Keystone logo
ISAE-ENSMA

ISAE-ENSMA

ISAE-ENSMA

مقدمه

ISAE-ENSMA به عنوان نهادی که بیش از 6500 مهندس سطح بالا را همزمان با شرکت در تحقیقات معتبر بین المللی و همکاری های قوی با شرکتهای بزرگ تحصیل کرده است ، دارای تعالی بیش از 70 سال به عنوان تعالی شناخته شده است.

برنامه ISAE ENSMA مهندسین را برای مشاغل در دفاتر طراحی و تحقیقات و توسعه در حوزه هوافضا و بطور کلی در حمل و نقل ، مهندسی مکانیک و انرژی آماده می کند.

این برنامه درسی گسترده است و برای پاسخگویی به نیازهای صنعت از نظر واکنش پذیری و ظرفیت سازگاری طراحی شده است. این مکانیک مایعات و سازه ها ، آیرودینامیک ، انرژی ، مهندسی حرارتی و پیشرانه ، مواد و محاسبات صنعتی را در بر می گیرد. این مدرسه با صنعت و با مؤسسات عالی آموزش عالی و تحقیقاتی در فرانسه و در سراسر جهان روابط محكمی برقرار می كند. ISAE-ENSMA مکتب مرجع امتحان رقابتی مشترک INP فرانسه در هوانوردی و طراحی فضا است. ISAE-ENSMA یک دانشکده مهندسی است که در آن آموزش و تحقیقات با یکدیگر ارتباط نزدیکی دارند. این آموزش دارای یک مؤلفه "تحقیق و توسعه" است و تحقیقات ، که به وضوح بخش "علوم مهندسی" را در بر می گیرد ، ارتباط نزدیکی با صنعت دارد. این مدرسه با آزمایشگاه ها و مهندسین خود مدت هاست که فعالیت های پیمانکاری را برای بنگاه های اصلی انجام داده است ، برخی از آنها همچنین بسیاری از فارغ التحصیلان ما را استخدام می کنند. اینها بیشتر شرکت هایی هستند که در صنایع هوایی و فضایی و بطور کلی بخش های حمل و نقل ، مکانیک و انرژی کار می کنند. آموزش های ارائه شده در ISAE-ENSMA مهندسین جوان را قادر می سازد تا در دفاتر طراحی و مواضع تحقیق و توسعه ، بیشتر در صنایع حمل و نقل هوایی و زمینی ، مشاغل مستقر در مشاغل طراحی کنند.

131168_Photo4.jpg

ارقام کلیدی

700 دانشجوی مهندسی

100 دانشجوی دکتری

200 کارمند دائمی

50 همکاری دانشگاهی بین المللی

20٪ دانشجویان بین المللی

3 برنامه کارشناسی ارشد (به زبان فرانسه تدریس می شود): حمل و نقل هوایی و زمینی ، مواد با کارایی بالا و علوم کامپیوتر.

پژوهش

موسسه P 'P - از شش آزمایشگاه در احتراق و انفجار ، آیرودینامیک ، انتقال حرارت ، مکانیک و فیزیک مواد و مهندسی مکانیک تشکیل شده است. یک بستر فناوری به نام CEAT (مرکز تحقیقاتی در آیرودینامیک و انتقال گرما) ، از دانشگاه Poitiers و ENSMA ، امکانات تحقیقاتی سنگین را نیز برای آموزش مربوط به شاخه های تست مافوق صوت جمع آوری می کند.

آزمایشگاه علوم کامپیوتر و کنترل اتوماتیک سیستم ها

آزمایشگاه بر اساس چهار محور (یا تیم) ساخته شده است:

- مهندسی داده و مدل

- مدل سازی سیستم های جاسازی شده در زمان واقعی

- مدل سازی ، شناسایی و تشخیص سیستم ها

- تجزیه و تحلیل سیستم و کنترل سیستم

131166_Photo5.jpg

فارغ التحصیلان ISAE-ENSMA بیشتر توسط گروههای اصلی ملی و بین المللی (SNECMA ، Airbus ، Dassault ، رنو ، THALES ، PSA ، FRAMATOME و غیره) استخدام می شوند و یا توسط شرکتهای طرف قرارداد در ارتباط با آنها (ALTRAN ، Teuchos و غیره). از نظر بخش های اشتغال ، فارغ التحصیلان ما حضور عمده ای در صنایع هوانوردی و فضایی دارند (45٪) ، اگرچه ماهیت نسبتاً گسترده این آموزش همچنین امکاناتی را در بخش هایی از قبیل مکانیک و حمل و نقل زمینی (25٪) فراهم می کند. ، انرژی (10٪) و فناوری اطلاعات IT

مکان ها

  • Chasseneuil-du-Poitou

    Avenue Clément Ader,1, 86360, Chasseneuil-du-Poitou

    سوالات