Keystone logo
Japan Center For Michigan University

Japan Center For Michigan University

Japan Center For Michigan University

مقدمه

JCMU متعهد به ارائه برنامه هایی است که به دانش آموزان اجازه می دهد ضمن مشارکت در مطالعات دانشگاهی با بالاترین سطح ، تجربیات معنادار بین فرهنگی ایجاد کنند. JCMU تلاش می کند که فارغ از تحصیلات یا تجربه ، برای دانش آموزان از هر طبقه مقرون به صرفه باشد ، در حالی که دسترسی به مجموعه متنوعی از فعالیت های دانشگاهی و بین فرهنگی را فراهم می کند. از شرکت کنندگان کالج ها و دانشگاه های سراسر جهان استقبال می شود.

مرکز ژاپن برای دانشگاه های میشیگان (JCMU) یک برنامه تحصیلی در خارج از کشور است که از میل به ایجاد و تقویت روابط بین ژاپنی ها ، آمریکایی ها و افراد از هر ملیت نشأت گرفته است. برنامه های JCMU به دانش آموزان این فرصت را می دهد که در ساحل دریاچه بیوا در حالی که در جامعه شهر Hikone ، استان شیگا ، ژاپن ، جایی که مرکز آن واقع شده است ، زبان و فرهنگ را مطالعه کنند.

JCMU در سپتامبر 1988 در بیستمین سالگرد رابطه خواهر و دولت بین استان شیگا و ایالت میشیگان تأسیس شد ، نمادی از پیوند بین دو نهاد سیاسی است. با این حال ، هدف موسسه از ارتباط و مبادله تنها به دانش آموزان این مناطق محدود نمی شود. افراد با هر رده ، گرایش و سطح تجربه می توانند شرکت کنند.

مکان ها

 • Hikone

  Hikone, ژاپن

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات