Keystone logo
Keyano College

Keyano College

Keyano College

مقدمه

Keyano College در سال 1965 به عنوان مرکز حرفه ای آلبرتا (AVC) در فورت مک مورای افتتاح شد. مراسم رسمی افتتاحیه در 26 ژانویه 1966 برگزار شد. اولین کلاس فارغ التحصیلی کلاس جوشکاری بود. در افتتاح رسمی مدرسه مناسب بود ، وزیر آموزش و پرورش زنجیر "روبان" را با یک دمنده قطع کرد. تصویری از مرکز آموزش شغلی سابق آلبرتا

با گذشت سالها ، برنامه ها و خدمات همراه با جامعه رشد کرده اند ، که منعکس کننده تغییر خواسته ها است

در 1975 کالج با نام فعلی خود ، "Keyano" ، که یک کلمه Cree است ، تقریباً به معنای "Sharing" است ، بازگشایی شد. شعار دانشکده بعداً از این عنوان "مال شما و مال من و ما" و منافع منطقه ، گسترش جهت گیری چند فرهنگی و فناوریهای همیشه در حال تغییر اقتباس شد.

در سال 1978 ، Keyano College عمومی شد و به کالج جامعه تبدیل شد ، زمانی که استان یک هیئت دولت را منصوب کرد تا به عنوان نهاد تصمیم گیری برای این موسسه خدمت کند.

Keyano خود را به عنوان یک سازنده جامعه که هم نیازهای آموزشی و مهارتی صنعت و هم نیازهای شخصی و فرهنگی جامعه Wood Buffalo را برآورده می کند ، قرار داده است. موارد اضافی از جمله تئاتر و مرکز هنری Keyano ، پردیس صنعتی Suncor Energy و مرکز ورزش و سلامتی Keyano College چشم انداز کالج Keyano اضافه شده اند.

این کالج تعهد مداوم خود را نسبت به آموزش بومیان با مراکز یادگیری واقع در Fort McKay و Gregoire Lake دارد. این کالج بیش از 30 سال با جامعه فورت چیپویان درگیر بوده است و در سال 2011 ، یک دانشگاه افتتاح شد.

این کالج برنامه هایی را ارائه می دهد که منجر به گواهینامه ها ، دیپلم ها ، گواهینامه های صلاحیت (معاملات) و مدارک کارشناسی می شود. این کالج همچنین از توسعه حرفه ای در زمینه های انرژی ، ساخت و ساز ، تجارت ، بهداشت و ایمنی ، هنرها ، علوم ، آموزش و حمل و نقل پشتیبانی می کند. طیف گسترده ای از گزینه های آموزش شرکتی در اختیار شرکت های مشتری قرار دارد.

Keyano با همکاری با م partnerسسات شریک در آلبرتا ، مدارک مشترک پرستاری ، علوم محیطی ، آموزش ابتدایی ، مددکاری اجتماعی و مدیریت بازرگانی را ارائه می دهد که به دانشجویان اجازه می دهد در حالی که مدرک خود را می گیرند در فورت مک موری بمانند.

مکان ها

  • Fort McMurray

    Franklin Avenue,8115, T9H 2H7, Fort McMurray

    سوالات