایت سازمانی و ارائه آموزش های عملی در کوتاه مدت یا از طریق آموزش مبتنی بر کلاس درس و یا آموزش باز و از راه دور (KODE) ارائه شده است.

اتحاد

ثبت نام ما به عنوان یک شرکت مستقل و وضعیت خیریه ما ما را قادر به تحکیم و توسعه فعالیت های ما و ارتباط با دیگر سازمان های همفکر، به خصوص در شرایط ورود به طور موثر تر به مجامع عمومی و اتحاد استراتژیک با دیگران در بخش توسعه در ایرلند و بین المللی به ویژه در تانزانیا، آفریقای جنوبی و سیرالئون وجود دارد. اخیرا ما با NUI منوث همکاری برای ارائه یک برنامه BA در توسعه بین المللی.

Kimmage DSC است برای سود شرکت محدود گارانتی داشتن یک سرمایه یک نیست، هیچ ثبت نام شده: 414،814 است و توسط کمیسیون درآمد برای CHY معافیت خیریه ثبت شده: 16985

مکان ها

  • Dublin

    Dublin, ایرلند

سوالات