Keystone logo
IQS – Universitat Ramon Llull

IQS – Universitat Ramon Llull

IQS – Universitat Ramon Llull

مقدمه

چرا در IQS

IQS مرکز دانشگاهی انجمن مسیح، یکی از اعضای موسس دانشگاه رامون لول، با بیش از صد سال تجربه و سابقه طولانی است. اعتبارنامه های ملی و بین المللی کار مستمر ما را تضمین می کند و اعتبار ما را تثبیت می کند.

 • آموزش جامع
  حرفه و تعهد ما آموزش اخلاقی و جامع به افراد در شرایط شخصی، آکادمیک و حرفه ای است. در نتیجه، در IQS ، کسب مهارت‌های حرفه‌ای با توسعه بعد انسانی دانش‌آموز ترکیب می‌شود.
 • بعد عملی برنامه ها
  این برنامه ها برای ارائه یک آموزش عملی و بین رشته ای طراحی شده اند. IQS اساتید دارای تجربه حرفه ای در صنعت و شرکت هستند که به آنها امکان می دهد راهنمایی های بسیار کاربردی و به روز در مورد بازار کار ارائه دهند.
 • پیوند با Enterprise
  همه دانشجویان دوره های کارآموزی اجباری تجربه کار را در شرکت های خصوصی انجام می دهند و پروژه های نهایی برای توسعه کارهای کاربردی کاربردی مانند طرح تجاری انجام می شود.
 • خدمات تبادل شغل و راهنمایی مشاغل حرفه ای
  دانش‌آموزان به «تبادل شغلی» IQS و «سرویس راهنمایی شغلی حرفه‌ای» دسترسی دارند، جایی که به آنها راهنمایی و کمک حرفه‌ای، به‌ویژه در اولین موقعیت شغلی‌شان داده می‌شود.
 • حرفه بین المللی
  IQS دانشجو با دانشگاه‌های خارجی با ارائه تجربه‌ای که دانش‌آموزان را هم از نظر آکادمیک و هم از نظر شخصی غنی می‌کند، مکمل ایده‌آلی برای مطالعات برنامه است.
 • برنامه کامل انگلیسی و آموزش زبان
  IQS این فرصت را فراهم می کند تا برخی از برنامه های تحصیلات تکمیلی و برنامه کارشناسی مدیریت و مدیریت بازرگانی را به طور کامل به زبان انگلیسی یا تدریجی، به زبان اسپانیایی و انگلیسی، و همچنین فرصتی برای یادگیری آلمانی ارائه دهید.
 • مراقبت شخصی و گروه های کوچک
  دانش آموزان معلمان شخصی دارند که آنها را در مسائل علمی، حرفه ای و شخصی راهنمایی می کنند. کلاس ها از گروه های کوچک در همه IQS برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد تشکیل شده است.
 • IQS کمک هزینه
  IQS دارای برنامه گسترده ای از بورسیه ها و کمک های مالی است که شامل بورسیه های تحصیلی برای تعالی و کمک هزینه های کمک به خانواده است.
 • تخصص حرفه ای با برنامه های تحصیلات تکمیلی IQS
  طیف وسیعی از IQS برنامه های تحصیلات تکمیلی به دانشجویان این فرصت را می دهد تا با آموزش جامع، حرفه خود را در یک رشته تحصیلی خاص توسعه دهند.
 • تحقیق و تفکر انتقادی
  پژوهش یک فعالیت ضروری برای ارائه آموزش با کیفیت، توسعه تفکر انتقادی و کمک به پیشرفت دانش است. به همین دلیل، IQS تحقیق را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تشویق می کند. برنامه ها.

IQS دارای دو دانشکده: IQS دانشکده مهندسی، که در آن مطالعات علمی و فنی تدریس می شود، و IQS دانشکده مدیریت، که در آن اقتصاد و مطالعات بازرگانی تدریس می شود.

مبادلات بین المللی

IQS کاملاً به ایده بین المللی کردن علم متعهد است و معتقد است که پیوندهای بین المللی قوی تر منجر به مطالعات و تحقیقات با کیفیت بالاتر می شود.

تبادل دانشجو با دانشگاه های خارجی روشی ایده آل برای تکمیل مطالعات IQS با تجربه ای است که دانشجویان را هم از نظر علمی و هم از نظر شخصی غنی می کند. مبادلات با دانشگاه های معروف خارجی انجام می شود که IQS با آنها قراردادهای مبادله ای منعقد کرده است. به طور خاص، IQS با 96 دانشگاه قرارداد تبادل دارد: 44 دانشگاه در اروپا، 31 در آمریکای شمالی، 12 در آمریکای جنوبی، 3 در آمریکای مرکزی، 5 در آسیا، و 1 در آفریقا.

از طریق دفتر روابط بین‌الملل خود، IQS آن دسته از دانشجویانی را که مایل به تحصیل بخشی از برنامه‌های خود در خارج از کشور هستند، پشتیبانی و راهنمایی می‌کند. دفتر روابط بین الملل همچنین به همه دانشجویان بین المللی که می خواهند به IQS بیایند کمک می کند.

به لطف این مبادلات بین المللی، IQS دانشجو یا محقق از مزایای زیر برخوردار خواهند شد:

 • بهبود زبان: هیچ راهی برای یادگیری زبان بهتر از زندگی در کشوری که در آن صحبت می شود وجود ندارد. این امر امکانات حرفه ای آنها را بهبود می بخشد، زیرا شرکت های بین المللی به دنبال نامزدهایی هستند که بتوانند به زبان دوم روان صحبت کنند.
 • روابط جدید: آنها این فرصت را خواهند داشت که با افرادی آشنا شوند که دیدگاه ها و فرهنگ هایی متفاوت از آنها دارند و حتی ممکن است در زندگی حرفه ای به آنها کمک کنند.
 • توسعه مهارت ها: تجربه زندگی در خارج از کشور برای یک دوره زمانی خاص به افراد کمک می کند تا با درک تفاوت های فرهنگی نسبت به دیگران مسئولیت پذیرتر و متعهد شوند.
 • اشتغال: شبکه ارتباطی دانشجویان با تحصیل در خارج از کشور به طور قابل توجهی در سطح بین المللی رشد خواهد کرد، که راه آنها را به سمت شرکت های دیگر یا امکانات دیگر هموار می کند.

حرفه ای برای تدریس و تحقیق

هدف اصلی دانشکده مهندسی IQS آموزش و تحقیق در علم و فناوری است. این برنامه ها برای ارائه آموزش های عملی و میان رشته ای با توجه ویژه به علوم پایه و کارهای تجربی طراحی شده اند.

پژوهش یک فعالیت ضروری برای ارائه آموزش با کیفیت بالا، توسعه تفکر انتقادی و کمک به پیشرفت دانش است. به همین دلیل است که IQS تحقیقات را با شروع دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد و پایان دوره دکتری تحریک و ترویج می کند. مدرسه IQS

امکانات مهندسی شامل آزمایشگاه ها، کارگاه ها، پایلوت و کارخانه های نیمه صنعتی می باشد. در کارگاه ها و آزمایشگاه های آموزشی به هر دانش آموز ایستگاهی برای استفاده فردی اختصاص داده می شود.

ماهیت کارآفرینی

IQS دانشکده مدیریت برای آموزش فارغ التحصیلان خود در مدیریت و مدیریت بازرگانی در سطح بین المللی شناخته شده است.

مأموریت آن آموزش همه جانبه افراد با نگرش ها، دانش و مهارت هایی است که آنها را قادر به ایجاد، رهبری و مدیریت سازمان های رقابتی می کند که در حوزه صنعتی و فناوری برجسته باشند و متعهد به تعالی و عدالت باشند.

تجربه حرفه‌ای دانشکده مدیریت IQS و همچنین نمایه تحقیقاتی آن مشهور است که تولید مستمر مشارکت‌هایی مانند انتشار مقالات مرجع، شرکت در کنگره‌ها، فصل‌های کتاب و سمپوزیوم‌ها بسیار نیازمند است. ، بین دیگران.

اعتیار سنجی ها

AACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

 • Barcelona

  IQS Via Augusta, 390,, 08017, Barcelona

  سوالات