Keystone logo
Polytechnic Institute of Tomar

Polytechnic Institute of Tomar

Polytechnic Institute of Tomar

مقدمه

تاریخچه

موسسه پلی تکنیک تومار در سال 1973 ایجاد شد، اما به خاطر انقلاب پرتغالی در سال 1974، روند نصب و راه اندازی تحقق نیست.

در سال 1979، به عنوان مدرسه از فناوری از تومار (ESTT) تاسیس شد، یکپارچه نیست، که کمیسیون نصب و راه اندازی تنها می توان در اکتبر 1982 شامل توسط رئیس جمهور، استاد پاچکو د آموریم، و صدادار، دکتر خولیو دیاس das Neves از دکتر منصوب و ماریا انجام روزاریو Baaeta نوس. اولین دوره در سال 1986 آغاز شده است.

سیاست های آموزش عالی در پرتغال تعریف شده است که تنها می تواند یک پلی تکنیک های منطقه و در نتیجه در سال 1985، ESTT در پلی تکنیک Santarem در یکپارچه شد باشد. پس از آن، در سال 1994، نام خود را به دانشکده فناوری و مدیریت تومار (ESTGT) تغییر یافت.

در سال 1986 به بهره برداری رسید اولین برنامه های مقطع کارشناسی از IPT: کسب و کار و مدیریت (سر استاد خوزه ریبیرو مندس)، ساخت و ساز (سر استاد آنتونیو Paiva از) و خمیر کاغذ و کاغذ فناوری (سر استاد و Rui سانتا Ovaia)، با مجموع حدود 90 دانش آموزان . در سال 1987 در سال 1988 به بهره برداری رسید دوره کارشناسی هنرهای گرافیک (رئیس دکتر آنتونیو Guilhermino پیرس)، و، این دوره از مطالعات تخصصی در هنر، باستان شناسی و مرمت (سر استاد لوئیس Osterbeek).

در سال 1996، پس از آن وزیر آموزش و پرورش و علوم، ادواردو Marçal Grilo از، به ایجاد موسسه پلی تکنیک تومار (IPT)، با دانشکده مدیریت (ESGT) و دانشکده فناوری (ESTT) منتشر، هر دو در تومار، در حال حاضر در دانشگاه جدید خود را، با اثر از ژانویه 1، 1997 نامگذاری شد دکتر رئیس جمهور پاچکو د آموریم، و نشان داد به دستیاران او استاد خوزه فاریا Paixão، استاد خوزه ریبیرو مندس، cumulating با اداره دانشکده مدیریت، و استاد و Rui سانتا Ovaia cumulating با اداره مدرسه از فناوری.

اساسنامه IPT و از مدارس در حال حاضر تصویب شده است و پروفسور Conceição در فورتوناتو جهت ESGT گرفت و استاد لوئیس Merca فرض جهت ESTT.

در سال 1999، در IPT ایجاد شد، دانشکده فناوری Abrantes (ESTA)، به کارگردانی استاد به Eugenio پینا د آلمیدا. در سال 2005، به ریاست ESTA، استاد میگل پینتو دوس سانتوس منصوب شد.

در انتخابات سال 2005، رئیس جمهور پروفسور آنتونیو دا سیلوا پیرس انتخاب شد.

در انتخابات سال 2010 رئیس جمهور کنونی به Eugenio پینا د آلمیدا انتخاب شد. مدیران برای ESGT استاد Conceição در فورتوناتو و برای ESTA، استاد لوئیس فریرا به ESTT استاد و João Coroado منصوب شد.

ماموریت

1 - موسسه یک موسسه پلی تکنیک آموزش عالی است در منطقه اروپا آموزش عالی، مهارت های ارائه شده در زمینه های علمی، فن آوری، هنر و علوم انسانی، از همان ابتدا، رقابت مکمل برای آموزش عالی از دانش آموزان خود، تولید دانش مفید، مهارت ها، شایستگی ها و مهارت ها، آماده سازی آنها برای بازار کار و برای اعمال شهروندی فعال در یک جامعه دموکراتیک.

2 - موسسه پلی تکنیک تومار هنوز هم به عنوان ماموریت خود را طول می کشد: گسترش دسترسی به دانش را به نفع افراد و جامعه از طریق تحقیق، آموزش و همکاری در یک پروژه برای آموزش جهانی فردی؛ مشارکت فعال در ساخت یک منطقه اروپا تحقیقات و آموزش، و یک مدل توسعه منطقه ای بر اساس در ایجاد، نوآوری و ارتقاء دانش علمی و فنی.

3 - به عنوان بخشی از انجام ماموریت خود IPT:

 • ارزش از کار پژوهشگران آن، استادان و کارکنان، باعث تحریک آموزش فکری و حرفه ای از دانش آموزان خود و تضمین می کند که شرایط را برای همه شهروندان واجد شرایط است که باید بموقع دسترسی به آموزش عالی و آموزش مادام العمر دارند.
 • ترویج تحرک موثر دانشجویان و فارغ التحصیلان، هم در سطح ملی و بین المللی، به ویژه در حوزه آموزش عالی اروپا و در جامعه پرتغالی زبان؛
 • شرکت در فعالیت های شبکه به جامعه، به ویژه برای انتشار و انتقال دانش، و همچنین بهره برداری اقتصادی از دانش علمی؛
 • کمک به درک عمومی از علوم انسانی، هنر، علم و فناوری، ترویج و سازماندهی اقدامات برای حمایت از اشاعه فرهنگ انسانی، هنری، علمی و فناوری، و ارائه منابع لازم برای این منظور است.

آمار و شخصیت ها

مرجع در موسسه پلی تکنیک از تومار استاد خوزه Bayolo پاچکو د آموریم است، که رئیس موسسه از آغاز سال 1982 تا 2005 در. IPT نام خود را به سالن اصلی نسبت داد.

پروفسور آنتونیو پیرس دا سیلوا بین سال های 2005 و 2010. بود دوم رئیس جمهور، کاربران امروز از هیئت نظارت و رئیس دفتر پشتیبانی برای ریاست جمهوری.

استاد خولیو دیاس das Neves از تعلق 1982-1996، به مدیریت IPT، داشتن نام خود را به سالن O106 اختصاص داده شده است. تا سال 2014 به شورای عمومی تعلق داشت.

اولین استاد، لوئیس الیویرا دیاس، دفتر در 1984 فوریه 27 صورت گرفت.

افلیا فریرا اولین رئیس خدمات اداری بود

برخی از آمار و ارقام:

• در سال 1982 اولین دفتر در یک اتاق در برگزاری مرکز تجارت زائر در گردشگاه عمومی در مارس 1 تومار بود.

• در سال 1984 آغاز RESTAURATION از ساختمان برای اولین بار از IPT در Avenida CANDIDO Madureira از، گرفتن، خواهد بود که در سال بعد به دست آورد.

• در سال 1986 به بهره برداری رسید اولین برنامه های مقطع کارشناسی از IPT: کسب و کار و مدیریت (سر استاد خوزه ریبیرو مندس)، ساخت و ساز (سر استاد آنتونیو Paiva از) و خمیر کاغذ و کاغذ فناوری (سر استاد و Rui سانتا Ovaia)، با مجموع حدود 90 دانش آموزان.

• در سال 1987 به بهره برداری رسید دوره کارشناسی هنرهای گرافیک (رئیس دکتر آنتونیو Guilhermino پیرس) و در سال 1988، این دوره از مطالعات تخصصی در هنر، باستان شناسی و مرمت (سر استاد لوئیس Osterbeek).

• در سال 1988 اولین راهنمای دانش آموز منتشر شد.

• در سال 1989 اولین فارغ التحصیلان فارغ التحصیلان برای بازار کار است. ژواکیم Pombo، از کسب و کار و مدیریت، خوزه و Casimiro پریرا، ویتور گاسپار و Natércia سانتوس، از خمیر کاغذ و فن آوری کاغذ و اورلاندو لوپز دا فونسکا، از ساخت و ساز از استادان و یا تکنسین بالا کار امروز در IPT اولین فارغ التحصیلان هستند.

• در سال 1989 آن را برای اولین بار پردیس سنگ IPT در تومار راه اندازی شد و اولین کلاس در این پردیس در سال 1991 آغاز شد.

• در سال 2014 IPT را ارائه کرده است 21 کارشناسی، کارشناسی ارشد 21 و 17 دوره های آموزشی فنی تخصص. حدود 3000 دانش آموزان وجود دارد.

• سال 2014، IPT در حال حاضر ثبت نام حدود 13،000 دانش آموزان و فارغ التحصیلان در حال حاضر بیش از 10،000 بوده است.

جوایز

موسسه پلی تکنیک تومار چندین جایزه و تمایز، هم به عنوان یک نهاد، چه در داخل مدارس خود و یا دوره های خود را دریافت کرده است.

 • موسسه توسط کمیسیون اروپا با ECTS (سیستم انتقال اعتبار اروپا) برچسب اهدا شد، یعنی رسمیت شناختن یک استفاده عالی از سیستم انتقال اعتبار اروپا. ما یکی از موسسات آموزش اروپا با بهترین تحرک اروپا با کسب مهارت های تشخیص اعتباری مربوطه. یک اعتبار مربوط به 25-30 ساعت کار در صلاحیت این دادگاه داده ایجاد دانش آموزشی، درک و توانایی است که دانش آموز باید با موفقیت یاد بگیرند. اعتبار به دست آمده در آموزش در IPT برای برتری در اروپا به رسمیت شناخته و ما باید توافق با موسسات آموزش عالی در بلژیک، بلغارستان، اسلوونی، جمهوری چک، اسپانیا، اسلواکی، فرانسه، مجارستان، ایتالیا، لیتوانی، لهستان، رومانی، سوئد و ترکیه است.
 • موسسه توسط کمیسیون اروپا با DS (مکمل دیپلم) برچسب اهدا شد، یعنی به رسمیت شناختن صدور یک مکمل دیپلم عالی، که تولید اطلاعات دانش آموز آموزش برنامه اضافی. مکمل های غذایی دیپلم بین المللی را بهبود می بخشد شفافیت و تسهیل به رسمیت شناختن آکادمیک و حرفه ای از شرایط. اجازه می دهد تا برای توصیف ماهیت، بافت، سطح، مطالب و وضعیت که دانش آموز شرایط دیپلم که حمل به پایان رسید.

در سال 2008 ما جایزه طلا از دوره فشرده اراسموس برای مدیریت کیفیت سازمان میراث فرهنگی است.

اراسموس موندوس، در سال 2004، ما گروه اول انتخاب شده توسط کمیسیون اروپا بودند.

در سال 1994 دریافت کرده است IPT جایزه اراسموس، توسط فعالیت های استاد لوئیس Osterbeek.

چندین جایزه در طراحی و مستند کلیپ برای دانش آموزان IPT اختصاص داده شده است.

مکان ها

 • Tomar

  Estrada da Serra | Quinta do Contador, , Tomar

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات