Keystone logo
ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design

ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design

ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design

مقدمه

مدرسه

ISAD با هدف به ارائه آموزش های حرفه ای با کیفیت بالا در زمینه معماری و طراحی. پس از بیش از 30 سال تجربه، موسسه در تکامل ثابت و تغییر روند که اجازه می دهد آن را به را به روز درگیر آیا آدرس تعلیم یا معلمان که در حال حاضر حرفه ای جوان به طور فعال هم در این حرفه مستقل و یا به درگیر هستند زمینه انتقادی یا سرمقاله. در حال تغییر که در هر صورت تا روح اصلی از موسسه می رود که در به در گروه های کاری تاسیس شد، در حضور معلمان، در زندگی اجتماعی دانش آموزان مصدوم نیست، در تعویض از تجارب و از معلمان همچنین. روح جامعه، که در آن یک رقابت خوب می کند همکاری و تبادل متقابل رد نمی کند.

میلان گالری

تاریخچه

تاسیس در 1980 توسط گروهی از معماران، ISAD 100٪ مدرسه ایتالیایی با فلسفه با هدف تبادل نظر و شیوه های معماری و به شکل طراحان حرفه ای است. ISAD به تازگی تایید شده است به "مدرسه میلان طراحی داخلی".

1982 اولین دوره طراحی باغ و بعد در اول دوره کارشناسی ارشد در طراحی چشم انداز. البته که تقریبا تمام طراحان باغ در منطقه میلان و شمال ایتالیا را تشکیل دادند.

1983 اولین دوره دوساله از "معماری دریایی" برای طراحی قایقرانی و موتور قایق بادبانی، امروز به عنوان یک کارگاه آموزشی "طراحی قایق بادبانی داخلی" ارائه شده است.

1984 کارگاه و کوتاه مدت سمینار طراحی جواهرات با ایوو Misani، "پروژه ها Cellini". اولین دوره "فضای داخلی عکاسی" با لوسیانا Mulas. ISAD راه باریک و گربه از استادان مشهور از طراحی معاصر است.

1992 اولین دوره «برآوردگر هنر قدیمی" برگزار شده توسط اساتید بین المللی در زمینه دوران باستان است.

1993 مهم ترین رویداد به "داستان" تجربه حرفه ای آشیل Castiglioni است، که یک نمایشگاه منحصر به فرد برای ISAD بر روی صحنه تئاتر میلان در همکاری با شرکت های طراحی معروف ترین که شاهکارهای خود را تولید کرده اند طراحی شده است. Catiglioni مردم را با اجرای زنده و داستان توضیح ایجاد هر یک از محصولات خود را که عناصر اصلی طراحی صحنه نقاشی پرده های نمایش سرگرم بودند است.

1995 آغاز همکاری ISAD با چین است. "دانشگاه جی تانگ" از شانگهای دعوت ISAD برای نگهداری برخی از کنفرانس در طراحی ایتالیایی و در آموزش و پرورش ISAD است. ISAD دعوت به شرکت به رقابت برای شیک از شانگهای "جهانی پلازا" فضای داخلی برج. به عنوان برنده رقابت، ISAD، ارائه شده توسط معمار Marinella و Jacini، امروز مدیر موسسه، طرح ها و متوجه تمام زمینه های مشترک و عمومی از برج. کار در چین ادامه با مشارکت به پروژه های رقابت و پس از آن به طراحی و اجرای پروژه "مرکز مالی جهانی عمارت بنایی" در پکن و از "ساختمان حمل و نقل بین المللی" در شانگهای.

معماری

1998 در همکاری با آتلیه Mendini، ISAD ترویج حوادث برای هفته طراحی میلان در آتلیه Mendini دفاتر و در فضا های صنعتی از ستاد پرادا واقعی در طریق Orobia با یاکوپو Foggini.

1999 برای باز کردن محوطه دانشگاه جدید خود را در از طریق Orobia در میلان، ISAD سازماندهی در همکاری با آتلیه Mendini، 3 شب از حوادث در موضوع رنگ، "رنگ موسیقی است".

2000 به مناسبت هزاره سوم، یک سری از سمینارها و سخنرانی برگزار می شود: انریکو Baleri، مارکو فرری، فرانکو Raggi، آلدو Cibic، فابیو نوامبر (دانش آموز ISAD در 80)، فدریکو Bucci در، الساندرو Vicari، ماتئو Vercelloni، لوکا Scacchetti . یک هفته از کارگاه طراحی با جان بروکس، یک طراح باغ انگلیسی بسیار قرار گرفت.

2001 ISAD است استان میلان در همکاری با HB گروه برنده جایزه بهترین پروژه برای دوره کارشناسی ارشد "فراتر از موانع، طراحی اشتباه".

2003 رقابت داخلی "طراحی با مس" راه اندازی شده توسط موسسه مس ایتالیایی. داخلی رقابت "Plasticreativity" راه اندازی شده توسط شرکت Makroform. نمونه های اولیه از پروژه های برنده در یک نمایشگاه ISAD در طول هفته طراحی میلان معرفی شده اند.

2004 آغاز همکاری با انجمن طراحی چرخش: رقابت بین دانش آموزان مدارس طراحی از برتری در میلان برای طراحی محصولات متوجه شدم با تکنولوژی طراحی چرخشی راه اندازی شد.

2005 سمینار Comune دی رومانو بانکو برای پیشنهاد طراحی شهری برای بسیاری شهرداری و منطقه برگزار شده است.

2005 25 سالگرد ISAD! در تمام طول سال، رویدادهای مهم سازمان یافته هستند:

 • "داستان ISAD 25" نمایشگاه از دانش آموزان پروژه کار می کند؛
 • "3 قرار ملاقات برای سالگرد 25 ISAD" سخنرانی در طراحی:
 • معماران با پیرو Lissoni و فابیو نوامبر، ناظر انریکو Morteo کار طراحی
 • عکاسی در معماری و طراحی در ایتالیا از 80 تا به امروز با گابریل Basilico و Maurizio Galimberti، ناظر آلبرتو Moioli
 • فضای داخلی ساخته شده در ایتالیا - پروژه طراحی داخلی در ایتالیا از 80 تا به امروز با یاکوپو Gardella، پیرو د مارتینی و Matteo Vercelloni، ناظر جیامپیئرو Bosoni؛
 • "1980/2005 طراحی، شرکت، محصولات" نمایشگاه و تقابل با طراحی محصولات از 80 و از سال 2000، با مشارکت از Abet Laminati، ALESSI، کاسینا، ها Cappellini، فونتانا ARTE، Luceplan، لوکساتیکا، رسی دی البیزات، ها Spazio 900، Venini. نمایشگاه طراحی پروژه های راه آبگرم.
رنگ طراحی

2008 شرکت "برج Parigi با مسئولیت محدود" دوبلین اختصاص ISAD این سازمان از یک کارگاه طراحی داخلی بر اساس دانش آموزان فارغ التحصیل داخلی رقابت برای طراحی مفهوم یک "خرده فروشی مفهوم نوار" در اسکله از شهرستان دوبلین.
طراحان این پروژه برنده به دوبلین برای تحقق پروژه تحت نظارت یک دفتر محلی از معماری دعوت کرد.

2009 شرکت معروف کلمبو طراحی اختصاص ISAD یک کارگاه آموزشی طراحی برای محصولات جدید دستگیره و لوازم جانبی حمام. شرکت کنندگان، از طریق مقررات خطوط انتخاب شده، تحقق بخشیدن به پروژه های اجرایی از محصولات جدید. مراسم اهدای جایزه می گیرد در Triennale DI میلان و پروژه های برنده اند نمونه های اولیه برای تولید اشیاء مربوط اعطا شده است.

2010 اولین نسخه از استاد در "مواد طراحی - طراحی پارچه و لباس تجارب" هماهنگ شده توسط جورجیو Correggiari. استاد، تحت حمایت شهرداری میلان، شورای گروه "Ricerca، Innovazione الکترونیکی Capitale در Umano" با همکاری بخش "توریسمو، بازاریابی Territoriale، Identità"، "فرهنگی"، "Attività produttive الکترونیکی Politiche دل Lavoro"، طول می کشد از ذهن پروژه (شبکه میلان برای طراحی) است که شامل مدارس طراحی میلان تعالی. البته استاد با هدف تعمیق دانش از مواد طراحی در تمام برنامه های کاربردی که ممکن است در مد و طراحی به طور کلی. استاد همچنین شامل مشارکت شرکت مهم از مد و طراحی، مشهور طراحان، سبک، روزنامه نگاران، منتقدان و جامعه شناسان.

در ماه آوریل و در هفته میلان طراحی، ISAD دعوت به شرکت به Salone ماهواره در Salone Internazionale دل موبایل، که در آن در این نمایشگاه ارائه نمونه های اولیه از آخرین آثار پروژه های دانشجویان.

2011 ISAD می پیوندد پروژه میلان مدرسه تابستانی با دوره های کوتاه خود را از فروشگاه طراحی، طراحی هتل، نمایشگاه طراحی، عکاسی و معماری، تلویزیون طراحی، داخلی قایق بادبانی طراحی با حمایت مالی Comune دی میلان، با علاوه بر این از دو دوره جدید است که از منافع بزرگ شد : طراحی برای کودکان و حیوانات خانگی فانتزی طراحی.

استاد در طراحی قایق بادبانی و مهندسی فرآیند آغاز می شود، هماهنگ شده توسط معمار مارکو Amadio. سازمان "14_7 ISAD_Lab" رویداد و نمایشگاه به افتخار جورجیو Correggiari.

2012 "مواد طراحی - تجربه طراحی پارچه و لباس" استاد می شود "جدید تکنولوژی طراحی سبک"، 1، سطح کارشناسی ارشد با همکاری POLI.Design معتبر.

داخلی استاد طراحی و طراحی باغ استاد تبدیل به هر دو کارشناسی ارشد سطح 1 معتبر توسط EABHES (هیئت اعتباربخشی اروپا آموزش و پرورش مدارس عالی)

2013 البته پایه طراحی داخلی یک دوره 3 سال می شود و می شود به عنوان یک مدرک کارشناسی توسط EABHES (اعتباربخشی انجمن اروپایی آموزش و پرورش مدارس عالی) معتبر است. ISAD گسترش می یابد، پیشنهادات آموزشی خود را با دو کارگاه حرفه ای مهم در مورد معماری پایدار:

 • "ساخت و ساز با چوب"
 • "ساختمان خام زمین"
آرم طراحی

مکان ها

 • Milan

  ISAD Design School Via Balduccio da Pisa 16 - Milano - Italia, , Milan

سوالات