Keystone logo
ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

مقدمه

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona یک موسسه آموزشی است که در برنامه های آموزش از راه دور تخصص دارد. کارشناسان چند رشته ای، آموزش های کارشناسی ارشد در زمینه های مختلف مانند کسب و کار، آموزش، روانشناسی، حقوق و ورزش را، به عنوان مرجع در مراکز آموزش آنلاین آنلاین اسپانیایی، آموزش می دهد. با توجه به آخرین روند اجتماعی و بازار، ISEB شامل بسیاری از برنامه های آموزشی خود محتوی اطلاعات هوش هیجانی، مربیگری، NLP و مسئولیت اجتماعی شرکتی است تا متخصصان آینده بتوانند پتانسیل کامل خود را از چشم انداز اجتماعی اجتماعی توسعه دهند.

با یک روش کاملا انعطاف پذیر، دانش آموزان می توانند تاریخ شروع برنامه های آموزشی خود را انتخاب کنند و همراه با معلم اختصاص داده شده خود طرح طراحی شخصی را طراحی کنند تا بتوانند با سرعت خود مطالعه کنند و بتوانند مطالعات خود را با زندگی کاری ترکیب کنند. علاوه بر این، به لطف روش 24/365 ما، دانش آموز همیشه 7 روز در هفته، 24 ساعته در روز، 365 روز در سال در دسترس خواهد بود.

ISEB یک مرکز رسمی در ارتباط با دانشگاه ایزابل I، یکی از مهمترین دانشگاه های اسپانیایی در آموزش از راه دور است که در منطقه آموزش عالی اروپا پیش بینی شده است و اعتبارات ECTS (سیستم انتقال اعتبار اروپایی) را در تمام برنامه های آموزشی تأمین می کند ، بنابراین کیفیت و همگنی آن را تضمین می کند.

ISEB به عنوان یکی از بهترین موسسات آموزش از راه دور به عنوان مجله مالی مالی چهارم در مراکز آموزشی رتبه بندی شده و اخیرا گواهینامه EFQM را برای کیفیت مطالعات خود دریافت کرده است.

تمام برنامه های آموزشی مدرسه همراه با برنامه ISEB انگلیسی، یک دوره اختیاری و انگلیسی رایگان است که به دانش آموزان امکان می دهد مهارت های لازم زبان زبانی را برای توسعه در عرصه بین المللی به دست آورد.

پس از اتمام مطالعات برنامه کارشناسی ارشد، تحصیلات تکمیلی و برنامه اجرایی، دانش آموز یک مدرک دوطرف صادر شده توسط ISEB را تأیید و تأیید شده توسط دانشگاه ایزابل I دریافت خواهد کرد:

  • مدرک کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد یا برنامه اجرایی
  • ISEB برنامه انگلیسی

برای تسهیل مراحل اداری، تمام دانشجویان غیر اتحادیه اروپا می توانند در تمامی مدارک دریافت شده از دانشگاه آلفا لاهه درخواست اعطای اعتبار بین المللی مطالعات خود را ارائه دهند.

مکان ها

  • Barcelona

    Avinguda Diagonal,177, 08018, Barcelona

برنامه ها

سوالات