Keystone logo
Istanbul Medipol University

Istanbul Medipol University

Istanbul Medipol University

مقدمه

در کل تاریخ جامعه مدرن، مفهوم دانشگاه به عنوان مهد دانش، مکان خرد و کارگاه انسانیت شناخته می شد. با این حال، تنها به کارگیری خرد واقعی بر دانش کسب شده و الگوهای تصمیم گیری می تواند خوشبختی و آینده مردم را تضمین کند. بنابراین، هدف کارکنان Istanbul Medipol University "هموار کردن مسیر" به سوی کسب خرد برای همه دانش آموزان است.

برای دستیابی به این هدف، IMU یک مدل یادگیری و آموزش نوآورانه را اقتباس کرده و یک "جامعه دانش" واقعی از دانشگاهیان موفق ایجاد کرده است. هر یک از اعضای هیئت علمی ما متعهد است که دانشجویان خود را مطابق با شرایط دنیای واقعی آموزش دهد و به آنها کمک کند تا اطلاعات و مهارت هایی را که برای شغلی درخشان برای آینده ای روشن تر نیاز دارند، کسب کنند. فناوری اطلاعات به طور گسترده در فرآیند آموزش استفاده می شود. دسترسی آسان دانش آموزان به کتابخانه های چند رسانه ای و همچنین آموزش آنها در کلاس های درس مالتی پلکس و کامپیوتر با تجهیزات پیشرفته، کیفیت آموزش و پژوهش را افزایش می دهد.

یکی از وظایف کلیدی دانشگاه افزایش تحرک دانشجویان در توسعه مدل آموزشی «یکپارچه» است. همچنین با ایجاد برنامه های آموزش الکترونیکی و ارائه آموزش بدون مانع برای همه، IMU تأثیر بسزایی در توسعه منطقه خواهد داشت. این رویکرد برای دانشگاهی که پذیرای دانشجویان از سراسر جهان است و به تنوع احترام می گذارد ضروری است.

همانطور که ما دانش آموزان خود را برای زندگی رهبری و خدمت آماده می کنیم، می دانیم که این آنها خواهد بود که آینده نزدیک و دور را تعیین می کنند.

رئیس

ماموریت

با تحصیلاتی که می دهد و تفاوتی که ایجاد می کند، Istanbul Medipol University این اصل را اتخاذ می کند که افرادی را ایجاد کند که مدارک عالی دائمی کسب کرده اند، تمرکزشان بر تولید علم و فناوری است و می توانند به تقاضاهای همیشه در حال تغییر جامعه پاسخ دهند. و کمک به دانش علمی و همچنین رفاه جامعه را موظف می کند.

چشم انداز

دانشگاهی پیشرو که با فرهنگ سازمانی قوی، روحیه کارآفرینی و پویایی پایدار به علم و جامعه جهت دهد.

ویژگی های پردیس

مجتمع بیمارستانی مگا مدیپل

مجتمع بیمارستانی Medipol Mega Hospitals که بزرگترین سرمایه گذاری خصوصی پزشکی در ترکیه است، علاوه بر اینکه یک بیمارستان دانشگاهی است، یک مجتمع پزشکی متشکل از چهار شعبه مجزا است.

همچنین به عنوان بیمارستانی با بیشترین تعداد شعبه در ترکیه از جمله بیمارستان آموزشی عمومی، انکولوژی، جراحی قلب و عروق و بیمارستان دندانپزشکی شناخته شده است. نه تنها دانشجویان دپارتمان های پزشکی دندانپزشکی، فیزیوتراپی و توانبخشی، مهد کودک، مدیریت مراقبت های بهداشتی در مقاطع کارشناسی، بلکه دانشجویان دانشکده فنی حرفه ای خدمات بهداشتی درمانی که دارای چندین زمینه تخصصی هستند نیز در این بیمارستان آموزش می بینند. همچنین آموزش تخصصی پزشکی در کلینیک های بسیار مجهز بیمارستان ما در حال برگزاری است.

پردیس هالیچ

پردیس هالیچ (شاخ طلایی) در شبه جزیره نزدیک هالیچ واقع شده است که یکی از قدیمی ترین بخش های استانبول است و پل Unkapanı در آنجا به زمین می رسد. در پردیس کالج علوم بهداشتی و مدارس حرفه ای است. پردیس دارای امکانات متعددی نیز می باشد.

پردیس Kavacık

در دو طرف TEM (بزرگراه بین‌اروپایی)، پردیس‌های شمالی و جنوبی Kavacık که آسیا و اروپا را به هم متصل می‌کند، قرار دارد.

پردیس شمالی

در پردیس شمالی ساختمان ریاست اداری، مدرسه زبان و مدارس حرفه ای قرار دارند. پردیس همچنین تعدادی از امکانات از جمله مرکز ورزشی، رستوران ها، خوابگاه، کتابخانه، سالن های مطالعه، سالن های غذاخوری، آزمایشگاه ها، پارکینگ ها، مرکز پزشکی، خدمات مشاوره و مرکز تحقیقات REMER را پوشش می دهد.

پردیس جنوبی

پردیس جنوبی شامل دانشکده پزشکی، دانشکده بین المللی پزشکی، دانشکده دندانپزشکی، دانشکده داروسازی، دانشکده بازرگانی Medipol، دانشکده مهندسی و علوم طبیعی، دانشکده حقوق، دانشکده آموزش، دانشکده ارتباطات، دانشکده هنرهای زیبا، طراحی می باشد. و معماری، دانشکده علوم بهداشتی، دانشکده علوم انسانی و اجتماعی، دانشکده علوم بهداشت، آموزشکده های حرفه ای، دانشکده تحصیلات تکمیلی علوم قانونی، دانشکده فنی و مهندسی و علوم طبیعی، دانشکده علوم بهداشتی و تحصیلات تکمیلی علوم اجتماعی. علاوه بر این، پردیس تعدادی از امکانات از جمله سالن های کنفرانس، سازه های فرهنگی-هنری، کتابخانه، سالن غذاخوری، مرکز خرید، آرایشگاه، کافی بار، خوابگاه، رستوران، مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه ها و غیره را پوشش می دهد.

  پذیرش ها

  چگونه می توانم برای دانشگاه شما اقدام کنم؟

  شرایط پذیرش:

  • فرم درخواست تکمیل شده
  • ترجمه محضری گواهی پایان دوره دبیرستان از سفارت یا کنسولگری ترکیه در کشور محل اقامت داوطلب.
  • ترجمه محضری گواهی ریز نمرات از سفارت یا کنسولگری ترکیه در کشور متبوع متقاضی.
  • نسخه اصلی گزارش نتیجه آزمون که توسط سفارت یا کنسولگری ترکیه در کشور محل اقامت داوطلب تایید شده است. مثال: SAT DI: 7226.
  • گواهی معادل فارغ التحصیلی دبیرستان که نشان می دهد این گواهی معادل دیپلم دبیرستان صادر شده در ترکیه از سفارت یا کنسولگری ترکیه در شهرستان محل اقامت داوطلب است.
  • یک کپی از صفحه مشخصات شخصی پاسپورت مورد تایید سفارت یا کنسولگری ترکیه در کشور محل اقامت متقاضی.
  • ویزای تحصیلی که از سفارت ترکیه گرفته شده است.
  • داوطلبانی که برای دانشکده پزشکی و دندانپزشکی اقدام می کنند باید تسلط خود را به زبان انگلیسی اثبات کنند. به عنوان مثال، TOEFL DI: 3619.
  • گواهی مهارت ترکی از آزمون تسلط IMU ترکی یا TOMER.
  • کارت اقامت دائم برای ارائه به امور دانشجویی IMU ظرف مدت یک ماه پس از ثبت نام.
  • چهار قطعه عکس پاسپورت
  • رسید بانکی مبنی بر پرداخت شهریه (کل یا بخشی از آن).
  • سندی که ثابت کند متقاضی در طول تحصیل از حمایت مالی برخوردار بوده است.
  • فرم اطلاعات دانشجویی (در زمان ثبت نام تکمیل شود).

  الزامات ویزا

  چگونه برای اجازه اقامت اقدام کنم؟

  شما می توانید فرم درخواست را به صورت آنلاین پر کنید و سپس باید مدارک خود را شخصا تحویل دهید. برای اطلاعات بیشتر به آدرس href="https://e-ikamet.goc.gov.tr/مراجعه کنید.

  بورسیه و بودجه

  ما فرصت های بورس تحصیلی تا 50٪ داریم. شما می توانید در طول دوره ثبت نام اطلاعات دقیق کسب کنید.

  رتبه بندی

  Istanbul Medipol University در رتبه بندی دانشگاه های جهانی

  Istanbul Medipol University آموزش و پژوهش با کیفیت خود را با جایگاه موفق خود در رتبه بندی های فهرست شده توسط معتبرترین آژانس های رتبه بندی آموزش عالی جهان نشان می دهد.

  Medipol که کیفیت خود را با انجام فرآیندهای اعتباربخشی خود در سال 2019 تقویت کرده است، در بسیاری از رتبه‌بندی‌های دانشگاهی مانند Times Higher Education (THE)، رتبه‌بندی دانشگاه بر اساس عملکرد آکادمیک (URAP)، Scimago، Round University Ranking (RUR)، Webometrics و U-Multirank.

  رتبه‌بندی دانشگاه‌های جوان جهان: آموزش عالی تایمز یک آژانس رتبه‌بندی مستقر در لندن است که دانشگاه‌ها را بر اساس شاخص‌های عملکرد کلیدی خاصی مانند تأثیر پژوهش، استنادات، برداشت بین‌المللی و محیط آموزشی رتبه‌بندی می‌کند. Istanbul Medipol University در رتبه‌بندی دانشگاه جهانی که در آن بیش از 25 هزار دانشگاه مورد ارزیابی قرار گرفتند، در محدوده 1001+ رتبه‌بندی شد. Medipol همچنین رتبه 401+ در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جوان جهان، 401+ در رتبه‌بندی دانشگاه آسیا، 501+ در رتبه‌بندی دانشگاه‌های اقتصادهای نوظهور، و 601+ در رتبه‌بندی بر اساس موضوع: بالینی، پیش بالینی و سلامت را کسب کرد.

  رتبه بندی دانشگاه های جهانی

  رتبه بندی بر اساس موضوع: بالینی، پیش بالینی و سلامت

  رتبه بندی دانشگاه های اقتصادهای نوظهور

  رتبه بندی دانشگاه آسیا

  رتبه بندی تاثیر رتبه بندی دانشگاه های جهانی

  رتبه بندی دانشگاه URAP (رتبه بندی دانشگاه بر اساس عملکرد تحصیلی): Medipol در رتبه بندی 2019-2020 رتبه 65 از 166 دانشگاه و رتبه 12 از 57 دانشگاه خصوصی ترکیه را کسب کرده است. در رتبه بندی دانشگاه های جهانی توسط URAP، Medipol رتبه 2104 را از بین 2500 دانشگاه کسب کرد.

  RUR (Round University Ranking): Medipol از بین 829 دانشگاه، رتبه 768 را به خود اختصاص داد که از بین 1100 دانشگاهی که پس از معیارهای خاصی اندازه گیری شده بودند، انتخاب شدند.

  رتبه بندی دانشگاه Scimago: Medipol در رتبه بندی سال 2020 رتبه 734 از 3471 دانشگاه (جهان) و 20 دانشگاه از 112 دانشگاه (ترکیه) را کسب کرد.

  رتبه بندی دانشگاه Webometrics: Medipol در رتبه 2570 (جهانی) و 65 (ترکیه) توسط Webometrics قرار دارد که 28 هزار دانشگاه از سراسر جهان را در گروه های مختلف جهان و کشور رتبه بندی می کند.

  U-Multirank: U-Multirank از سال 2017 داده هایی را برای موسسات و برخی برنامه ها ارائه کرده است. ما این فرصت را داریم که در چارچوب موسسات و برنامه های خاص، دانشگاه خود را با سایر دانشگاه های جهان مقایسه کنیم.

  مکان ها

  • Istanbul

   Haliç Campus Cibali, Atatürk Blv. 25, Fatih/İstanbul, Turkey, 34083, Istanbul

   • Istanbul

    Kavacık Campus Kavacık, Beykoz/İstanbul, Turkey, 34810, Istanbul

    • Istanbul

     Medipol Mega Hospitals Complex Tem Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1Bağcılar, İstanbul, Turkey, 34214, Istanbul

     سوالات