Keystone logo
Johannes Gutenberg University Mainz (JGU)

Johannes Gutenberg University Mainz (JGU)

Johannes Gutenberg University Mainz (JGU)

مقدمه

درباره دانشگاه یوهانس گوتنبرگ، ماینز

با حدود 31،500 دانش آموز از بیش از 120 کشور، Johannes Gutenberg University Mainz (JGU) یکی از بزرگترین و متنوع ترین دانشگاه های آلمان است. JGU تقریبا تمام رشته های دانشگاهی را تحت یک سقف با مرکز پزشکی دانشگاه، آکادمی هنرهای زیبا در ماینز، دانشکده موسیقی مینسز و دانشکده مطالعات ترجمه، زبان شناسی و مطالعات فرهنگی در گمرزهایم متحد می کند. در بیش از 150 موسسه و کلینیک، 4،400 دانشگاهی، 560 نفر از آنها استادان، آموزش و تحقیق را انجام می دهند. JGU با 75 رشته تحصیلی و بیش از 260 درجه، دوره های فوق العاده وسیعی را ارائه می دهد.

به عنوان تنها دانشگاه آلمانی از اندازه آن، تقریبا تمام مؤسسات JGU در یک محوطه دانشگاه در نزدیکی مرکز شهر واقع شده اند که همچنین به چهار موسسه شریک درگیر در تحقیقات غیر دانشگاهی در سطح بالا می پردازد: موسسه ماکس پلانک شیمی (MPI-C)، موسسه ماکس پلانک برای تحقیقات پلیمر (MPI-P)، موسسه Helmholtz Mainz (HIM) و مؤسسه زیست شناسی مولکولی (IMB). محوطه مرکز پزشکی دانشگاه تنها در حدود یک کیلومتری است و هر دو موسسات انجمن مینز لیبینتیس - موسسه تاریخ اروپایی (IEG) و موزه مرکزی روم-آلمانی (RGZM) - در داخل شهر کمی دورتر قرار دارند. علاوه بر این، بسیاری از شرکت های محلی نیز تحقیقاتی را انجام می دهند که مانزز یک مرکز تحقيقاتی پویا است.

شناخت جهانی به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی

JGU به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی به عنوان برجسته جهانی شناخته می شود. محدوده اصلی پژوهشی اصلی آن فیزیک ذرات و هادرون، علوم مواد و پزشکی ترجمه است، در حالی که مهمترین تحولات تحقیقاتی در علوم انسانی در زمینه مطالعات آمریکا و مطالعات فرهنگی تاریخی است. موفقیت در ابتکار تعالی دولت های فدرال و ایالت های آلمان، وضعیت دانشگاهی JGU را تایید کرده است. در سال 2012، شبکه تحقیقاتی فیزیک دقیق، تعاملات اساسا و ساختار ماده (PRISMA) به عنوان یک خوشه تعالی شناخته شد و تأمین مالی دانش مواد در دانشکده فارغ التحصیلان ماینز (MAINZ) گسترش یافت. علاوه بر این، موقعیت های عالی در رتبه بندی های ملی و بین المللی، و همچنین بسیاری از افتخارات و جوایز دیگر، نشان می دهد که چگونه موفق محققان و دانشگاهیان در ماینز است.

یکی دیگر از ویژگی های JGU، آموزش پژوهشی محور است که مباحث مبتنی بر تحقیق در برنامه درسی اولیه را در بر می گیرد. تاکید مشابه بر ترویج و هدایت استعدادهای تحقیقاتی جوان است. JGU تبادل دانش با جامعه را به عنوان یکی از وظایف کلیدی آن در نظر می گیرد. JGU به عنوان یک دانشگاه باز، مجموعه ای از نمونه های منحصر به فرد از مفاهیم انتشار اطلاعات را ارائه می دهد که فراتر از دامنه ی استاندارد های محبوب دانشگاهی گسترش می یابد. از طریق نظام حکومتداری دانشگاه، JGU اطمینان می دهد که اعضای آن در برنامه ریزی استراتژیک شرکت می کنند و دانشگاهی های برجسته درگیر می شوند.

دانشگاه یوهانس گوتنبرگ مینز در ابتدا در سال 1477 تأسیس شد و امروز همچنان تلاش می کند تا روح نوآورانه همسرش را تقلید کند. ترویج و معرفی ایده های جدید، استفاده از دانش برای بهبود زندگی مردم و تشویق آنها برای غلبه بر مرزهای بسیاری که روزانه آنها روبرو می شوند، این جاه طلبی های اصلی دانشگاه یوهانس گوتنبرگ، ماینز است.

مکان ها

  • Mainz

    Johannes Gutenberg University of Mainz, Saarstraße 21, 55122 Mainz, Germany, 55122, Mainz

    سوالات