Keystone logo
© Eva Dang
Keele University

Keele University

Keele University

مقدمه

Keele University که در سال 1949 تأسیس شد، یکی از بزرگترین دانشگاه های پردیس در بریتانیا است، با بیش از 10000 دانشجو که در ملک زیبای 600 هکتاری ما در استافوردشایر، با شرکای محلی NHS ما، و در سراسر جهان تحصیل می کنند. Keele استاندارد طلایی را برای تدریس با برخی از راضی‌ترین دانش‌آموزان در کشور تعیین می‌کند، و تحقیقات ما به دنبال بهبود زندگی و رسیدگی به چالش‌های مهم در منطقه، کشور و جهان است.

Keele University از دیدگاهی پیشگام متولد شد، یکی از دانشگاه های متفاوت. این دانشگاه در سال 1949 توسط لرد لیندسی - معاون سابق دانشگاه آکسفورد - در کشوری که هنوز در حال بهبودی از جنگ جهانی دوم است، تأسیس شد، این دانشگاه در ابتدا بر اساس نیازهای جامعه محلی هدایت می شد. هدف تأسیس دانشگاه تولید فارغ التحصیلانی بود که نه تنها دانش فنی و تخصصی برای پیشبرد جامعه را داشته باشند، بلکه چشم انداز اجتماعی و سیاسی را که این نیاز را برمی انگیزد، درک کنند. بیش از 70 سال به سرعت رو به جلو بوده و این اخلاق اصلی در هسته اصلی ماموریت دانشگاه باقی مانده است، و تخصص و تحقیقات پیشرفته ما برای بهبود زندگی مردم و رسیدگی به مهم ترین چالش ها نه فقط در سطح محلی و در منطقه ما استفاده می شود. اما در سراسر جهان

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Keele

    Keele, بریتانیا

سوالات