Keystone logo
ISDE Law Business School

ISDE Law Business School

ISDE Law Business School

مقدمه

Pathway شما برای رهبری

برای اینکه دانش آموزان ما حرفه ای شوند که هر مشتری می خواهد در کنار آنها باشد ، روشی لازم است که بر شکاف مصنوعی بین نظریه و عمل غلبه کند و از انتزاع مورد فرضی به کاربرد مستقیم در مورد واقعی برسد. این آموزش واقعی است ، با موارد واقعی با بیشترین تقاضا و در یک محیط واقعی روبرو است.

دانشجویان ما این مسیر را با راهنمایی متخصصان مهمترین شرکتهای ملی و بین المللی دنبال می کنند. تنها با استفاده از این معلمان و این روش ، آنها می توانند به بهترین نسخه خود تبدیل شوند و با موفقیت به اهداف حرفه ای خود برسند.

چرا در ISDE تحصیل می کنید؟

ISDE در تشکیل تنها م institutionسسه آموزشی ایجاد شده توسط شرکت های حقوقی اصلی در سراسر جهان بصیرت داشته است. از زمان تاسیس ، این یک پیشگام بوده است ، اولین مرکز آموزشی را معرفی کرد که یک روش عملی واقعی را معرفی کرد و دانش آموزان ما را در شرکت های اصلی حقوقی جهان ادغام کرد. با یک قانون جدید آشنا شوید ، قانون هوشمند. رهبران شرکت ها شما را از درجه برتر آموزش می دهند و شما را در ردیف خود قرار می دهند.

شرکت های حقوقی ، شرکت ها و شرکای ISDE به دنبال چیست؟

نمایندگان شرکت های حقوقی که ISDE را تأسیس کردند و بیش از 200 شریک امروزه ، هدف روشنی داشتند: تکیه بر موسسه ای که بتواند بهترین استعدادها را از دانشگاه ها انتخاب کند تا با آموزش های مبتنی بر تعالی حرفه ای تکمیل شود. بنابراین ، ما به این نتیجه می رسیم که گام از کلاس درس تا رتبه یک شرکت و شرکت حقوقی طبیعی است و استانداردهای بالای تقاضای آنها را برآورده می کند.

تاریخ

ISDE یک موسسه دانشگاهی است که از قلب حرفه حقوقی متولد شده است. نمایندگان شرکتهای اصلی ملی و بین المللی در تأسیس آن شرکت کردند ، با هدف ایجاد یک موسسه دانشگاهی اختصاص داده شده برای ارائه آموزش در بالاترین سطح.

ISDE دانشجویان با استعداد را از بین دانشگاه های ملی و بین المللی برجسته انتخاب می کند ، آموزش های مبتنی بر تعالی ارائه می دهد ، و بنابراین ، آنها را با ساختارهای حرفه ای با ضمانت های کافی آشنا می کند.

ISDE مرکزی وابسته به دانشگاه Complutense مادرید است. دانشجویان آن در برخی از معتبرترین دانشگاه های بین المللی مانند دانشگاه جورج تاون ، NYU ، دانشگاه میامی و دانشگاه جهانی Jindal ، که در رتبه بندی های بین المللی پیشرو هستند ، آموزش دیده اند.

این مشارکت مضاعف بهترین شرکای دانشگاهی و حرفه ای ، یک مدل آموزشی جهانی را پیکربندی می کند که شکاف مصنوعی بین نظریه و عمل را می شکند و به یک روش حرفه ای سازی جامع تبدیل می شود.

مراکز تحقیقاتی

مراکز تحقیقاتی نوعی همکاری با ISDE به منظور اجرای فعالیتهای مربوط به آموزش و تحقیق در زمینه حقوق و اقتصاد است.

مراکز تحقیقاتی با مأموریت ترویج اتحاد با شرکای خارجی و موسسات حوزه های مختلف به منظور توسعه مسئولیت اجتماعی شرکت ها ایجاد شده اند. هدف تقویت روابط با بخشهای تجاری و حرفه ای از طریق ابتکارات مختلف تحقیق و آموزش است که در چارچوب مراکز تحقیقاتی ISDE توسعه یافته است.

مراکز تحقیقاتی ISDE:

 • مرکز تحقیقات ISDE در زمینه BlockChain & Law
 • مرکز تحقیقات انطباق ISDE
 • مرکز تحقیقات ISDE در زمینه حقوق ورزش
 • مرکز تحقیقات ISDE با مشارکت استاد مدرسه Brains

شرکای حرفه ای

ISDE در خارج از محافل حرفه ای متولد شد زمانی که نمایندگان معتبرترین شرکت های حقوقی تصمیم گرفتند موسسه ای را تاسیس کنند که دانش آموزان با استعداد را برای آموزش عالی مبتنی بر آنها انتخاب می کند و بنابراین می تواند آنها را با موفقیت در تیم های خود ادغام کند.

پیشرو شرکت های حقوقی، مانند کسانی که از لندن سحر و جادو و نقره ای دایره، شرکت های آمریکایی، قاره اروپا و یا بازار آسیا، شرکت های خدمات حرفه ای مانند چهار بزرگ، شرکتهای چند ملیتی، نهادها، مرتبط با ورزش-شرکای با بهترین professional's خود کمک می دانم -نحوه طراحی ، هدایت و آموزش برنامه های مختلف ما.

شرکای علمی

ما مفتخریم که مشارکتهای آکادمیک ملی و بین المللی با هدف ارائه تجربیات جاری و جهانی در آموزش دانش آموزان خود داریم.

بیش از 250 شرکت و شرکت حقوقی در بیش از 50 کشور به این پروژه پیوسته اند.

ISDE رابطه نزدیکی با بخش های تجاری و دانشگاهی دارد. در حال حاضر ، با بیش از 250 شرکت و شرکت حقوقی مرتبط از کشورهای مختلف همکاری می کند. علاوه بر این ، ISDE با دانشگاه های معتبری مانند دانشگاه نیویورک ، جورج تاون ، دانشگاه میامی و دانشگاه جهانی جیندال و غیره مشارکت دارد.

هدف این همکاری دوگانه است: تضمین این که دانش آموزان به طور دائمی آموزش و فرصت هایی را برای توسعه حرفه حرفه ای خود دریافت می کنند ، و همچنین تشویق شرکت ها و شرکت های حقوقی به رقابت پذیری و مسئولیت پذیری اجتماعی بیشتر به دلیل وارد کردن نیروی کار از استعدادهای جوان آموزش دیده در محیطی ممتاز بین المللی

دانشکده

دانشکده ISDE متشکل از متخصصان با تجربه گسترده در تحقیق و تدریس است. اکثر آنها پزشک و وکیل مدافع در شرکتها و شرکتهای حقوقی برجسته هستند ، که شایستگی آنها را در تحقیقات به همراه دیدگاه عملی این حرفه ثابت می کند.

مکان ها

 • Madrid

  C. de Serrano, 208, , Madrid

 • New York

  350 5th Ave, , New York

  • Oviedo

   ISDE Law Business School, , Oviedo

   • Madrid

    Madrid, اسپانیا

    سوالات