Keystone logo
Kaunas University of Technology

Kaunas University of Technology

Kaunas University of Technology

مقدمه

شهرت بالا

آشنایی با سال 1922، Kaunas University of Technology شیکاگو پتانسیل زیادی برای مطالعات و تحقیقات را ایجاد کرده و رهبر در زمینه نوآوری و فن آوری در منطقه بالتیک است. با 10،500 دانش آموز و 1000 نفر از کارکنان دانشگاهی، KTU در تلاش است تا دانشجویان بسیار با استعداد (با کمک دانشگاه و بورس تحصیلی خارجی)، محققان و دانشگاهیان را برای انجام تحقیقات پیشرفته تر، ارائه آموزش عالی با کیفیت بالا و ارائه خدمات تحقیق و توسعه به یک وسیع طیف وسیعی از کسب و کارها.

بین المللی

KTU با مشارکت در همکاری های تحقیقاتی بین المللی ، ایجاد برنامه های مطالعاتی بین المللی ، همکاری با شرکای بین المللی در ایجاد برنامه های مطالعاتی مشترک و تشویق به مشارکت در تبادلات بین المللی بین جوامع دانشجویی و دانشگاهی ، دید بین المللی خود را افزایش می دهد. در حال حاضر ، دانشجویان بین المللی می توانند از بین 37 دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و 19 برنامه دکترا به زبان انگلیسی در زمینه علوم فنی ، فیزیکی ، زیست پزشکی و علوم اجتماعی ، علوم انسانی و هنرهای خلاق و طراحی یکی را انتخاب کنند.

استعدادهای در حال رشد

KTU با ایجاد محیط آموزشی و کیفیت آن با فراهم آوردن فرصت های فعال در ورزش، هنر، انجمن های دانشجویان و ایجاد اعتماد به نفس خود، با سرمایه گذاری های دانشجویان فعلی خود سرمایه گذاری می کند، زیرا سرمایه گذاری برای آینده جامعه در سطح محلی و جهانی مقررات. دانش آموزان ما بخش بزرگی از جامعه دانشجویی پر جنب و جوش در قاهره، دومین شهر بزرگ در لیتوانی هستند.

در KTU

  • در میان 5٪ دانشگاه های برتر جهان: KTU دانشجویان ، محققان و دانشگاهیان با استعداد بسیار بالا را گرد هم می آورد.
  • رهبر در همکاری با کسب و کار: از توسعه برنامه های تحصیلی از طریق تجزیه و تحلیل موارد به انتقال تکنولوژی.
  • طیف گسترده ای از خدمات برای دانش آموزان: برنامه های تبادل، کارآموزی، فضای راه اندازی، ورزش، و غیره

مکان ها

  • Kaunas

    Donelaicio St. 73,, 44249, Kaunas

سوالات