Keystone logo
© The University of Fredericton
Kelowna College of Professional Counselling

Kelowna College of Professional Counselling

Kelowna College of Professional Counselling

مقدمه

آموزش و پرورش، راه شما ...

فقط یک سال به یک مشاور حرفه ای یا درمانگر تبدیل شوید؛ یا یک گواهی تخصصی در مدت 7 ماه دنبال کنید

KCPC یک روش لیزری را به آموزش می دهد ... در نظریه ها و مهارت های خاصی از صفر استفاده می کند، بنابراین فارغ التحصیلان آماده اند تا زمین را در حال اجرا ببینند.


در اینجا یک مرور کلی از آنچه ما باید ارائه دهیم.


برنامه های KCPC گزینه های عملی و مقرون به صرفه را برای یک برنامه آموزشی 4 درجه ای ارائه می دهند.

 • KCPC بالاترین گواهینامه برای کالج های حرفه ای خصوصی را با وزارت آموزش پیشرفته در بریتیش کلمبیا به دست آورد.
 • آماده شدن برای استخدام به عنوان یک مشاور یا درمانگر در یک سازمان محلی، یا یک عمل خصوصی را باز کنید.
 • یادگیری مهارت های مورد نیاز برای کمک به بزرگسالان، زوج ها، جوانان مبارزه با طیف گسترده ای از نگرانی های بهداشت روانی.


کدام برنامه بهترین است برای شما؟

KCPC برای متناسب با چشم انداز گوناگون فرصت های اشتغال در زمینه بهداشت روان گزینه های گوناگونی را برای متناسب با اهداف شغلی خود ارائه می دهد.

دیپلم روانشناسی کاربردی و مشاوره یک برنامه سریع و سریع است که می تواند در یک سال کامل شود. این دیپلم سفارشی اجازه می دهد تا شما را از دو حوزه تخصصی برای زندگی حرفه ای در مشاوره حرفه ای یا تمرین روان درمانی انتخاب کنید.


تفاوت بین مشاوره و روان درمانی چیست؟

مشاوران رفتار رفتارهای خفیف تا متوسط و مشکلات احساسی را که بر تعدیل شخصی یا اجتماعی مشتری تأثیر می گذارند، می پردازند. (وضعیت دانشجوی بزرگسال مورد نیاز برای پذیرش در برنامه دیپلم متخصص در مشاوره).

روانپزشکان از تکنیک های پیشرفته برای درمان مسائل بهداشت روانی پیچیده استفاده می کنند که به طور جدی بر سطح عملکرد افراد تاثیر می گذارد. (مدرک کارشناسی برای پذیرش در برنامه دیپلم متخصص در روان درمانی لازم است).

گواهی مطالعات مشاوره کاربردی برنامه 7 ماهه گواهی (شامل 9 درس) برای متخصصین بهداشت روانی که مایل به تخصص در یک حوزه فعالیت هستند مانند:

 • تمرین روان درمانی
 • مشاوره جنسی و صمیمی
 • مشاوره جوانان و خانواده
 • مربیگری مهارتهای زندگی
 • مشاور پشتیبانی
 • مشاوره مبتنی بر جامعه
 • مشاوره پاستوره
 • یا برای منطقه مورد نظر خود از تمرین سفارشی

تیلور هرناندز / Unsplash

person holding white ceramic mugs

آماده شدن برای حرفه ای

انتخاب مدرسه مناسب یک نگرانی عمده برای شما و برای ما نیز هست. تیم پذیرش در KCPC همه متقاضیان را برای انجام تحقیقات خود تشویق می کند و گزینه های شما را با دقت وزن می کند. مقایسه کیفیت آموزش و پرورش در برابر تعهد مالی و زمان مورد نیاز را مقایسه کنید.

بسیاری از دانش آموزان KCPC به ما می گویند که تربیت برای حرفه ای جدید در کوتاه ترین زمان، یک اولویت بود. برای آنها یک برنامه تحصیلی مبتنی بر شایستگی معتبر که نیاز به نصف وقت و پول را به عنوان یک برنامه دانشگاهی بیشترین اهمیت را داشت.


در مورد فرصت های شغلی چه؟

آماده سازی کار

در طول برنامه شما، مجموعه ای از مهارت های عملی عملی را خواهید داشت. بسته به منطقه تخصص شما، شما آماده هستید که به عنوان یک مشاور یا درمانگر در یک سازمان دولتی به کار خود ادامه دهید یا عمل خصوصی خود را باز کنید. برخی از فارغ التحصیلان مهارت های مختلف کاری خود را به تلاش های دیگر کسب و کار اعمال می کنند.

تعهد به فارغ التحصیلان دیپلم

-KCPC پشت تعهد ما به تدریس مهارت های مورد نیاز برای شروع کار خود به عنوان یک مشاور حرفه ای است. در حالیکه ما نمیتوانیم نتایج اشتغال را تضمین کنیم، دوره های بازآموزی رایگان را برای سال اول پس از فارغ التحصیلی ارائه خواهیم داد تا به شما در حفظ سطح شایستگی کارفرمایان از پیشرفت های KCPC کمک کنیم.

تعهد به کارفرمایان - KCPC با تعهد ما به کارفرمایان مواجه است - حصول اطمینان از این که فارغ التحصیلان دیپلم تازه استخدام شده صلاحیت دارند و آماده هستند تا به عنوان مشاوران ابتدایی به کار بروند. هر گونه شکاف در آموزش، از طریق دوره های بازپرداخت رایگان اصلاح می شود.


آیا می توانم با استفاده از دوره های آنلاین به یک حرفه ای بهداشت روانی درس بخرم؟ کاملا…

آموزش از راه دور به سرعت تبدیل به روش ترجیحی آموزش برای بسیاری از دانش آموزان می شود. تکنولوژی امروز، همراه با رویکرد منحصر به فرد KCPC به آموزش از راه دور، امکان آموزش کامل خود را از آسایش و راحتی خانه شما فراهم می کند.


به دلایل مختلف دانشجویان ترجیح می دهند راحتی از آموزش دور افتاده:

 • تخصیص ها با مهارت داوطلبانه "مشتریان"، با شما در نقش مشاور، تمرین مهارت های عملی را تجربه می کنند.
 • کتابهای درسی به شما تحویل داده می شود. به علاوه شما دسترسی نامحدود به بیش از 200 فیلم آموزشی از کتابخانه جریان KCPC خواهید داشت.
 • تمرین های تعاملی مهارت های مشاوره ای را به کار می گیرند که قابل انتقال به تنظیمات اشتغال هستند.
 • شما آموزش خود را با قرار دادن داوطلبانه در یک سازمان یا سازمان خصوصی افزایش خواهید داد ایجاد یک شبکه حرفه ای و نمونه کارها از مهارت های شغلی با روابط عملی برای کارفرمایان آینده.
 • مربیان مشاوران حرفه ای، روانشناسان، کارگران اجتماعی هستند.
 • شما می توانید با دانشجویان دیگر در آزمایشگاه های مهارت برای انجام تمرین بیشتر ملاقات کنید.


در کالج کالج چه اتفاق می افتد؟

برای دانش آموزانی که ترجیح می دهند در کلاس های دانشگاه حضور یابند، این یک تصویر فوری از آنچه در کالج دانشگاه Kelowna از تحصیل انتظار می رود.

 • جلسات تمرینی مربوط به دوره های آموزشی، موقعیت های مشاوره را شبیه سازی می کند.
 • اندازه کوچک کلاس، بحث و پروژه های گروهی.
 • کلاس با 4 ساعت در روز دوشنبه تا جمعه؛ هر دوره 3 هفته طول می کشد (تکالیف تکالیفی علاوه بر زمان صرف شده در کلاس نیز هستند).
 • گزینه Study Group در ترکیب با برنامه های آموزش دیجیتال موجود است.
 • دانش آموزان دسترسی نامحدود به یک کتابخانه آنلاین فیلم ها دارند.
 • مربیان مشاوران حرفه ای، روانشناسان، کارگران اجتماعی هستند.
 • کلاس های در پردیس با حداقل ثبت نام.

cvpericias / Pixabay

psychology, confidence, professional

چه چیز دیگری خوب است بدانیم؟

KCPC مطابق با بالاترین استانداردهای کالج حرفه ای خصوصی در بریتیش کلمبیا است. دانش آموزان از سراسر جهان می توانند با کیفیت آموزشی که ما ارائه می دهند، اعتماد به نفس داشته باشند.

کتاب های درسی و مواد آموزشی شامل هزینه تحصیلات شامل آخرین نظریه ها، مفاهیم و تکنیک های روان شناسی، کار اجتماعی و مشاوره می شود. شما همچنین می توانید به بیش از 200 فیلم آموزشی از کتابخانه جریان ویدئو KCPC دسترسی داشته باشید.

تمرین دست راست منجر به صلاحیت حرفه ای می شود - وظایف تعاملی شبیه سازی شرایط مشاوره واقعی است. این رویکرد دستکاری فارغ التحصیلان را برای رفع روند و تغییر شرایط شغلی برای مشاوران ابتدایی یا روانپزشکان که در سازمان های اجتماعی و تنظیمات خصوصی فعالیت می کنند، آماده می کند.

دانشکده ها، برنامه های درسی و کتاب های درسی نسبت به کسانی که در برنامه های کارشناسی کارشناسی ارایه می شوند، قابل مقایسه هستند. این مزایا را برای دانشجویانی که تحصیلات خود را در نظام دانشگاه ادامه می دهند، انتخاب می کنند. اعتبارات انتقال برای دوره های انجام شده در KCPC ممکن است به سمت یک مدرک کارشناسی ارشد یا یک پیش نیاز در مورد برخی از مدارک تحصیلی در اختیار ادارات پذیرش دانشگاه اعمال شود.

مربیان مربیان با مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی، مشاوره و یا زمینه های مرتبط هستند. آنها می دانند چه چیزی برای مشاوره دادن و بازخورد فردی و حمایت از دانش آموزان را فراهم می کند. دستورالعمل ها و تکالیف متنوع سبک های یادگیری را در بر می گیرند.

ثبت نام مداوم، شما می توانید شروع کنید در حال حاضر - دوره ها در یک چرخه مستمر 3 هفته ای برنامه ریزی شده اند. شروع برنامه خود را در آغاز هر دوره آغاز کنید.

انتصاب حرفه ای - فارغ التحصیلان KCPC به دنبال تعیین حرفه ای به عنوان یک مشاور حرفه ای ثبت شده (RPC) می توانند به انجمن مشاوران حرفه ای کانادایی اعتراض کنند.

خودآگاهی و تصمیم گیری اخلاقی، ویژگی های اساسی مشاوران موثر هستند. اگر چه به جای جایگزینی برای مشاوره حرفه ای نیست، هر دوره دانش آموزان را فرصتی برای به دست آوردن بینش شخصی فراهم می کند.

مکان ها

 • Kelowna

  Suite 101, 251 Lawrence Avenue, V1Y 6L2, Kelowna

برنامه ها

  موسسه همچنین ارائه می دهد:

  سوالات