Keystone logo
JMC Academy

JMC Academy

JMC Academy

مقدمه

JMC Academy یک موسسه آموزشی تخصصی صنایع خلاق با پردیس هایی در سیدنی، ملبورن و بریزبن است. این کالج که 40 سال پیش تأسیس شد، اولین کالج خصوصی استرالیا بود که واجد شرایط اعتباربخشی در مهندسی صدا، تلویزیون دیجیتال و چندرسانه ای دیجیتال بود.

جامعه خلاق ما متشکل از دانشجویانی است که در رشته های موسیقی، مهندسی صدا، فیلم، تجارت سرگرمی، ارتباطات بصری، انیمیشن، طراحی بازی و بازیگری تحصیل می کنند. دانش‌آموزان از فرصت‌هایی برای همکاری و شبکه‌سازی بین رشته‌ها بهره می‌برند و بیشتر آنها را برای یک حرفه طولانی و رضایت‌بخش در صنایع خلاق آماده می‌کنند.

فارغ التحصیلان ما از طریق مشاغل خلاقانه در سراسر جهان، علایق خود را ادامه می دهند و ثابت می کنند که می توان با انجام کاری که دوست دارید، شغلی ایجاد کرد. ما از شما دعوت می کنیم که بیایید و کشف کنید که یک حرفه خلاق برای شما چگونه می تواند باشد.

چرا در JMC Academy درس بخوانید؟

در JMC Academy ما بر ارائه فرصت هایی برای دانش آموزان برای ایجاد، اتصال و توسعه هنر خود در یک جامعه حمایتی متمرکز هستیم. ما اندازه کلاس خود را کوچک نگه می داریم تا بتوانیم آرزوها، نقاط قوت، ضعف و صدای خلاق هر دانش آموز را بشناسیم. ارائه دوره‌های کوچک ما از رشته‌های تخصصی صنایع خلاق به این معنی است که می‌توانیم به‌طور منظم دوره‌ها و فناوری‌های خود را به‌روزرسانی و اصلاح کنیم تا آینده‌ای متمرکز و مرتبط با تحولات صنعت باشد. شبکه بین‌المللی ما از موسسات همفکر ما تضمین می‌کند که می‌توانیم برنامه‌های خود را با استانداردهای بین‌المللی مقایسه کنیم و اطمینان حاصل کنیم که دانشجویان ما می‌توانند با اطمینان در هر کجای دنیا که می‌روند وارد نیروی کار شوند.

ویژگی های پردیس

سیدنی: پردیس سیدنی JMC Academy یک مرکز پیشرفته است که در Ultimo، مرکز سیدنی واقع شده است. ده دقیقه پیاده روی تا ایستگاه مرکزی (ایستگاه اصلی قطار سیدنی) فاصله دارد و می توان به راحتی با اتوبوس و قطار به آن دسترسی داشت. محله چینی ها، محله اسپانیایی، محله دارلینگ، و بازارهای پدی همگی در فاصله کمی پیاده روی قرار دارند. پردیس سیدنی JMC Academy نزدیک به مراکز سرگرمی و نمایشگاه سیدنی و در دسترس آسان بندر دارلینگ قرار دارد.

ملبورن: پردیس ملبورن JMC Academy در جنوب ملبورن واقع شده است، فقط با تراموای کوتاهی از ایستگاه‌های قطار جنوبی کراس و خیابان فلیندرز. JMC Academy در منطقه تاریخی ملبورن واقع شده است. در داخل برخی از ساختمان‌های میراث جذاب ملبورن جنوبی، استودیوهای موسیقی، شرکت‌های مدیریت برچسب‌های ضبط، و خانه‌های تولید انیمیشن، فیلم و تلویزیون قرار دارند. این پردیس در فاصله ده دقیقه ای از محوطه هنری ملبورن قرار دارد که محل استقرار شرکت ها و مکان های بزرگ هنری استرالیا است.

بریزبن: پردیس جدید و سفارشی JMC Academy بریزبن در بریزبن جنوبی واقع شده است، فقط در فاصله کوتاهی از ایستگاه قطار بریزبن جنوبی. بریزبن جنوبی هم به عنوان پایتخت هنر و هم به عنوان مرکز آموزشی کوئینزلند شناخته می شود، ایالتی که دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کند که از سبک زندگی آرام و هوای گرم لذت می برند. پردیس بریزبن جنوبی JMC Academy فقط چند دقیقه با گالری هنر مدرن، موزه و مرکز هنرهای نمایشی کوئینزلند فاصله دارد.

  مکان ها

  • South Melbourne

   208 Park Street, South Melbourne, Australia, 3205, South Melbourne

  • South Brisbane

   75 Grey Street, South Brisbane QLD, Australia, 4101, South Brisbane

  • Ultimo

   561 Harris Street, Ultimo, NSW, Australia, 2007, Ultimo

  • Sydney

   561 Harris Street, 2010, Sydney

  • Brisbane

   75 Grey Street, , Brisbane

  • 316

   208 Park Street, 3205, 316

  سوالات