Keystone logo
IPSL Institute for Global Learning

IPSL Institute for Global Learning

IPSL Institute for Global Learning

مقدمه

IPSL Institute for Global Learning آموزش عالی را در قرن 21 بازتعریف می کند - از مشارکت های بین المللی که مرزهای بین دانشگاه و جامعه را حذف می کند ، استفاده می کند و تجربیات یادگیری دانش آموزان را عمداً با چالش ها و فرصت های دنیای امروز هماهنگ می کند. محیط آموزشی منحصر به فرد ما با دقت فکری ، باز بودن ، متقابل ، خلاقیت و مهارت ها و عزم برای توانمندسازی مشخص می شود.

IPSL که در سال 1982 تأسیس شد ، در ابتدا با عنوان "مشارکت بین المللی برای یادگیری خدمات و رهبری" شناخته می شد ، یک سازمان آموزشی است که به دانشجویان ، کالج ها ، دانشگاه ها ، موسسات غیر انتفاعی و سایر آژانس های خدمات رسانی در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد و خدمات داوطلبانه را به مطالعه جامعه و دانشگاهی

مطابق سنت ما به عنوان پیشگامان آموزشی ، IPSL اخیراً جدیدترین ابتکار ما را در سال 2017 آغاز کرد ... سازماندهی جامعه و فعالیت اجتماعی یا به سادگی "COSA".

77411_BaanTonChokVillage-VOLUNTEERING-TEACHING10.JPG

انگیزه IPSL چیست؟

IPSL با تسهیل روابط و یادگیری بین دانش آموزان و عوامل تغییر اجتماعی در سراسر جهان ، مشارکت بین المللی را اخلاقی تر ، در دسترس و پایدار می کند. بر خلاف کارآموزی ، IPSL دانش آموزان را "قرار نمی دهد" ، بلکه فرصت هایی را برای دانشجویان فراهم می کند تا با سازمان های تغییر اجتماعی ما (شرکای ما) در 4 کشور ارتباط برقرار کنند.

امروزه ، IPSL ، برنامه های تحصیلات تکمیلی کاملاً معتبر و برنامه های آموزش خدمات در مقطع کارشناسی معتبر را در سراسر جهان ارائه می دهد-برنامه هایی که بیش از 4000 دانش آموز از بیش از 400 دانشگاه یا کالج در ایالات متحده و 25 کشور دیگر در آن شرکت کرده اند. IPSL بیش از 83 درصد از درآمدهای برنامه خود را مستقیماً در جوامعی که به آنها خدمت می کنند ، سرمایه گذاری می کند.

مکان ها

 • Portland

  4110 SE HAWTHORNE BLVD., #200, 97214, Portland

 • Cusco

  Cusco, پرو

  • Medellín

   Medellín, کلمبیا

   • Hanoi

    Hanoi, ویتنام

    • Thessaloniki

     Thessaloniki, یونان

     • Cartagena

      Cartagena, کلمبیا

      • San Lucas Tolimán

       San Lucas Tolimán, گواتمالا

       سوالات