Keystone logo
Kendall College

Kendall College

Kendall College

مقدمه

برای بیش از 75 سال، Kendall College های جذاب، تخصصی تخصصی را با تأکید قوی بر یادگیری غریزی که به موفقیت های علمی، شخصی و حرفه ای شما بستگی دارد، ارائه می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ غنی کنگل را بدانید. گوش دادن به آنچه دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما در مورد تجربه خود در Kendall می گویند.

این که آیا شما انتخاب می کنید مدرسه تحسین کندال از هنرهای آشپزی، دانشکده مشهور جهان از مدیریت مهمان نوازی، نوآورانه دانشکده کسب و کار، و یا به خوبی تثبیت مدرسه آموزش و پرورش، شما را تشویق به کشف استعدادهای خود، منافع، و احساسات و به کشف تعداد زیادی از فرصت های هیجان انگیز

مأموریت Kendall College

Kendall College دانش آموزان را به حرفه های پاداش، از طریق تجربه های یادگیری دقیق در کلاس درس، جوامع محلی و جهان، ترغیب می کند.

کانادال تمرکز:

  • تعهد به تهیه متخصصانی که در ایجاد انگیزه جوامع خود کمک می کنند.
  • الهام خلاقیت دانش آموزان، مسئولیت پذیر بودن شهروندی جهانی، و نظارت بر محیط زیست و اجتماعی.
  • تعهد گسترده دانشگاهی به تنوع از طریق برنامه درسی و دسترسی.
  • محيط متمرکز و محور متمرکز بر برنامۀ تحصيلی متمرکز است.
  • ارزیابی جامع از اثربخشی نهادی، یادگیری دانش آموزان و موفقیت تحصیلات تکمیلی.

واقع در نزدیکی قلب مرکز شهر شیکاگو

در سال 2005 Kendall College از حومه های نزدیک به محل فعلی ما در کنار رودخانه شیکاگو در جزیره گوز نقل مکان کرد. این دانشگاه یک کارخانه سازنده 100 ساله است که اخیرا به یک مرکز تحقیقاتی سارا لی مراجعه کرده است.

وابستگی ها

Kendall College متعلق به دانشگاه های بین المللی برنده جایزه جهانی شبکه ای از بیش از 60 دانشگاه معتبر و دانشگاهی است که دوره های کارشناسی و فارغ التحصیلی را به بیش از 740،000 دانش آموز در سرتاسر جهان ارائه می دهند. دانش آموزان ما بخشی از جامعه بین المللی و دانشگاهی هستند که در سراسر آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، اروپا و آسیا در 29 کشور قرار دارند. از طریق این مشارکت، ما قادر به ارائه دسترسی دانشجویان به آموزش جهانی، کارآموزی و فرصت های حرفه ای است.

مکان ها

  • Chicago

    Kendall College 900 N. North Branch St., 60642, Chicago

    سوالات