Keystone logo
ISAT - Institut Supérieur de l'Automobile et des Transports

ISAT - Institut Supérieur de l'Automobile et des Transports

ISAT - Institut Supérieur de l'Automobile et des Transports

مقدمه

ISAT در Nevers واقع شده است، رانندگی 2 ساعته در جنوب پاریس و نزدیک به مسابقه معروف Nevers / Magny-Cours. ISAT یک دانشکده دانشگاه دانشگاه بورگوناو است که در رتبه 800 رتبه بندی جهانی رتبه شانگهای قرار دارد.

موسسه مهندسی خودرو و حمل و نقل (ISAT) یک مدرسه دولتی منحصر به فرد است که متعهد به آموزش جامع مهندسین است و علاقه خاصی به بخش خودرو دارد. هدف اصلی ISAT این است که پوشش کل موقعیت و مهارت های مربوط به صنایع خودرو و حمل و نقل، با تخصص قوی در مکانیک - برق

برنامه های مهندسی ISAT توسط کمیسیون Tittr d'Ingénieur و EUR-ACE تأیید شده است (برچسب کیفیت اروپایی برای دوره های فنی مهندسی در لیسانس

ISAT تضمین می کند که دانشجویان به عنوان حرفه ای های مجرب با ارائه دانش و مهارت های عملی که نه تنها مربوط به فن آوری های خودرو هستند، بلکه مستقیما به اهداف شرکت قابل اجرا هستند.

ISAT متعهد به توسعه تحقیقات در بخش "DRIVE" خود در زمینه مهندسی وسایل نقلیه برای محیط زیست (مواد کامپوزیتی، ارتعاش) است

ISAT محیط دایمی را برای توسعه کاملی از جامعه ISAT از طریق زندگی غنی فرهنگی و دانشجویی ارائه می دهد. ISAT دارای بسیاری از امکانات ورزشی بالا و آشپزی مشهور است. با توجه به اندازه و موقعیت Nevers، کمبود مسکن دانشجویی مقرون به صرفه نیست.

75444_75418_SIA-AESM-TV20161.jpg

POLYTECH ORLEANS

Polytech Orléans بخشی از شبکه ملی Polytech از مدارس مهندسی دانشگاه است. عضو این گروه منحصر به فرد به این معنی است که Polytech'Orléans یک برنامه عالی با طیف گسترده ای از رشته های اصلی در زمینه های پیشرفته مهندسی، تنها یک ساعت در جنوب پاریس، در یک پردیس جنگل ارائه می دهد.

رقابت صنعتی قوی و همکاری های محلی بین صنعت، تحقیق و آموزش، منجر به ایجاد یک مرکز رقابت در "علوم برق و سیستم های برق" و یکی دیگر در مورد سنسورها. لوازم آرایشی دره بسیار نزدیک به Orléans با شرکت های معروف در این زمینه است.

دارایی های

برنامه چند رشته ای ارائه شده توسط Polytech'Orleans فارغ التحصیلان خود را با مهارت های متنوع و تخصص لازم برای تبدیل شدن به فردی رهبران نوآورانه. برنامه درسی ما دارای برچسب EURACE است.

... با امکانات پیشرفته و تجهیزات پیشرفته ترین ...

- دو سایت (Galilee و Vinci) با بیش از 150،000 sq ft از ساخت و ساز اخیر

- منابع کامپیوتر از جمله 22 آزمایشگاه، اینترنت و پرینترهای لیزری، با انتخاب وسیعی از نرم افزار (CAD، محاسبات عددی، شبیه سازی، ...)

- آمفیثرات، استودیوهای سمعی و بصری و آزمایشگاه های زبان

- تجهیزات پژوهشی اساسی و تکنولوژیکی در دسترس دانشجویان برای دوره های آموزشی و پروژه های خاص:

 • تجزیه و تحلیل طیف

 • تونل باد زیرزایی

 • نیمکت آزمایش خودرو

 • سیستم های فیبرپتیک

 • آزمایشگاه لیزر

 • میکروسکوپ الکترونی اسکن

 • یک رآکتور پلاسما

 • کیلومتر شمار
75414_CaptureISAT.PNG

مکان ها

 • Nevers

  49, rue Mademoiselle Bourgeois BP 31, 58027, Nevers

سوالات