Keystone logo
ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa

ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa

ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa

مقدمه

دانشکده بازرگانی ISCTE ریشه های خود را به بخش قبلی علوم مدیریت ، ایجاد شده در 1972 نشان می دهد. این مدرسه به دلیل تعالی خود در یادگیری و تحقیق ، محیط بین المللی و چند فرهنگی و ارتباط محکم با دنیای تجارت که آن را به فارغ التحصیلان استثنایی ما معرفی می کند ، شناخته شده است. ، کارآفرینی رهبری و نوآوری.

مدرسه بازرگانی ISCTE یکی از پنج مدرسه ای است که ISCTE را به همراه دانشکده جامعه شناسی و سیاست عمومی، دانشکده علوم اجتماعی و انسانی، دانشکده فناوری و معماری و دانشکده فناوری های دیجیتال کاربردی (واقع در سینترا) تشکیل می دهند.

7 دلیل انتخاب مدرسه کسب و کار ISCTE

1. یک طرز فکر کارآفرینی

در دانشکده تجارت ISCTE هر دانش آموز فرصت دارد تا از نزدیک با دنیای تجارت آشنا شود. آماده باشید تا از روز اول زندگی کاری خود با موفقیت پاسخگوی چالش های پیش روی شما باشید.

این تماس در طول هر دوره ثابت است:

 • تکالیف عملی - در اکثریت قریب به اتفاق افراد دانش آموزان تکالیف عملی ، گروهی یا فردی را انجام می دهند که مشکلات بتنی شرکت ها را تحلیل می کند.
 • پروژه نهایی (کارشناسی) - تمام دانشجویان دوره کارشناسی ارشد سال گذشته یک موضوع پروژه را دارند که در آن یک مطالعه عمیق تر از یک واقعیت تجاری خاص انجام می شود.
 • مرکز پشتیبانی کارآفرینی - AUDAX - دانشکده بازرگانی ISCTE بنیانگذار اصلی Audax است ، مرکزی که به دانشجویان تازه فارغ التحصیل شده با ایده جالب کمک می کند تا شروع به کار خود کنند. این پروژه ها را از جنبه های قانونی و سازمانی پشتیبانی می کند و حتی یک صندوق سرمایه گذاری را نیز در پی داشته است که راه اندازی شرکت های جدید را تأمین می کند.
 • معلمان با تجربه بالا در کسب و کار - این مدرسه مجموعه ای از معلمان دعوت شده را دارد که نقش های برجسته ای را در شرکت های اصلی پرتغالی انجام می دهند و تمام تجربه و دانش عملی خود را در کلاس منتقل می کنند.

2. یک تماس بین المللی بی نظیر

ISCTE مدرسه کسب و کار در حال حاضر حدود 250 نفر از دانشجویان تبادل در بیش از 30 کشور در اروپا، شمال امریکا، جنوبی، امریکا و آسیا و دریافت حدود 400 دانشجوی بین المللی از بیش از 40 ملیت حضور ISCTE مدارک تحصیلی مدرسه کسب و کار کارشناسی، کارشناسی ارشد دوره های آموزشی و یا دانشگاه تابستانی. این چندفرهنگی به دانش آموزان اجازه می دهد تا در مدرسه خود تجارب و فرهنگهای بسیار متنوعی را تجربه کنند.

3. مشاغل موفق

سطح اشتغال برای فارغ التحصیلان اخیر از مدرسه پس از گذشت 3 ماه از دوره تحصیلی 100٪ است. در مورد دانشجویان کارشناسی ارشد ، نرخ قبل از اتمام کارشناسی ارشد 80 درصد است.

4- فرهنگ پاداش تعالی

شایستگی و تلاش فردی ، ارزشهای بنیادی یک جامعه مدرن و دموکراتیک است. ISCTE كسانی را كه برای رسیدن به سطوح تعالی چه در آغاز دوره خود (جایزه پذیرش) و چه در پایان دوره خود (بهترین جایزه دانشجویی) انجام می دهند ، پاداش می دهد.

5- توسعه مهارتهای نرم

دانشکده بازرگانی ISCTE این امکان را برای دانش آموزان خود فراهم می آورد ، که در طی سه سال از این مدرک ، در موضوعاتی شرکت کنند که هدف آنها توسعه مهارت های شخصی عرضی است ، مانند: توانایی توسعه کار مستقل و همچنین کار گروهی ، انجام تحقیقات فردی ، تجزیه و تحلیل موقعیت های پیچیده و برقراری ارتباط. با هدف آماده سازی فارغ التحصیلان آینده ، از یک سو ، دانش خود را در چرخه های تحصیلی بعدی تعمیق می بخشند و از سوی دیگر ، برای ادغام کامل در بازار کار.

6. روش تدریس و کیفیت آموزشی

دانشکده بازرگانی ISCTE دارای یک سنت عالی در تدریس در زمینه مدیریت است:

 • دانشکده دانشکده بازرگانی ISCTE بیش از 100 کتاب در رشته های مختلف مدیریت تألیف کرده است ، بسیاری از آنها هم اکنون در سایر دانشگاه های پرتغال به مطالعه نیاز دارند.
 • بین دانشجویان و دانشکده ها رابطه نزدیکی وجود دارد.
 • دانشجویان از ساعت تماس هفتگی ، تماس مداوم با ایمیل و رابطه پایدار با فارغ التحصیلان در طول زندگی حرفه ای خود بهره مند می شوند.

7. روح

تحصیل در ISCTE همچنین فرصتی برای لذت بردن از شرایط عالی تحصیل و شرکت در محیطی است که اوقات فراغت ، ورزش و فرهنگ ، فضای بسیار مهمی را در خود جای می دهد.

آمار

مدرسه بازرگانی ISCTE تقریباً 181 معلم در شش گروه خود دارد: حسابداری، اقتصاد، امور مالی، بازاریابی، عملیات و مدیریت، روش‌های کمی برای مدیریت و اقتصاد، و منابع انسانی و رفتار سازمانی.

هم اکنون بیش از 3500 دانش آموز در 7 برنامه کارشناسی ، 15 برنامه کارشناسی ارشد و 4 دوره دکتری که توسط مدرسه ارائه می شود ، ثبت نام می کنند.

  رتبه بندی

  اعتیار سنجی ها

  AMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

  مکان ها

  • Lisbon

   ISCTE-IUL Business School International Admissions Office Office 1W2 Avenida das Forças Armadas

   سوالات