Keystone logo
Istituto Marangoni Shanghai Fashion Training Centre

Istituto Marangoni Shanghai Fashion Training Centre

Istituto Marangoni Shanghai Fashion Training Centre

مقدمه

شانگهای دروازه ای بین شرق و غرب ، بین قدیم و جدید است. فقط شایسته است که Istituto Marangoni شانگهای طرح های الهام گرفته از اروپا را به عناصر سنتی چینی تزریق کند و نوآوری را با میراث نساجی محلی مخلوط کند. شرکت کنندگان می توانند در کنار تجارب نوآورانه تجارت الکترونیکی که کانال های سنتی خرده فروشی و توزیع را مختل می کند ، نیاز به گرده افشانی متقابل فن آوری پیشرفته و مد به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از برنامه درسی دارند ، که به مهارت های همه جانبه تجارت و طراحی نیاز دارد. این روش برنده با یک زبان بصری جدید مطابقت دارد که ترکیبی از فرهنگ های شرقی و غربی را به نمایش می گذارد ، بهترین عناصر را از هر یک می گیرد و آنها را با سلیقه ترکیب می کند تا یک پیشنهاد غنی و تازه ارائه دهد.

Istituto Marangoni با داشتن 9 مدرسه در شهرهای مد جهانی ، برترین مدرسه مد جهان است. Istituto Marangoni به دانشجویان خود چشم اندازهای مختلفی از سیستم مد معاصر در میلان ، پایتخت مد ایتالیا ، در فلورانس ، جایی که مد با هنر ملاقات می کند ، در پاریس ، خانه هایوت کوت ، در لندن با روند ، و در شانگهای ، که مد به نظر می رسد آینده.

Istituto Marangoni فرهنگ ها ، ایده ها و مردم از سرتاسر جهان را در یک جامعه بسیار خاص گرد هم آورده است که با اشتیاق مشترک به مد و جذابیت جهانی آن متحد شده است.

پنج مدرسه Istituto Marangoni با بیش از 4000 دانش آموز از 106 کشور ، هر کدام با علایق ، سبک و دانش مختلف ، برخی از بین المللی ترین کلاس های کلاس را در سراسر جهان فراهم می کنند. در Istituto Marangoni شما خود را در مد غرق می کنید و یاد می گیرید در حالی که تجربیات خود را در یک جامعه جالب و متنوع فرهنگی به اشتراک می گذارید.

مکان ها

 • Shanghai

  652 Changshou Rd, Putuo, Shanghai, China, , Shanghai

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات