Keystone logo
Julius Maximilians Universität Würzburg

Julius Maximilians Universität Würzburg

Julius Maximilians Universität Würzburg

مقدمه

عکس حسن نیت ارائه می دهد Julius Maximilians Universität Würzburg

133816_university.jpg

تاریخ

Julius-Maximilians-Universität Würzburg (JMU) ، که در سال 1402 تأسیس شده است ، یکی از دانشگاه های جهان آلمانی زبان است که یک سنت طولانی و غنی دارد. تعداد زیادی از دانشمندان و دانشمندان مشهور ، مارک خود را در اینجا ساخته اند ، مانند کارل سیبولد ، رودولف ویرچو ، و فرانتس برنتانو.

تاکنون 14 برنده جایزه نوبل تحقیقات خود را در اینجا انجام داده اند ، از جمله ویلهلم کانراد روزتون ، که اشعه ایکس را در وارزبورگ کشف کرد. در سال 1985 ، فیزیکدان کلوز فون کلیزینگ به دلیل کشف اثر هال کوانتومی این تمایز را دریافت کرد. در سال 2008 به دلیل کشف اینکه ویروس ها باعث ایجاد سرطان دهانه رحم می شوند ، جایزه نوبل پزشکی در سال 2008 به هارالد زور هوسن داده شد.

علاوه بر این ، یازده دانشمند از دانشگاه Wzbrzburg جایزه لایبنیتس را دریافت کرده اند - معتبرترین جایزه تحقیق آلمان.

دانشگاه Julius-Maximilians-Universität همواره در حال گسترش است: از دهه 1960 ، این ناحیه بر روی تپه ای در حاشیه شرقی شهر به نام هابلاند گسترش یافته است. یک پردیس سبز در آنجا به وجود آمده است که بخش های بزرگی از علوم و علوم انسانی را گرد هم آورده است. این خانه همچنین دارای کتابخانه دانشگاه ، غذاخوری و امکانات ورزشی دانشگاه است. در سال 2011 ، این منطقه به مساحت 39 هکتار دیگر گسترش یافت و فضای زیادی را برای مکانهای جدید مؤسسات و اتاقهای سمینار فراهم می کند.

چشم انداز

برنامه های جدید تحصیلی و هجوم دانشجویان جدید به تحریک رشد ادامه می دهد. ساختمانهای جدید مرکز تحقیقات رودولف ویرچو برای آزمایشگاه های زیست پزشکی تجربی و بیمارستان دانشگاه ، یک سالن جدید سخنرانی مرکزی و ساختمان سمینار برای همه دانشکده ها ، یک ساختمان آزمایشگاه علوم ، یک کافه جدید و نوسازی دانشکده شیمی و داروسازی همه نشان می دهد JMU در حال پیشروی است

آمار و ارقام

بیش از 28000 دانشجو ، از جمله حدود 2300 جوان خارج از کشور ، در ده دانشکده ثبت نام کرده اند. اینها را می توان به چهار بخش اصلی تقسیم کرد: علوم انسانی ، حقوق و اقتصاد ، علوم زندگی و علوم طبیعی و فناوری. این دانشگاه و بیمارستان آن برای 10،000 نفر اشتغال ایجاد می کند. حدود 3000 نفر از اعضای هیات علمی هستند و بیش از 400 نفر نیز استاد هستند.

دانشکده ها و مراکز

دانشکده ها

 • الهیات کاتولیک
 • قانون
 • دارو
 • مطالعات هنری ، تاریخی ، فلسفی ، فرهنگی و جغرافیایی
 • علوم انساني
 • زیست شناسی
 • شیمی و داروسازی
 • ریاضیات و علوم کامپیوتر
 • فیزیک و نجوم
 • مدیریت تجارت و اقتصاد

واحدهای علمی مرکزی

 • باغ گیاهشناسی
 • مدارس تحصیلات تکمیلی
 • موزه مارتین فون واگنر
 • موزه معدنی
 • مرکز رودولف ویرچو
 • مرکز تحقیقات بیماریهای عفونی
 • دانشکده آموزش حرفه ای
 • مرکز دیکتاتورهای رسانه ای
 • مرکز مشاوره روانشناختی برای استعداد

مراکز خدمات

 • کتابخانه دانشگاه
 • مرکز فناوری اطلاعات
 • مرکز ورزش و تربیت بدنی
 • مرکز زبان

عکس حسن نیت ارائه می دهد Julius Maximilians Universität Würzburg

133817_university_springtime.jpg

مطالعات

فرصتهای مطالعه

JMU بیش از 250 برنامه مطالعه را ارائه می دهد. تحصیلات لیسانس و کارشناسی ارشد شامل برنامه های زیر است:

آموزش هنر ، تاریخ هنر ، هوانوردی و فناوری اطلاعات فضایی ، بیوشیمی ، زیست شناسی ، زیست پزشکی ، مدیریت تجارت ، فناوری اطلاعات کسب و کار ، ریاضیات تجارت ، الهیات کاتولیک ، شیمی ، مطالعات کلاسیک ، ریاضیات محاسباتی ، علوم رایانه ، مناظر فرهنگی ، علوم دیجیتال ، آموزش ، مطالعات انگلیسی / آمریکایی ، قوم شناسی / مطالعات قومی اروپا ، الهیات انجیلی ، شیمی مواد غذایی ، مواد کاربردی ، جغرافیا ، مطالعات آلمانی ، تاریخ ، عوامل انسانی در سیستم های محاسباتی ، هندوستان / مطالعات آسیای جنوبی ، علوم زندگی ، زبانشناسی ، فیزیک ریاضی ، ریاضیات ، رسانه ارتباطات ، مطالعات مدرن در چین / چینی ، موسیقی شناسی ، آموزش موسیقی ، موسیقی شناسی ، فناوری نانوساختار ، فلسفه ، فلسفه و دین ، فیزیک ، مطالعات سیاسی و اجتماعی ، حقوق خصوصی ، روانشناسی ، حقوق عمومی ، زبان ها و ادبیات عاشقانه ، زبان و فرهنگ روسی ، علوم و فناوری ، آموزش نیازهای ویژه و علوم ورزشی. برنامه های پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی ، حقوق ، و آموزش معلمان تقریباً در انواع مدارس در آزمون دولتی به اوج خود می رسند.

تحصیلات عالی

علاوه بر این ، دوره های موازی و دوره های کارشناسی ارشد در پزشکی تجربی ، حقوق اروپا و سایر زمینه های مطالعاتی وجود دارد. این دانشگاه همچنین دوره های آموزش دیگری مانند روان درمانی روانشناسی ، مدیریت خرید و مدیریت و کارشناسی ارشد ادغام تجارت (MBA) را ارائه می دهد. مرکز ادامه تحصیل دوره های آموزشی پاره وقت را برای متخصصان هماهنگ می کند ، که بطور مداوم گسترش می یابند.

مدرک دکترا و تحصیلات تکمیلی

به عنوان یک عنصر مهم در ارتقاء استعدادهای جوان ، JMU مدارک دکترا را در تمام زمینه های تحصیلی ، حتی در رشته های بین رشته ای ، با تدریس گسترده و دوره های تکمیلی تکمیلی ارائه می دهد. برای این منظور مدارس تحصیلات تکمیلی دانشگاه Würzburg برای دانشجویان دکترا از کلیه رشته ها راه اندازی شده است.

پژوهش

در صدر آلمان و جهان

2018 Julius-Maximilians-Universität Würzburg با پیشنهاد مشترک خود برای خوشه تعالی "پیچیدگی و توپولوژی در مواد کوانتومی" که با همکاری تیم های فیزیک JMU و TU درسدن برگزار می شود ، موفق شده است در مسابقه برای ابتکاری ترین مفاهیم تحقیقاتی در آلمان موفق شود.

این دانشگاه دارای تعداد زیادی مرکز تحقیقاتی مشترک ، مدارس تحصیلات تکمیلی و گروه های تحقیقاتی است که توسط بنیاد تحقیقات آلمان (DFG) تأمین می شود. این امکانات تحقیقاتی سطح بالا علی رغم رقابت شدید سایر مؤسسات آموزش عالی ، برای وبرزبورگ تأمین شده است.

Julius-Maximilians-Universität یکی از مؤسسات موفق آلمان در آموزش عالی است. این را می توان به دانشمندان و دانشمندان با کالیبر بالا و همچنین مراکز تحقیقاتی بین رشته ای آن که در زمینه های پزشکی ، علوم و علوم انسانی تأسیس شده اند نسبت داد.

موفقیت در رنکینگ

رتبه های دانشگاهی همچنان به تأیید جایگاه پیشرو دانشگاه می پردازد. در نتیجه کلی رتبه بندی شانگهای 2018 ، JMU یکی از 200 دانشگاه برتر جهان و 14 کشور برتر آلمان است. در زیست پزشکی ، رتبه بندی شانگهای JMU را در بین 100 دانشگاه برتر جهان در گروه "مهندسی زیست پزشکی" قرار داده است.

و آخرین رتبه بندی دانشگاه جهانی آموزش عالی تایمز ، دانشگاه وورزبورگ را در رتبه 159 ام در سراسر جهان در بین 1،258 دانشگاه ارزیابی شده در سراسر جهان قرار می دهد.

بیمارستان دانشگاه

مراقبت عالی پزشکی و تحقیقات سطح بالا به نفع بیماران: این شعار بیمارستان دانشگاه است. علم و معالجه بیماران چنان در اینجا بهم پیوسته است که بیماران همیشه از آخرین استانداردها در درمان پزشکی سود می برند.

این بیمارستان از 1100 بیمارستان در سراسر آلمان در رتبه بندی FOCUS در چهاردهمین کشور قرار گرفت. در بیمارستان 2017 بیمارستان دانشگاه برای حدود 62000 نفر معالجه داخلی را ارائه می دهد و 261000 بیمار خارج از کشور را می بیند. در سال 2004 مرکز جدید پزشکی عملیاتی (ZOM) در پردیس پزشکی گسترش یافت. این در سال 2009 توسط مرکز جدید پزشکی داخلی (ZIM) دنبال شد. در سال 2017 ، دانشگاه جامع نارسایی قلبی وورزبورگ به یک ساختمان تحقیقاتی جدید در نزدیکی ZIM منتقل شد. مقدمات ساخت و سازهای جدید بیشتر در حال انجام است.

کیهانی و دوستدار خانواده

روابط بین المللی

Julius-Maximilians-Universität همکاری های بی شماری را با دانشگاه های آفریقا ، آمریکا ، آسیا ، استرالیا و اروپا حفظ می کند و این روابط را بطور مداوم تقویت می کند. علاوه بر این ، روابط قابل توجهی در سطح موسسات و بخش ها برقرار است. بین المللی شدن اولویت اصلی JMU است. دانشجویان آن فرصت های متنوعی را برای ادامه برخی از مطالعات خود در خارج از کشور ارائه می دهند. در عوض ، جوانان دانشگاه های شریک خارجی این شانس را دارند که در ورزبورگ تحصیل کنند.

فارغ التحصیلان

شبکه فارغ التحصیلان دانشگاه ترکیبی از افراد بسیار متنوعی را گرد هم آورده است. اعضای آن تجربیات فراوانی دارند که به طور یکسان در دانشجویان و اساتید سود می برد.

هدف از کار فارغ التحصیلان این است که چنین تجربیاتی را برای دانشگاه حفظ کنیم و فارغ التحصیلان ما را قادر به شرکت در زندگی دانشگاه کنند. از همه فارغ التحصیلان ما و همچنین کلیه افراد فعلی ما دعوت شده است تا در صفحه اصلی فارغ التحصیلان در صفحه اصلی دانشگاه ثبت نام کنند.

خانواده و کودکان

JMU مجدداً در سال 2015 به عنوان یک دانشگاه دوستانه خانوادگی مجوز گرفت. این دانشگاه به طور مداوم در جهت بهبود تعادل بین تحصیلات یا شغل و خانواده کار می کند. خدمات خانوادگی دانشگاه در مورد همه جوانب این موضوع مشاوره و اطلاعاتی را ارائه می دهد. این کمک می کند تا مکان های مراقبت از کودک و نوزادان را ترتیب داده و برنامه ای همه روزه را برای دانش آموزان مدرسه در ایام تعطیلات ترتیب دهید. همچنین امکاناتی را فراهم می کند که مراقبت کوتاه مدت از نوزادان را فراهم می کند.

دانشگاه و صنعت

این دانشگاه برای جامعه تجاری مهم است: به عنوان یک شریک در پروژه های تحقیقاتی کاربردی گرا و به عنوان مربی مدیران فردا به ویژه. این دانشگاه روابط نزدیکی بین دانشگاه و صنعت برقرار می کند به طوری که آخرین فناوری ها به سرعت و به طور مستقیم راه خود را از آزمایشگاه به دنیای تجارت می یابند.

این دانشگاه از اختراعات و نتایج تحقیق با حقوق مالکیت و مجوزهای اعطای کمک مالی محافظت می کند. و این به دانشمندان و دانشمندان خود که می خواهند شرکت خودشان را راه اندازی کنند ، پشتیبانی می کند.

عکس حسن نیت ارائه می دهد Julius Maximilians Universität Würzburg

133818_campus.jpg

محوطه دانشگاه

جوان و پر جنب و جوش

این دانشگاه و شهر Wzbrzburg همیشه به هم پیوسته بوده اند. در جمعیتی حدود 125000 نفر ، دانشجویان JMU ، دانشگاه علوم کاربردی و دانشگاه موسیقی به همراه حدود 34000 نفر ، تضمین می کنند که Würzburg جوان و پر جنب و جوش است. Wzbrzburg در یک منطقه شرابخیز کوهستانی که یادآور منطقه مدیترانه است ، واقع شده است. رودخانه اصلی در داخل شهر جریان دارد و فضای عاشقانه ای را برای بسیاری از مناظر خود به ارمغان می آورد. به عنوان مثال از پل اصلی اصلی بروید: مجسمه های برجسته سنگی ، منظره زیبا از قلعه و مرکز شهر تاریخی - همه اینها باعث ایجاد یک محیط عالی می شود!

زندگی در کنار رودخانه

بسیاری از فعالیت های دانشجویی در کنار رودخانه اصلی با تفرجگاه ها ، مراتع و باغ های آبجو انجام می شود: کشف موسیقی و فرهنگ قاره همسایه ما در مزارع اصلی در بزرگترین جشنواره اروپا در آفریقا ، پیاده روی پابرهنه در شن و ماسه در ساحل شهر یا لذت بردن از کنسرت ها و اجرای تئاتر در یک صحنه شناور در طول جشنواره اسکله های ورزبورگ - همه و بیشتر این موارد در وورزبورگ ارائه می شود. یک رویداد محبوب دیگر ، جشنواره موتزارت است ، جایی که "Serenade No. 13" در فضایی آرام در باغ دادگاه محل اقامت برگزار می شود.

درباره شهر

مسافت در مرکز شهر Würzburg را می توان با پای پیاده به راحتی پوشش داد. افراد ورزشی می توانند با دوچرخه به همه مقصد برسند. در شهر کمبود گزینه های ورزشی وجود ندارد. مسیرهای دوچرخه سواری ، دویدن و اسکیت درون خطی وجود دارد که در امتداد رودخانه اصلی یا از طریق تاکستان ها منتهی می شوند. این دانشگاه طیف گسترده ای از فعالیت های ورزشی را ارائه می دهد ، از capoeira گرفته تا یوگا.

مشارکت فرهنگی دانشگاه

JMU همچنین از نظر فرهنگی به نفع شهر و منطقه وسیع است: کنسرت های موسسه تحقیقات موسیقی یا نمایشگاه هایی در موزه های دانشگاه صحنه فرهنگی را غنی می کنند. برای عموم مردم ، دانشگاه سخنرانی ، قرائت و سایر رویدادهای عمومی را برگزار می کند. علاوه بر این ، آزمایشگاه هایی برای دانش آموزان مدارس ، دانشگاه کودکان ، دانشگاه دانش آموزان مدرسه و برنامه های مطالعاتی برای سالمندان وجود دارد. همه این رویدادها همراه با سایر ارائه های فرهنگی و امکانات تفریحی او در وورزبورگ - تئاترها ، کنسرت ها ، جشنواره های روباز و جشنواره های شراب - برای ایجاد محیطی جذاب که در آن زندگی و کار کنند.

عکس حسن نیت ارائه می دهد Julius Maximilians Universität Würzburg

133815_Wurzburg.jpg

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

 • Würzburg

  Sanderring 2, D-97070, Würzburg

  سوالات