Keystone logo
Jamestown Community College

Jamestown Community College

Jamestown Community College

مقدمه

واقع در جنوب غربی نیویورک, JCC در سال 1950 به عنوان بخشی از دانشگاه ایالتی نیویورک تاسیس شد. ثبت نام در حال حاضر در حدود 3،500 دانشجویان اعتبار تمام وقت و پاره وقت در دو پردیس، دو مراکز فرمت، و آنلاین. در سال 2012، JCC نامگذاری شد "بالا انجام-سال دو کالج عمومی در نیویورک" در یک گزارش منتشر شده توسط کرونیکل آموزش عالی.

JCC یک منطقه، دسترسی باز، موسسه جامع دانش آموز محور است که پذیرای تعالی دانشگاهی و نیازهای یادگیری منطقه سرویس در راه متنوع است. JCC برنامه نویسی شامل هنرهای آزاد برنامه های درجه انتقال، برنامه های حرفه ای، خدمات اجتماعی، آموزش توسعه و کسب و کار و آموزش صنعت. همکاری کالج با جامعه بیشتر به بهبود اجتماعی و فکری، توسعه اقتصادی، و غنی سازی فرهنگی غرب نیویورک و شمال غرب پنسیلوانیا کمک می کند.

پردیس اصلی در سایت 107 هکتاری در واقع جیمز تاوندر گوشه جنوب غربی نیویورک است. جیمز تاون در فاصله یک روز سفر از شهرستانها عمده ایالات متحده از جمله بوفالو، نیویورک سیتی، پیتسبورگ، و کلیولند و فقط نود دقیقه از آبشار نیاگارا است.

چشم انداز جیمز تاون کالج، بخشی جدایی ناپذیر از چارچوب اجتماعی و اقتصادی جوامع ما، خواهد بود ارائه دهنده برتر منطقه انتقال، حرفه ای، توسعه، و آموزش مداوم، خواهد شد و برای پیشرفت علمی، روح همکاری، رهبری نوآورانه به رسمیت شناخته شده، و طرز فکر کارآفرینی.

ماموریت جیمز تاون کالج A، منطقه ای، دسترسی آزاد، موسسه جامع دانش آموز محور است که پذیرای تعالی دانشگاهی و نیازهای یادگیری منطقه سرویس در راه متنوع، از جمله برنامه های انتقال هنرهای آزاد درجه، برنامه های حرفه ای، خدمات اجتماعی، آموزش توسعه و کسب و کار است و آموزش صنعت. همکاری کالج با جامعه بیشتر به بهبود اجتماعی و فکری، توسعه اقتصادی، و غنی سازی فرهنگی در غرب ایالت نیویورک و شمال غرب پنسیلوانیا کمک می کند.

بیانیه ای از باورها

تعهد به کیفیت: این کالج به یادگیری دانش آموز و به ارتقاء کالج، ماموریت خود، و رفاه جوامع ما است. تعهد به دانش آموزان: ما اعتقاد داریم که دانشجویان و سایر مصرف کنندگان از خدمات کالج هستند اولویت اول در همه ما است. تعهد به یادگیری مادام العمر: ما اعتقاد داریم که کل جامعه کالج مسئول غنی سازی زندگی با ایجاد یک فضای اختصاص داده شده به یادگیری مادام العمر و پرس و جو فکری و برای ترویج ارتباطات، همکاری، و درک بیشتری از جامعه کثرت گرا و جهانی که در آن زندگی می کنیم . تعهد به مشارکت جامعه: ما اعتقاد داریم که ما مسئولیت داریم که برای خوب بودن از دانشگاه های ما به اشتراک بگذارید و باید نقش، در همکاری با سایر سازمان های جامعه، در پرورش اقتصادی، اجتماعی، و فرهنگی موجود به خوبی از جامعه ما بازی کند.

مکان ها

 • Jamestown

  Jamestown Community College, Jamestown Campus, 525 Falconer Street, P.O. Box 20, NY 14702, Jamestown

  • Olean

   Jamestown Community College, Cattaraugus County Campus, 260 North Union Street, P.O. Box 5901, NY 14760-5901, Olean

   • Dunkirk

    Jamestown Community College, North County Extension Center, 10807 Bennett Road, NY 14048, Dunkirk

    • Warren

     Jamestown Community College, Warren, PA Center, Curwen Building, 185 Hospital Drive, PA 16365, Warren

     سوالات