Keystone logo
© Eva Dang
Unicaf - Liverpool John Moores University

Unicaf - Liverpool John Moores University

Unicaf - Liverpool John Moores University

مقدمه

Unicaf با دانشگاه جان لیورز لیورپول همکاری کرده تا دوره های متنوعی را ارائه دهد.

درباره دانشگاه جان مورز لیورپول

امروزه ، دانشگاه لیورپول جان مورس ، با جامعه ای پر جنب و جوش و متشکل از بیش از 23000 دانشجو از بیش از 100 کشور در سراسر جهان ، 2400 پرسنل و دوره های 250 درجه ، یکی از بزرگترین ، پویاترین و آینده نگرترین دانشگاههای انگلستان است. ما به عنوان یک م institutionسسه ، بدون شرمندگی بلندپروازانه هستیم - برای دانشجویان ، کارمندان و جامعه جهانی ما. ما در حال تجدید حیات هستیم زیرا قدرت آموزش و تحقیقات ما حتی از انتظارات زیاد خودمان نیز فراتر می رود. ما در چارچوب تحقیق برتر سال 2014 ، که کیفیت تحقیق در انگلیس را ارزیابی می کند ، یکی از بالاترین کوهنوردان بودیم.

درباره مشارکت با Unicaf

مشارکت بین دانشگاه لیورپول جان مورس و یونیکاف منابع و توانایی های هر دو سازمان را برای ارائه راه حل ها و برنامه های ابتکاری یادگیری گرد آورده است که به صورت کاملاً آنلاین و با نیاز طیف وسیعی از متخصصان ارائه می شود.

Unicaf یکی از سخاوتمندترین برنامه های بورس تحصیلی موجود است. این برنامه از دانشجویان ساکن آفریقا پشتیبانی می کند و فرصت هایی را برای تحصیل در مورد برنامه های آنلاین ارائه شده با مشارکت دانشگاه لیورپول جان مورس با هزینه بسیار کمتری فراهم می کند.

هدف اصلی برنامه بورس تحصیلی یونیکاف این است که تحصیلات برای دانشجویان ساکن در مناطق کم خدمت مقرون به صرفه باشد و به آنها فرصت ادامه تحصیلات آکادمیک و کسب مدارک معتبر بین المللی را بدهد.

برنامه های ارائه شده از طریق مشارکت با چشم انداز بین المللی ارائه می شود تا اطمینان حاصل شود که دانشجویان برای اشتغال در بازار جهانی آماده هستند و بازدهی سرمایه خود را از آموزش دریافت می کنند. یونیکاف ، به عنوان شریک تحویل آنلاین دانشگاه لیورپول جان مورس ، با فراهم آوردن پیشرفته ترین شرایط آموزش الکترونیکی و تأکید شدید بر حمایت از دانشجویان در چند سطح ، برنامه های دانشگاه را به صورت آنلاین در دسترس قرار می دهد.

شرکاء تجربیات گسترده ای در زمینه ارائه کیفیت ، آموزش و یادگیری نوآورانه و فراهم کردن ادامه پیشرفت حرفه ای دارند.

دانشگاه لیورپول جان مورس مسئولیت کیفیت علمی برنامه ها را بر عهده دارد و مدارک را اعطا می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت دانشگاه لیورپول جان مورس مراجعه کنید.

یونیکاف شریک جهانی تحویل دانشگاه لیورپول جان مورس ، انگلستان است ، مسئول جذب ، پذیرش ، ثبت نام و پشتیبانی از فراگیران آنلاین جوایز دانشگاه مورد تایید برای تحویل از راه دور آنلاین. پس از اتمام موفقیت آمیز ، فارغ التحصیلان جایزه دانشگاه جان مورس لیورپول را دریافت می کنند.

 • دیدگاه ما
  • ما یک م institutionسسه جاه طلب و آینده نگر هستیم که کنوانسیون را به چالش می کشیم و مشتاقانه به مفهوم "یک دانشگاه" ایمان داریم - جامعه ای که برای رسیدن به اهداف مشترک دانشجویی محور در یک استراتژی مشخص با هم همکاری می کند.
  • چشم انداز ما این است که به عنوان یک دانشگاه مدنی مدرن شناخته شویم که راه حل هایی برای چالش های قرن بیست و یکم ارائه می دهد.
 • ارزش های ما
 • دگرگونی
 • ما به قدرت آموزش معتقدیم که تحول را در مرزهای اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی سوق دهد.
 • نوآوری
 • ما با روحیه کارآفرینی مبتکرانه و مترقی هستیم؛ ما در مورد روشهای جدید برای انجام کارها خلاقانه فکر می کنیم.
 • تعالی
 • ما در هر کاری که انجام می دهیم ، به دنبال بالاترین استانداردها هستیم.
 • شراکت
 • ما معتقدیم که با همکاری مشترک می توانیم به نتایج قوی و ماندگار برسیم
 • رهبری
 • ما به رهبری راه اعتقاد داریم ، کنوانسیون به چالش کشیدن و شکستن زمینه جدید.
 • انجمن
 • ما به قدرت اشتراک تخصص و افرادی که با یک هدف مشترک جمع می شوند ، اعتقاد داریم.

تجربه آنلاین

یادگیری آنلاین به دلیل مزایای زیادی که ایجاد می کند ، انقلابی در آموزش عالی ایجاد کرده است. شما به عنوان یک دانشجوی آنلاین ، می توانید با سرعت و زمان خود و با هزینه بسیار کمتری یاد بگیرید.

اما تحصیل برای مدرک آنلاین خود نیز ممکن است سوالات و نگرانی هایی را ایجاد کند. این یک تجربه جدید و ناشناخته است ، بنابراین طبیعی است که نسبت به آنچه انتظار می رود و چگونه روند این روند روبرو می شود ، اطمینان ندارید.

در حالی که مشاور دانشجویی شما در کل مراحل کار شما را راهنمایی می کند و در آنجا خواهد بود تا از اولین تماس تا فارغ التحصیلی از شما پشتیبانی کند ، ما همچنین نکات برجسته زیر را به عنوان معرفی تجربه یادگیری آنلاین ارائه می دهیم.

نکات برجسته آموزش آنلاین

کلاسهای شما در یک محیط آنلاین برگزار می شود. در هر زمان که بخواهید می توانید وارد شوید. پس از آنلاین شدن ، با مربیان و دانشجویان دیگر ارتباط برقرار خواهید کرد ، متن های اختصاص داده شده را می خوانید ، به مطالب دیجیتالی دسترسی پیدا می کنید ، تکالیف پست را ارسال می کنید و درباره تکالیف دانش آموز دیگر نظر می دهید. در حالی که شما باید هر هفته حداقل دو روز جداگانه وارد سیستم شوید ، البته از حضور منظم و مکرر شما بسیار بهره مند خواهید شد.

تجربه دوره آنلاین شما بر روی یک سیستم مدیریت یادگیری پیشرفته طراحی شده است که به منظور تسهیل تجربه بهینه یادگیری برای دانشجویان طراحی شده است. علاوه بر بستر آموزشی که برای برقراری ارتباط با اساتید و دانشجویان دیگر استفاده می کنید ، به کتابهای الکترونیکی نیز دسترسی خواهید داشت که به شما امکان برجسته سازی ، حاشیه نویسی ، ایجاد نشانک ، جستجو ، بارگیری و ارزیابی خود را می دهد.

هر ماژول با دقت برنامه ریزی شده است تا با انتظار از عمق و وسعت مطالعه مورد نیاز برای دستیابی به یک جایزه در یک سطح مشخص ، هماهنگ شود. مطابق با موافقت نامه های بین المللی ، هر جایزه به عنوان تعدادی اعتبار بیان می شود تا این موفقیت را برای کارفرمایان آینده و سایر م institutionsسسات آموزش عالی قابل حمل و شفاف سازی کند. در برنامه ریزی فعالیت های یادگیری در هر برنامه ، این انتظار وجود دارد که دانش آموز متوسط برای رسیدن به 1 "اعتبار" تقریباً ده ساعت از کل زمان مطالعه را اختصاص دهد (این تقریب شامل تمام کارهای مقدماتی ، خواندن ، نوشتن ، ارزیابی ها ، زمان صرف برقراری ارتباط است) در مجالس گفتگو یا شرکت در سمینارها و کارگاه های مجازی). به عنوان مثال ، از یک داوطلب شرکت کننده در یک ماژول 20 واحدی که هشت هفته به طول می انجامد می توان انتظار داشت که برای رسیدن به نتایج یادگیری ماژول و تکمیل ارزیابی ها ، هر هفته به طور متوسط 25 ساعت از زمان مطالعه را اختصاص دهد (200 ساعت در کل). . در حالی که هیچ قانون سخت و سریعی در این مورد وجود ندارد (به عنوان مثال ، هر داوطلب از نظر زمانی که برای خواندن و درک مطالب یادگیری ، یا کامل نوشتن مقاله به آنها نیاز دارد ، نمایه منحصر به فردی خواهد داشت) ، لیست کارهای زیر ممکن است کمک کند شما می توانید تعهد زمانی لازم برای تکمیل موفقیت آمیز برنامه خود را درک کنید:

در یک ماژول معمولی ، هر هفته نامزدها ملزم به موارد زیر هستند:

 • زمان مطالعه خود را مطابق با برنامه هفتگی فعالیتهای تعیین شده در ماژول و با راهنمایی مربی برنامه ریزی کنید
 • مطالب مورد مطالعه و پیش زمینه را از کتابهای الکترونیکی و منابع دیگر بخوانید
 • در انجمن های بحث و گفتگو ، مشارکت در خواندن ، مشارکت و پاسخ به سوالات خاص شرکت کنید
 • کارهای سازنده ای را که تنظیم شده است آماده کنید (به عنوان مثال ، پیش نویس پاسخ به یک سؤال را برای بازخورد ارسال کنید)
 • تکالیف کتبی را آماده کنید و آنها را در مهلتی برای مارک رسمی و بازخورد ارسال کنید (به طور معمول این یک کار هفتگی نیست بلکه ممکن است مورد نیاز باشد ، به طور معمول در پایان یک ماژول)
 • در مورد یادگیری و بازخورد تجربه خود از این ماژول را به مربیان و گروه همسالان خود بازتاب دهید
 • مشابه یک کلاس دانشگاه ، تجربه یادگیری آنلاین شامل مشارکت و تعامل گسترده با اساتید و دانشجویان دیگر خواهد بود. شما همچنین می توانید از انجمن آنلاین برای ارتباط با مشاوران ، دستیاران تدریس و متخصصان آموزش استفاده کنید.

پس از گذراندن مدرک خود ، واجد شرایط شرکت در یکی از دو مراسم سالانه فارغ التحصیلی در دانشگاه جان مورز لیورپول خواهید بود.

توالی های ماژول بر اساس تقاضا چندین بار در سال آغاز می شوند ، بنابراین شما می توانید در طول سال ثبت نام کنید و برنامه مدرک خود را در بیش از یک بار شروع کنید و به این ترتیب انعطاف پذیری را که اغلب در بیشتر برنامه های چهره به چهره مشاهده نمی شود ، به شما ارائه می دهد.

شما هر بار یک ماژول می گیرید. این روش یادگیری پیشرفته که برای بزرگسالان طراحی شده است به شما امکان می دهد تا قبل از حرکت به قسمت بعدی ، تمام تمرکز خود را روی یک موضوع موضوع متمرکز کنید ، در ضمن این امکان را به شما می دهد که مدرک خود را در یک بازه زمانی شتاب کسب کنید.

مدرکی که کسب می کنید به همان اندازه که هر مدرک معادل در یک محیط دانشگاه سنتی به دست آورده اید ، دارای همان ارزش ، قبولی و اعتبار خواهد بود.

آمار

 • 23000 دانش آموز از بیش از 100 کشور جهان
 • 2400 پرسنل
 • دوره های 250 درجه

  بورسیه و بودجه

  برنامه بورس تحصیلی یونیکاف

  مکان ها

  • Liverpool

   Liverpool John Moores University Kingsway House 2nd Floor, Hatton Garden , L3 2AJ, Liverpool

   سوالات