Keystone logo
Josai International University

Josai International University

Josai International University

مقدمه

Josai International University گروه مطالعات مدیریت اطلاعات و در دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی علوم و گروه مطالعات بین فرهنگی در دانشکده علوم انسانی: در ماه آوریل سال 1992 با دو دانشکده و دو بخش را باز کرد. در آوریل 2005 ، این دانشگاه هفت بخش در پنج دانشکده و چهار بخش فارغ التحصیلان خواهد داشت.

برای آماده سازی دانشجویان برای اشتغال در طیف گسترده ای از رشته ها ، دوره های زبان انگلیسی و مهارت های پایه کامپیوتر در همه بخش ها مورد نیاز است. برای دیدگاه های گسترده تر و توانایی های پیچیده تر در حل مسئله ، دانش آموزان ممکن است دوره های مربوط به بخشهای دیگر را بگذرانند و اعتبارات کسب شده در این دوره ها در اعتبارات مورد نیاز برای فارغ التحصیلی محاسبه می شود.

JIU به جاه طلبی و انرژی جوانی خود ، به تعهد خود در شکل گیری شخصیت های جوانان با رویاها و چشم اندازهای نجیب که به نفع جوامع محلی و بین المللی کار می کنند ، افتخار می کند. این دانشگاه با کمک میراث معنوی بنیانگذار خود ، مأموریت "شخصیت سازی از طریق یادگیری" ، در کمک به دانشجویان برای مسئولیت پذیری خود و افراد جامعه در کل ، هدایت می شود.

JIU بیش از آموزش تخصصی و لیبرال در کلاس ارائه می دهد. این دانشگاه همچنین سه برنامه آموزش عملی ارائه می دهد که بر استفاده از زبان های خارجی و مهارت های پردازش اطلاعات برای برنامه ریزی و اجرا ، و توسعه توانایی های ابتکار عمل در تلاش های دوره ای متمرکز است.

اولین برنامه از این سه برنامه ، "آموزش میدانی" برای اولین بار توسط JIU در ژاپن معرفی شد و شامل انواع دوره های کارآموزی و کار در محل کار است. برنامه دوم "آموزش پروژه" است ، که در آن دانش آموزان پروژه های مختلفی را که خودشان تصور کرده و برنامه ریزی کرده اند انجام می دهند. سومین "آموزش شغلی" است ، که در آن دانش آموزان شغل آینده خود را انتخاب می کنند و با توسعه توانایی های خود ، آماده می شوند تا برای شغل خود آماده شوند. از طریق این برنامه ها و سایر برنامه های آموزشی و آموزشی ، JIU به دانش آموزان کمک می کند تا رسالت خود را در زندگی پیدا کنند و با آموزش های آمادگی خاص از آنها پشتیبانی محکم می کند.

مکان ها

 • Chiyoda

  Chiyoda, ژاپن

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات