Keystone logo
International University of Japan

International University of Japan

International University of Japan

مقدمه

بررسی اجمالی

هنگامی که International University of Japan در سال 1982 تاسیس شد، مأموریتش این بود که رهبران آینده را با سطح بالایی از دانش تخصصی نظری و عملی، و همچنین درک و همدلی نسبت به فرهنگ های مختلف جهان، افزایش توانایی آنها برای کمک به جهانی جامعه.

در 35 سالی که گذشت ، بیش از 4،300 رهبر جهانی از حدود 130 کشور جهان از مدارس تحصیلات تکمیلی روابط بین الملل و مدیریت بین المللی آمده اند. در محوطه دانشگاه ما ، یک جامعه روشنفکر منحصر به فرد و جهانی ساخته ایم ، بی نظیر در جهان. حدود 300 دانشجو از 50 کشور جهان در خوابگاه ها زندگی می کنند ، تحصیل می کنند و به همراه دانشکده ما تحقیق می کنند.

علاوه بر این، ما زیرساخت های آموزشی پیشرفته ای را برای انطباق با جامعه اطلاعاتی ایجاد کرده ایم و ارتباط قوی با مرکز ارتباطات جهانی (GLOCOM) دارد که به عنوان یک رهبر در تحقیق در مورد جامعه اطلاعاتی "Chigyo" را تحت تأثیر قرار می دهد مطالعه دانش

IUJ ، واقع در مركز روحانی روستایی ژاپن، جایگاه ایده آل برای مردان و زنان جوان در سراسر جهان است تا بتوانند از یکدیگر و از استادان بین المللی با استعداد و بین المللی یاد بگیرند. دانشکده روابط بینالملل (GSIR) و دانشکده مدیریت انسانی (GSIM) فرصتی منحصر به فرد برای دانشجویان IUJ ارائه میدهند تا درک خود را از علوم سیاسی و مطالعات منطقه، با استفاده از IUJ و IUJ به اشتراک بگذارند. دانشگاه ما با مجهز بودن با مرکز عالی کتابداری و اطلاع رسانی ماتسوشیتا (MLIC)، دانش آموزان را قادر می سازد تا در این سرعت و دنیای تکنولوژیکی که اکنون به سرعت در حال تغییر است، حرکت کند. در حالی که زبان انگلیسی زبان آموزش است، سطوح مختلف دوره های زبان ژاپنی در IUJ ارائه می شود به طوری که کسانی که مایل به توسعه مهارت های خود را در ژاپن برای کارآموزی و یا حرفه ای حرفه ای که در آن دانش زبان ژاپنی مهم است می تواند این کار را انجام دهد. در عین حال، دوره های زبان ژاپنی به دانش آموزان خارج از کشور کمک خواهد کرد تا فرهنگ ژاپنی را بهتر درک کنند و در ارتباطات و مبادلات بین فرهنگی روزمره کمک کنند.

کسانی که مایل به حرفه حرفه ای در کسب و کارهای جهانی و سازمان های عمومی هستند، IUJ نه تنها با مدرک کارشناسی ارشد و یا مدرک کارشناسی ارشد، بلکه همچنین با یک شبکه حرفه ای و حرفه ای در سراسر جهان در سراسر جهان، که در طول زندگی شما مفید خواهد بود.

GSIM AACSB * اعتبارنامه بین المللی را کسب می کند

از 20 فوریه 2018، مدرسه عالی مدیریت بین المللی (GSIM)، IUJ با افتخار کسب مجوز از AACSB بین المللی، مقام رهبری جهان در تضمین کیفیت مدارس کسب و کار است. لطفا به اطلاع عمومی عمومی AACSB، اتاق خبر AACSB و اعلامیه منطقه ای مراجعه کنید که توسط AACSB به حدود 100 خبرنگار در منطقه فوری ما ارسال شده است. IUJ به یکی از چهار دانشگاه معتبر AACSB در ژاپن تبدیل شده است و اولین دانشگاه معتبر انگلیس در ژاپن است که برنامه های تحصیلات عالی را ارائه می دهد.

درباره GSIM

GSIM در سال 1988 تحت هدایت و همکاری مدرسه کسب و کار اموز تیک در دانشکده دورتموث، ایالات متحده آمریکا با ماموریت خود برای پرورش افراد عاقل برای کسب و کار جهانی و رهبری اجتماعی بود. GSIM اولین مدرسه کسب و کار در ژاپن در ژاپن بود و اولین دوره MBA در ژاپن برای آموزش دوره های خود تنها به زبان انگلیسی بود. از آن به بعد، GSIM یک شبکه بین المللی فارغ التحصیلان در سراسر 120 کشور و مناطق ایجاد کرده است و محوطه دانشگاه خود را به یک محیط متنوع، چند ملیتی، چند فرهنگی و چند قومی تبدیل کرده است که شامل دانش آموزان از سراسر جهان می شود. GSIM به یک مدرسه بازرگانی شناخته شده در جهان تبدیل شده است، که در میان 100 مدرسه کسب و کار در جهان قرار دارد (به عنوان مثال، واحد اطلاعات اکونومیست).* درباره AACSB

AACSB International (Association to Advance Collegiate Schools of Business) که در سال 1916 تاسیس شد و در تامپا واقع در فلوریدا واقع شده است، طولانیترین موسسه اعتباربخشی جهانی برای مدارس تجاری است که ارتباط بین معلمان، دانشآموزان و کسب و کار را برای ایجاد نسل بعدی رهبران بزرگ . AACSB International بزرگترین اتحادیه آموزش و پرورش در جهان است.

اعتباربخشی AACSB به عنوان بالاترین سطح اعتباربخشی برای مدارس تجاری، "برجستهی برتر" در آموزش و پرورش تجاری و مترادف با بالاترین استانداردهای کیفیت است. اعتبارنامه AACSB کمتر از 5 درصد از مدارس کسب و کار در جهان کسب کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AACSB، لطفا به www.aacsb مراجعه کنید

جلسات اطلاع رسانی و پردیس های باز

درباره IUJ بیشتر بدانید

اعتیار سنجی ها

AACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

  • Niigata

    International University of Japan 777 Kokusai-cho, Minami Uonuma-shi , 949-7277, Niigata

سوالات