Keystone logo
© ISEG Lisbon School
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

ISEG - Lisbon School of Economics & Management

ISEG - Lisbon School of Economics & Management

مقدمه

ISEG - دانشکده اقتصاد و مدیریت لیسبون

متوجه شدیم که همیشه فضایی برای ایده‌های جدید در ISEG وجود دارد. ما اولین دانشکده اقتصاد و مدیریت بودیم که در پرتغال تأسیس شد و اکنون بخشی از بزرگترین دانشگاه این کشور، دانشگاه لیسبون است.

ما یک پیشنهاد درجه با استاندارد بالا داریم که توسط نهادها و رتبه بندی های آموزشی بین المللی مانند فایننشال تایمز، AACSB و AMBA بر اساس فرهنگ نوآوری مداوم و همکاری مستمر بین دانشجویان و اساتید به رسمیت شناخته شده است. این شهرت قوی کاملاً مبتنی بر کیفیت فارغ‌التحصیلان، اعضای هیئت علمی، تحقیقات ما و تأثیر فعالیت‌های ما در جامعه است.

ISEG مکان مناسبی برای کسانی است که می خواهند تاریخ ساز شوند و از بازی جلوتر باشند.

چرا ISEG لیسبون را انتخاب کنید؟

1. برنامه درسی خود را غنی می کنید. ISEG لیسبون در سال 2020 وارد رتبه‌بندی معتبر جهانی فایننشال تایمز FT شد، با مدرک کارشناسی ارشد در امور مالی، و توسط AACSB تأیید شده است، امتیازی که تنها 5٪ از مدارس کسب و کار در جهان کسب کرده‌اند.

2. شما همیشه در ارتباط هستید. همه اتاق‌های سخنرانی از نظر فنی کاملاً مجهز هستند، برای یک تجربه یادگیری عالی، چه آنلاین، چه حضوری یا ترکیبی.

3. افق دید خود را گسترش می دهید. ISEG بخشی از Universidade de Lisboa، دانشگاه پیشرو پرتغالی بر اساس رتبه‌بندی انتخابی شانگهای (ARWU) است، که فهرستی چشمگیر از مشارکت با مدارس بین‌المللی برتر دارد.

4. شما مانند یک "Lisboeta" زندگی می کنید. ISEG برای تجربه سبک زندگی در مرکز شهر لیسبون بسیار مناسب است. این یک پایتخت اروپایی پرجنب‌وجوش، چندفرهنگی و جهانی است.

5. شما توسط دانش احاطه شده اید. مراکز تحقیقاتی با کیفیت بالا ISEG در مجموعه متنوعی از پروژه های تحقیقاتی بین المللی مشغول هستند.

6. شما بخشی از یک باشگاه فراگیر هستید. ISEG دارای یک شبکه بزرگ، متنوع و جهانی از فارغ التحصیلان با استعداد و موفق است.

7. شما تبدیل به یک دارایی می شوید. فارغ التحصیلان ISEG برای کارفرمایان برتر، چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی، در سراسر جهان بسیار مطلوب هستند.

8. به یک تیم برنده ملحق می شوید. دانشجویان و اساتید ISEG به دلیل برنده شدن جوایز بین‌المللی و ملی برای بهترین مطالعات موردی، بهترین پایان‌نامه‌ها و خروجی‌های تحقیقاتی، بهترین پروژه‌های کاربردی، و همچنین در مسابقات دانشجویی، مانند چالش CFA یا جوایز دستاوردهای نوجوانان، به خوبی شناخته شده‌اند.

9. شما آینده خود را تصاحب می کنید. دانش‌آموزان ISEG از فضای دانشگاهی و نگرش باز بهره می‌برند، که در آن اهداف توسعه پایدار سازمان ملل (SDGs) نقش ویژه‌ای ایفا می‌کند و آنها را به خوبی در موضوعات کمی آماده می‌کند و به رهبرانی با نفوذ و وظیفه‌شناس تبدیل می‌شود.

با پر کردن مشخصات خود درباره ISEG - دانشکده اقتصاد و مدیریت لیسبون اطلاعات بیشتری کسب کنید و مدرسه با شما تماس خواهد گرفت.

ما مشتاقانه منتظر دیدار شما در پردیس خود در لیسبون هستیم!

آمار

دانش آموزان و برنامه های ما

ISEG یک محیط چند فرهنگی است که در آن تقریباً 20 درصد دانشجویان بین المللی هستند. این مدرسه دارای بیش از 4500 دانش‌آموز است که تعداد زیادی مدرک را دنبال می‌کنند، که تعداد کمی از آنها به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند: 3 مدرک لیسانس (اقتصاد، امور مالی، مدیریت)، 10 مدرک کارشناسی ارشد، که 4 مورد آن در سال 2020 کاملاً جدید هستند. ISEG همچنین 4 برنامه کارشناسی و 11 برنامه کارشناسی ارشد به زبان پرتغالی و 8 برنامه دکتری ارائه می دهد. برنامه ها، 6 در زمینه های کلیدی تحصیلی، و همچنین 3 در مشارکت با سایر دانشگاه ها.

دانش‌آموزان، محققان و کارمندان به طور یکسان تشویق می‌شوند که دائماً دانش جدید کسب کنند و با چالش‌هایی که دنیای بهتری را می‌سازند، روبرو شوند.

ISEG | ذهن های باز چنگ زدن به آینده. از ISEG لیسبون در Vimeo.

  ویژگی های پردیس

  پردیس ما

  این مدرسه شامل چندین ساختمان در یک مجموعه معماری جذاب است. ISEG در صومعه‌ای سابق قرار دارد که به زیبایی تغییر شکل داده است تا با حفظ ویژگی‌ها و ویژگی‌های ساختمان‌های اصلی، امکانات مدرن و هدفمند را فراهم کند. ساختمان های مدرن تر منظره را کامل می کنند. جامعه چندفرهنگی ما از سرزندگی لیسبون قدرت و ایده هایی به دست می آورد! لیسبون یکی از جذاب ترین شهرهای اروپاست که در آن می توانید سنت، عاشقانه، فرهنگ، سرگرمی، و احساسات/تجارب عالی را در زیر ساعات طولانی نور درخشان خورشید و ماه زیبا بیابید.

   آمار فارغ التحصیلان

   رتبه بندی

   ISEG لیسبون به تازگی وارد رتبه بندی معتبر جهانی فایننشال تایمز FT در سال 2020 با مدرک کارشناسی ارشد در امور مالی شده است و توسط AACSB معتبر است، تمایزی که تنها 5٪ از مدارس کسب و کار در جهان کسب کرده اند. ISEG استادان در رتبه بندی Eduniversal بهترین استادان جهان در سال 2022 شناخته شدند. از 13 ISEG کارشناسی ارشد برجسته در رتبه بندی، کارشناسی ارشد در مدیریت (MiM) و کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل داده ها برای کسب و کار (DAB) برجسته ترین هستند، زیرا آنها همچنین در نسخه سال گذشته با جایزه نوآوری ممتاز شدند. که مبتکرانه ترین مدارک را در رشته تحصیلی خود و مدارک تحصیلی که به بهترین وجه نیازهای بازار کار را برآورده می کنند، می شناسد.

   اعتیار سنجی ها

   AMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

   توصیفات دانشجویی

   مکان ها

   • Lisbon

    Instituto Superior de Economia e Gestão Rua do Quelhas, 6, 1200-781, Lisbon

    سوالات