Keystone logo
IRIS Sup'

IRIS Sup'

IRIS Sup'

مقدمه

انتخاب IRIS Sup 'تضمین یک آموزش است که توسط کشوری شناخته شده است، سازگار با الزامات دنیای کار، در نظر گرفته شده برای کسانی که مایل به انجام حرفه ای در یک محیط بین المللی هستند.

IRIS شام خوردن «مکتب IRIS

ایجاد شده توسط IRIS در سال 2002، IRIS شام خوردن، یک نهاد خصوصی است فنی آموزش عالی ثبت نام در پاریس Rectorat است که با هدف آموزش دانش آموزان و حرفه ای در معاملات مختلف در زمینه بین المللی است.

این عناوین به رسمیت شناخته شده توسط دولت ، سطح 7 ثبت شده در فهرست ملی گواهینامه های حرفه ای (RNCP) است.

ژئوپلیتیک و عمل حرفه ای

IRIS شام خوردن دانش آموزان آموزش پیشنهاد:

  • دانش لازم برای درک مسائل بین المللی و توسعه ظرفیت خود را برای تجزیه و تحلیل و طرح های پیشنهادی برای کمک به تصمیم گیری در سازمان؛
  • ابزار های حرفه ای، با سهم بزرگی داده شده به یادگیری از طریق شبیه سازی و راه اندازی وضعیت کار، از سال 1؛
  • به بلوغ و توسعه برنامه های حرفه ای خود را در کارگاه های آموزشی اختصاص یافته است.

انتخاب فارغ التحصیلی

IRIS Sup 'آموزش در ژئوپلیتیک کاربردی را ارائه می دهد که منجر به دو عنوان سطح 7 شده توسط دولت می شود: تحلیلگر استراتژی بین المللی (ASI) و مدیر برنامه بین المللی - انسان دوستانه و توسعه (MPI-HD ). دوره های قابل دسترس با یک bac + 3 ، دوره ها دو سال به طول می انجامد. دارندگان یک bac + 4 می توانند در سال 2 مستقیماً درخواست کنند.

> سال اول در IRIS Sup '(bac + 4)

دیپلم خصوصی مطالعات بنیادی در روابط بین الملل (RI 1) سال اول در IRIS Sup 'است. اجباری اجباری برای bac + 3 بدون تجربه حرفه ای ، امسال همچنین به دانشجویان دارای مدرک علمی بالاتر می تواند اجازه دهد قبل از تخصص در سال 2 ، مبانی محکمی در موضوعات سیاسی ، اقتصادی و دیپلماتیک کسب کنند.

> دوره های سال دوم (bac + 5)

تحلیلگر استراتژی بین المللی (ASI)
3 دوره با هدف توسعه ظرفیت های خود برای تجزیه و تحلیل، اقدام و پشتیبانی تصمیم گیری در محیط های بین المللی:
- ژئوپلیتیک و آینده نگر*
- ژئواکونومیک و مدیریت ریسک*
- دفاع، امنیت و مدیریت بحران*.

مدیر برنامه بین المللی - انسان دوستانه و توسعه (MPI-HD) *
برنامه درسی اصلی با هدف توسعه ظرفیت های آن برای تجزیه و تحلیل زمینه مداخلات در این زمینه ، تسلط بر مدیریت چرخه پروژه (PCM) و برنامه نویسی ، به همراه سه مسیر (استراتژیک ، عملیاتی ، وکالت).
مهارت ها با کار روی پروژه ها با همکاری بازیگران همبستگی بین المللی (سازمان های مردم نهاد ، انجمن ها ، کارآفرینان اجتماعی) به دست می آیند.

* دوره ها نیز از راه دور ارائه شده است.

تنوع تبلیغات غنی

در IRIS شام خوردن، نه ازدیاد می گردد. دانش آموز و یا حرفه ای، فرانسوی و یا خارجی، هر یک همراه با سفر، تجربه، اهداف آن، خواهد شد و در طول سال غنی، به عنوان آموزه های تنوع منشا دانش آموزان و سهامداران.

IRIS شام خوردن، هر سال حدود 20٪ از دانش آموزان به نمایندگی سی ملیت ها.

تسلط به زبان انگلیسی در هر گونه فعالیت های بین المللی مورد نیاز است، برخی از دوره ها به زبان انگلیسی تدریس.

56141_14608745_1108732885849348_3579966449716116051_o.jpg

مانیتورینگ و پشتیبانی آموزشی

IRIS Sup با بیش از 560 دانشجوی حضوری و از راه دور، ساختاری است که گمنامی در آن جایی ندارد. در ابتدای سال، هر دانش آموز یک آیین نامه داخلی را امضا می کند که بر روابط او با معلمان و تیم آموزشی حاکم است. حضور الزامی است و تکالیف باید در مهلت تعیین شده عودت داده شود. گفتگو با مدیریت ثابت است: چه یک سؤال اداری یا آموزشی وجود داشته باشد، هر دانش آموز همیشه فردی را برای تماس پیدا می کند.

دانشجویان IRIS سوپرمارکت یک اتاق کاری دارند که سرفصل های مطبوعات فرانسه و بین المللی برای آنها در دسترس است و همچنین 200 مجله آنلاین در پورتال CAIRN. چند ایستگاه کامپیوتر با مجموعه دفتر، اینترنت و فای، دسترسی آزاد است.

دوره های آموزشی باز در جهان حرفه ای

- سازمانی که مطلوب مطالعات / عمل متناوب باشد: امکان انجام کارآموزی یا داشتن شغل 3 روز در هفته ، به موازات کلاسها از اکتبر تا مه ، سپس تمام وقت از ژوئن تا دسامبر.


- تماس با متخصصان: کلیه ذینفعان در شرکت ها ، انجمن ها ، سازمان های بین المللی یا خدمات ارشد مدنی کار می کنند. بنابراین دوره های آنها سهم های نظری ، برنامه های کاربردی و تجربه روزانه عملکردها در یک محیط بین المللی را ترکیب می کند. پروژه ها با و برای سازمان های همکار انجام می شود.


- ارتباط با فعالیت های IRIS: دانشجویان IRIS Sup به موازات دوره های خود می توانند در کنفرانس ها شرکت کرده و در فعالیت های IRIS (بررسی بین المللی و استراتژیک، درخواست کارآموزی در بخش انتشارات یا به عنوان دستیار پژوهشی ...) شرکت کنند.
شبکه فارغ التحصیلان: ایجاد شده در سال 2008، IRIS Sup' Alumni قصد دارد شبکه ای را گرد هم آورد که اکنون بیش از 2600 فارغ التحصیل دارد!


- تجارب حرفه ای و بین المللی: به سرپرستی مربیان ، کارگاههای آموزشی برای تأمل در پروژه حرفه ای خود و روشهای یافتن کارآموزی / شغل در کلیه برنامه ها قرار می گیرد. مدیران قراردادهای کارآموزی و کارآموزی نیز اعلان هایی را برای دانشجویان منتشر می کنند که آنها نیز برای مشاوره شخصی دریافت می کنند. دانشجویان IRIS Sup اکنون در چند صد شرکت خصوصی و سازمان های عمومی مورد استقبال قرار می گیرند. یک مدیر روابط بین الملل ارائه می دهد پیشنهادات در خارج از کشور ، تحرک بین المللی و نظارت بر دانشجویان خارجی.

56145_IMG_4787.JPG

آموزش های هر ساله به روز می شود

در IRIS Sup، نظر هر بازیگر مهم است: دانش‌آموزان، معلمان (همه افراد حرفه‌ای)، مربیان دوره‌های کارآموزی و قراردادهای کارآموزی، شرکا، فارغ‌التحصیلان در حال حاضر در پست... پرسشنامه‌های ارزیابی، توسعه مشاوره با متخصصان خارجی، جلسات آموزشی، جلسات و بحث های رسمی و غیررسمی این فرصت را در طول سال فراهم می کند تا دیدگاه ها را با هم ترکیب کنیم و محتوای آموزشی را به طور مداوم توسعه دهیم. انطباق آموزش با انتظارات سازمان های کارفرمایی یک دغدغه همیشگی است.

مشترکات در همه آموزش

انتخاب (واجد شرایط بودن در پرونده ، پذیرش در مصاحبه) ، سرعت مطالعات ، ترکیب ژئوپلیتیک و شیوه های حرفه ای ، سخنرانان حرفه ای که در زمینه های خود شناخته شده اند ، ویژگی های مشترکی هستند.
روش های اعتبار سنجی آموزش ، متناسب با هر دوره ، نزدیک هستند: کنترل مداوم (حضور ، سخنرانی ، یادداشت خواندن ، تمرین ، شبیه سازی ، و غیره) ، امتحانات (ژانویه و پایان ماه مه). پایان نامه و دفاع شفاهی (سپتامبر-اکتبر)؛ گزارش کارآموزی (سپتامبر).

سوالات متداول مدرسه

56144_IMG_4730.JPG

مکان ها

  • Paris

    2 bis rue Mercoeur, 75011 , Paris

سوالات