Keystone logo
John F. Kennedy University

John F. Kennedy University

John F. Kennedy University

مقدمه

دانشگاه John F. Kennedy University به عنوان یکی از اولین دانشگاه هایی که به یادگیری مادام العمر اختصاص داده شده است ، به شما آموزش با کیفیت بالا و مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد که شما را برای پیشرفت حرفه و جامعه آماده می کند.

John F. Kennedy University یک John F. Kennedy University کاملاً معتبر و غیرانتفاعی است که برنامه های ابتکاری و ملی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند رشد شخصی و شغلی را تحقق بخشید. محیط یادگیری مشترک ما شما را به چالش می کشد تا عقل خود را گسترش دهید و شما را برای کمک به حرفه و جامعه خود آماده سازد. تمرکز ما بر توجه شخصی ، منابع و پشتیبانی شما را در طول تحصیل و فراتر از آن به عنوان یک فارغ التحصیل فراهم می کند. و رویکرد عملی ما در یادگیری شما را قادر می سازد مهارت های خود را قبل از فارغ التحصیلی اعمال و اصلاح کنید.

ما از شما دعوت می کنیم که آینده خود را در John F. Kennedy University تغییر دهید.

ماموریت، چشم انداز و ارزش ها

John F. Kennedy University قصد دارد یک تجربه آموزشی ابتکاری ، دگرگون کننده و تقویت کننده زندگی برای همه دانشجویانی که به دنبال پیشرفت زندگی شخصی و شغلی خود و به نوبه خود ، جوامع خود هستند فراهم سازد. ما برای تنوع و دسترسی ، کیفیت و نوآوری ، رشد کل افراد و جهان بینی جهانی ارزش قائل هستیم.

تنوع

John F. Kennedy University تنوع را در بین فرهنگ و ایده ها تعریف می کند ، یک مفهوم پویا منعکس کننده تغییر و وابستگی ماهیت تجربه بشری. John F. Kennedy University با داشتن یک گروه ویژه تنوع ، برنامه اقدام برای تنوع و پروتکل برای استخدام تنوع ، متعهد به ایجاد فرهنگ زندگی متنوع است.

مکان ها

  • Pleasant Hill

    Ellinwood Way,100, 94523, Pleasant Hill

    سوالات